Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No i różnica aparatu. I różnica w Touch ID. I brak Taptic Engine pierwszej generacji. I brak 3D Touch. Tak, to są różne modele, napisałem tylko, że oba mają ten sam komponent najważniejszy - A9. Różnica w cenie nie bierze się z nikąd, nawet w przypadku Apple.

Odnośnik do komentarza

Mialem 6, 6S i SE. Zdecydowanie uwazam, ze 6S to lepszy wybor ze wzgledu na wielkosc ekranu.

 

Teraz sie airpodsow nie oplaca kupowac. Ma byc za kilka miesiecy premiera nowych.

 

Kupilem X'a poltora miesiaca temu i musze powiedziec, ze nie wiem czy to moj mozg racjonalizuje wydanie 4k "na telefon", czy to jest faktycznie magia apple, ale jestem zakochany.

Odnośnik do komentarza

Na ipadzie:

Ustawienia>Twoj login>icloud 

tam zobacz czy masz zaznaczone kontakty.

jesli tak,

Ustawienia>kontakty i domyslne konto zobacz. Powinno byc icloud.

chyba ze synchronizowales tez np z gmailem, to na iphonie rzuc gmail i tez synchro zrobi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam problem z wifi na iphonach, tylko w domu. 7 i 8. Najnowszy ios.

ipady, kompy dzialaja,a tu raz dziala raz nie. Czasem strony sie wczytuja, a nie dziala appstore i aktualizacje apek. Po resecie routera wszystko dziala, ale tylko na jakis czas. Bawilem sie dnsami, robilem aktualizacje i nic. No nie chce routera wymieniac dla iphonow, bo poza domem wifi smiga. Jakby ta wersja ios cos pogryzla sie z routerem. Pomysly?

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2018 o 06:26, MichAelis napisał:

Mam problem z wifi na iphonach, tylko w domu. 7 i 8. Najnowszy ios.

ipady, kompy dzialaja,a tu raz dziala raz nie. Czasem strony sie wczytuja, a nie dziala appstore i aktualizacje apek. Po resecie routera wszystko dziala, ale tylko na jakis czas. Bawilem sie dnsami, robilem aktualizacje i nic. No nie chce routera wymieniac dla iphonow, bo poza domem wifi smiga. Jakby ta wersja ios cos pogryzla sie z routerem. Pomysly?

 

Blokowales cos ostatnio w ruterze? Moze robiles limit urzadzen elektronicznych?
Ewidentnie widac, ze wina rutera, jak dziala chwile po restarcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...