Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie zakupiłem Burnouta Paradise The Ultimate Box. Mam obecnie Licencję B i 17%, online tylko wypróbowałem i dalej męczę offline. Jestem pozytywnie zaskoczony grą. Spodziewałem się nudy w mieście, jednakże zawsze jest coś do roboty. Gameplay jak we wcześniejszych odsłonach (czytaj bardzo dobry), cykl 24-godzinny i zmienna pogoda robi wrażenie, oświetlenie i wozy także. Zawsze lubiłem Burnouta i nic w tej kwestii się nie zmieniło. dalej jest to gra bardzo szybka i pompująca adrenalinę. Soundtrack jest w porządku, trafiają się gorsze utwory, ale ogólnie nie jest źle. Fajny jest efekt wyciszenia muzyki podczas lotu czy kraksy. Szkoda, że tego patentu nie ma przy custom soundtacku.

 

Teraz o wersji PL. Na szczęście nie jest dosłowne, a i pan Boberek jako DJ Atomica daje radę. Przynajmniej nie irytuje. Dobra polonizacja oby takich więcej.

 

Mam pytanie. Na początku gra jest strasznie łatwa, kiedy poziom trudności wzrasta tak, że czuć oddech oponentów na zderzaku?

Odnośnik do komentarza

strasznie denerwuja mnie nazwy: "palenie opon x3". Nie moge tego sluchac;/;/,

albo "takedown rewanżu". A własnie: nie wiem jak to jest ale samochody ktore odblokowywuje maja strasznie niskie statystyki predkosci i "dopalacza"(boze jak to brzmi). widzialem film na you tube na ktorym sas pokazane wszystkie samochody i jeden z nich (Tenpesta GT) posiadał maksymalne statystyki...a u mnie ma zaledwie 4/10 z predkosci.

Mozna jakos ulepszac auta(jesli tak to gdzie sie to robi)? bo powiem szczerze ze o tym nie syszalem i zastanawiam sie dlaczego sa takie roznice.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamietam to tylko jeden samochod z LP i Rai-Jin maja max speed'a.

Czy wolniejsze? W tych "pierwszych" samochodach typu kawalerka czy manhattan mozna odczuc ,ze poruszaja sie wolniej niz swoj "orginalny" poprzenik ,ale w przypadku F1,HS czy CÜ to juz nic nie poczujesz.Odjecie kropek w statsach bylo sprytnym zabiegiem EA poniewaz osoba nie siedzaca w temacie kupi nowe paczki z wozami z mysla ,ze sa one szybsze niz "syf" do zdobycia w single'u.

Odnośnik do komentarza

pozostawie to bez komentarza. :mellow::huh: Jakie waszym zdaniem auta sa najszybsze bo z tego co slysze nie nalezy wierzyc statystykom(biorac pod uwage przyspieszenie jak i rowniez predkosc maksymalana)??

Jak zdazyłem zauwazyc zabiegiem marketingowym bylo rowniez usuniecie licznieka predkosci co w recerze jest niedopuszczalne i korygodne(w poprzednich czesciach byl). Ale co poradzic. <_<

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Najszybsza bryczka to oczywiscie Rai-Jin ,ale ja jakos nie lubie sie nim wozic ,brak nitro i glupi model jazdy mnie od niego odpycha...

Z tych "podstawowych" to na pewno:

- Hawker Solo

- Formulka

- Hot Rod :potter: Mozecie sie smiac z tego ,ale prawda jest taka ,ze w dobrych rekach ten samochoc was wyown'uje...

- carbon x12

- Ubershallk'ka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...