Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu bedziemy wybierać "BSI" zamiast "EPC". Mam nadzieje że nie ograniczą tym sposobem rozgrywki. Chodzi mi o to czy jak wybierzemy wyspe to będą dostępne wszystkie challenge itp. a nie tylko to co z wyspą związane.

 

EDIT:

Po ponownym obejżeniu filmiku cofam to co napisałem. Wczesniej nie zauważyłem że mamy dostępne konkurencje w mieście.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś problem z włączeniem burnouta? Ja włączam i zatrzymuje mi się na "connecting to paradise city servers" słychać muzyczkę z menu i stoi w miejscu... Wiecie o co chodzi?

 

Kolega też coś wspominał że wyskoczy mu dziś update do 1.9 (400MB), naprawdę pojawiła się dziś ta aktualizacja?

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Czaiłem się do tej gry chyba z rok czasu i w końcu zdecydowałem się, warto było.

 

Pewnie już było wspominane kilka razy ale ja też chcę to napisać: co to jest za głupota z cenami?

w USA podstawka 19$, wersja z dodatkiem 29$

w PL podstawka 239 zł ???, wersja z dodatkiem 119 zł

kupiłem oczywiście w US Store, jest różnica między 70zł a 240zł.

 

Jak dotąd mało grałem, ale zauważyłem że tryb Road Rage jest trochę gorzej zrobiony niż np. w Burnout: Takedown na PS2. Tutaj można tylko pojedyńczo rozwalać samochody, respawn przeciwników jest trochę przegięty, a w chwili zaliczenia "takedown" mój samochód znika z drogi i w momencie powrotu do gry pojawia się gdzieś na środku jezdni z wytraconą prędkością.

 

Samochody które zdobywamy przez "zdjęcie" ich z drogi na złomowisko - myślałem że rzeczywiście trzeba będzie je odnaleźć jeżdżące po mieście, a one po prostu respawnuja co pewien czas w okolicach mojego samochodu i starają się uciekać.

Odnośnik do komentarza

Wyspa , wyspa i po wyspie!

Niestety ,ale wyspa po 4h zaczela powaznie nudzic :-/ Wszystkie challenge pekly , to samo RR czy ST ,Bilboardy , Bramki i Mega jumpy... Zostal tylko nietkniety single ktorego chyba sobie zosawie na blizej nie okreslony czas ...

Ja nie wiem , jak mozna bylo przez 15 miesiecy (Pierwsze filmiki z wyspy byly pokazane dokladnie pod koniec marca 2k8) odwalic taka fuszerke? Wyspa nie obejmuje rozmiarami nawet Downtown , brak jakis wiekszych hoopek do beczek,a te ktore sa zmuszaja po nieudanym skoku do 3 minutowych slalomow ,aby dostac sie do niej spowrotem.

Challenge? Pfffy , 10"wyzwan" ktore nie dorastaja do piet doskonalym Challenge'om z Cagney'a.

9 nowych samochodow? 1 nowy , 8 wariacji starych :-/

600h z BP minelo jak z bicza strzelil ,ale wydaje mi sie ,ze pora odlozyc na poleczke ta gre , widac Panom z Criterionu bardziej zalezalo na kasie w tym wypadku niz na fanach jak przy okazji wypuszczenia Cagney'a i Bikes Pack'u ( I nie mowie tu o cenie 13$ bo nie jest ona wysoka i da na pewno duzo frajdy z grania ludziom nie grajacym w BP nalogowo jak ja).

Mam rowniez nadzieje ,ze byl to ostatni DLC do tej wspanialej gry i nie wypuszcza znowu jakis syfiastych samochodzikow ,niech lepiej zabiora sie za kolejna czesc ... chociaz jesli robia nowego NFSa to predko ona nie nadejdzie ;(

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Wyje**na w kosmos P12 Diamond ktora statsy ma prawie identyczne jak zwykla wersja ... <_< Ogolnie gra nie warta swieczki , by zrobic 500 challengey naprawde duzo czasu trzeba poswiecic ,a Criterion w nagrode daje stary samochod w nowej skorce na dodatek statsy raptem lekko podciagniete? Wolne zarty... mogli sie naprawde lepiej wysilic i dac cos nowego.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Posiadając dodatek Big Surf Island można za darmo odblokować wózki Toy.

 

Toy Hunter Cavalry Bootlegger - wykonaj wszystkie 15 wielkich skoków

Toy Jansen P12 88 Special - zniszcz wszystkie 45 billboardy

Toy Carson GT Nighthawk - wykonaj wszystkie 25 Island Road Rules (Timed & Showtime)

Toy Hunter Manhattan Spirit - zniszcz wszystkie 75 bramek

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wiece co? W sumie myslac logicznie powina byc darmowa. Mysle, ze nie podziela tak graczy z i bez wyspy... Bo nie beda moli grac razem na bank. Bo chyba jak sobie wyobrazacie akcje, gdzie posiadacz wyspy wbija na most i jedzie dalej a drugi zatrzymuje sie na scianie? O.o

hehe dokładnie taki motyw jest, gość wbija na most i jedzie na wyspe a mnie zatrzymuje niewidzialna ściana :)

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie przepisać tu posta, którego napisałem w temacie o PSN FAQ, bo może grający w Burnouta mają większe pojęcie o problemie. Otóż sprawa wygląda tak:

 

Mam Liveboxa(to chyba istotne, bo z tego co udało mi się wyszperać w necie, to problem ten dotknął też innych właścicieli skrzynki od tepsy). Podczas grania online w Burnout: Paradise po chwili wyrzuca mnie z serwerów gry i PSN. Na dodatek tak jakby wywalało mi połączenie, bo niby lampki na Liveboksie się świecą, ale żadnych stron nie mogę wczytać i muszę go resetować. Dopiero wtedy mogę z powrotem zalogować się do PSN(inaczej wywala mi DNS error). Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Wyj.eb to gó.wno za okno i kup router.

 

 

Przeczytaj w książeczce, którą otrzymałeś wraz z grą jakie porty należy otworzyć, aby móc w pełni cieszyć się grą online. Nie ma chyba różnicy między wersją UB i zwykłym BP więc masz tu porty do wklepania.

 

Porty TCP: 21800-21899

Porty UDP: 3659, 6000, 9565, 9570

 

W razie czego, wyj,eb zaporę. Jak nie zadziała, to włącz opcję przekierowywania portów i wszystkich danych z tych portów na IP PS3.

Odnośnik do komentarza

No bezprzewodowo, ale w innych grach nie ma problemu. Wywala mnie tylko jak włączę onlinę w B:P( także z PSN i sieci - lampki się świecą, ale net nie działa)i generalnie muszę resetować Liveboksa, żeby wszystko poprawnie śmigało. Włączam znowu Burnouta i znowu jest kicha. Offline mogę grać bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

Wklepałem. Nic to nie dało. Problem jest jednak inny niż mi się wydawało. Online działa, chyba że chcę dołączyć się do gry, w której gra tak od pięciu osób w górę. Wtedy podłącza mnie do sieci na chwilę, w ogóle nie widzę graczy, no i zaraz mnie wywala.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...