Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ten (pipi)y kurs dolara mnie zabije xD. Ostatnio praktycznie 40 złotych na ten badziewny dodatek Party zmarnowałem, ale nie mam pola manewru za wiele, 3 takie dodatki i jest Ultimate Box z polskiego stora lol. Te fury drogie oj tak, liczę na jakiegoś bundle packa : P. Potem jeszcze Boost Pack, Toy Cars Pack i Big Surf Island, zbankrutuję normalnie jak ten dolar nie zrobi się normalny.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

nie krzycz na mnie jak cos pomieszam (bo mam BPTUB a nie zwyklego BP plus dodatek party) tylko docen ze staram sie pomoc

 

ze dwa razy gralem w tryb party (jak uruchamiasz gre masz 3 opcje Burnout Paradaise, Burnout Party i Burnout Store)

i wygladalo to tak, ze po kolei wykonuje sie rozne zadania, np

- w minute zdobadz jak najwiecej punktow na lotnisku

-wykonaj baczka w powietrzu

-przejedz z punktu a do punktu b z odwroconym sterowaniem

- rozwal 3 bilboardy w jak najkrotszym czasie

- jedz jak najdluzej pod prad/wykonaj jak najwiecej bliskich spotkan w ciagu jakiegos czasu

 

w trybie Burnout Paradaise podobnych wyzwan nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza

Tzn zwykly teraz BP sie nie rozni od BPTUB, tym wlasnie ze jest okrojony od wersji party pack ( czyli menusy, wybor burnout paradise,burnout party i burnout store tez jest ).

Wejdz w online i sprobuj porobic freeburn challenges. Ogolnie z tego co piszesz to praktycznie zadania moga byc podobne badz te same, tak czy siak opieraja sie na tym samym. Jedynie czego nie pamietam zeby bylo to odwroconego sterowania xd

 

Nie bede na ciebie krzyczal i doceniam twoja pomoc ;*

Odnośnik do komentarza

Tak ,zadania sa podobne ,tyle ze jak amsz Freeburny ,to tutaj masz wiekszosc z limitem czasowym. Ogolnei dodatek nie wart tej kasy ,chyba ze masz z kims grac co jakis czas kto siedzi obok i bedzie mial na to ochote ;) Samochodziki ,chyba odpuszcze, ale jak dojdzie wyspa z np . bundle z samochodami to czemu nie :) Ale sama wyspe na 100% kupuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...