Skocz do zawartości

Killing Floor 2


Widget

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem przez ten free weekend. Gierka nawet spoko, ale tylko tyle. Jakoś tak mało contentu, mało przeciwników i innych dupereli. Mapki, design zedów i feeling strzelania na plus i cała otoczka klimatu. Na chwilę obecną się nie decyduję tego kupować, bo są fajniejsze tytuły za tę cenę. :cebula: Jak spadnie cena do 1 euro albo będzie w jakimś bundlu, to wezmę. 

Odnośnik do komentarza

Spokojnie gra jest w early access przecież. Prawda jest taka, że bardzo dobrze, że poszli w pierwszej kolejności w wyszlifowanie gameplay'u, w którym nie ma się specjalnie czego doczepić. Rozwalanie zedów w coopie raczej w żadnej gierce nie daje tyle frajdy. Z contentem będzie lepiej, jeżeli tym razem postanowią wrzucać coś częściej niż raz na 5 miesięcy jak to było wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Pograłem przez ten free weekend. Gierka nawet spoko, ale tylko tyle. Jakoś tak mało contentu, mało przeciwników i innych dupereli. Mapki, design zedów i feeling strzelania na plus i cała otoczka klimatu. Na chwilę obecną się nie decyduję tego kupować, bo są fajniejsze tytuły za tę cenę. :cebula: Jak spadnie cena do 1 euro albo będzie w jakimś bundlu, to wezmę. 

 

Mam nadzieje ze trollujesz :) No albo grales solo na matchmaking zamiast z 5 kolegami na hard/super hard.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pograłem przez ten free weekend. Gierka nawet spoko, ale tylko tyle. Jakoś tak mało contentu, mało przeciwników i innych dupereli. Mapki, design zedów i feeling strzelania na plus i cała otoczka klimatu. Na chwilę obecną się nie decyduję tego kupować, bo są fajniejsze tytuły za tę cenę. :cebula: Jak spadnie cena do 1 euro albo będzie w jakimś bundlu, to wezmę. 

 

Mam nadzieje ze trollujesz :) No albo grales solo na matchmaking zamiast z 5 kolegami na hard/super hard.

 

A co tutaj jest do trollowania? Horda jak każda inna. Może mi po prostu takie gry na dłużej nie podchodzą. To samo miałem w gyrosach 2 czy w innych tytułach gdzie się lało mobki. Jak wszyscy się spuszczali nad hordą, to ja wolałem grać normalne multi na ludziów. Już wolę gry typu L4D, gdzie niby też bijesz wszystko co popadnie w coopie, ale jakoś przez to, że masz tę niby  kampanię i jakąś historię, to bardziej się wessałem. 

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

W gearsach mi tez tryb hordy nie podszedl bo nie przepadam za takim czyms. Ale w KF to jest jakos inaczej ujete...jest klimat, jest zaloga, jest swietny system strzelania, wysoki poziom trudnosc. Niestety nie umiem racjonalnie wytlumaczyc dlaczego przegralem 30 godzin w KF i dlaczego KF2 mnie tak do siebie ciagnie ale gra jest ZDECYDOWANIE lepsza w ekipie ludzi ktorych sie zna/forumkowej niz granie na solo.

 

Prawdopodobnie gdybym zaczal przygode z KF samodzielnie dlugo bym w to nie pogral i tez bym omijal tytul szeroko, ale mialem szczescie grac z kolegami te pierwsze razy i dlatego zdalem sobie sprawe z potencjalu i hektolitrów miodu wyciekajacych z tego tytulu. No i gra jest swietnie zoptymalizowana i nie zasluguje moim zdaniem na teksty typu "za 1 euro". Wiele modern gierek ktore obecnie wychodza sa w gorszym stanie technicznym niz ten Early Access i ktos tu by sie mogl duzo od Tripwire nauczyc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...