Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Przesiadłem się z 11 pro na 15 pro max i kurcze, w działaniu nie specjalnie widzę wielką różnicę. 11 legancko leżała w lapie i sprawiała lepsze doznania w dotyku bez etui, max to jednak klocuch jest. A niedodawanie ładowarek do zestawu to jest serio cebulstwo dzisiejszych czasów, a nie żadna tam troska o planetę. Spakowałem 11 w pudełko i tam zawartość była tłusta przy tym co teraz się dostaje. Żal mi sie pozbywać tej 11 i ciągle staram się przekonać siebie, żeby ją zostawić jako backupowy tel w razie wu. 

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem 15 pro bo niestety pod koniec roku uszkodziłem ekran w mojej X i uznałem, że nie ma sensu naprawiać. Miałem nadzieję, że jeszcze z rok poużywam. No i oczywiście jest szybciej, ale bez przesady, a te wszystkie nowe ficzery nic mi nie robią i generalnie głównie jestem na siebie zły, że wydałem przez niefrasobliwość kasę.

 

Jedno, co mi robi to USB-C. Poza tym wolałbym korzystać ze starego tel. Ewidentnie te telefony już osiągnęły dużą dojrzałość i nawet kilka lat nowych modeli niewiele zmienia.

 

Edit: zgadzam się w kwestii ładowarki. Powinna być w cenie w osobnym pudełku. Jak ktoś nie chce (np ja, mam już tyle ładowarek) to powinna być zniżka.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, dominalien napisał:

SERIO?

 

Może podasz więcej szczegółów, w jaki sposób się łączysz, w jakim programie tych zdjęć szukasz, no wiesz, tak żeby można coś podpowiedzieć.

Wybacz stary, nie do końca chyba zrozumiałem pytanie.

a wiec łączenie się za pomaca zwykłego USB. 
wtedy komputer odnajduje jako pamięć zewnętrzna. Jak otwieram

te „pamięć zewnętrzna” wyświetla dosłownie ze 20 z 400 zdjęć.
Kurtka, komputer z iPhonem łącze poraz pierwszy, wcześniej tylko androida w ten sposób podpinałem i to było proste jak budowa cepa

Odnośnik do komentarza

A to nie jest czasem tak,że przez iTunes się te zdjęcia zgrywa? Żona moja Apple od dawna używa i coś takiego mi podpowiada. Sama nigdy tak nie zgrywała,ja też nie, ale parę dni temu kolega mi się chwalił,że wysłał zdjęcia z tel na jedną ze swoich poczt mailowych i stamtąd je pobierał na kompa.

Odnośnik do komentarza

Też miałem mnóstwo problemów by zgrać kompa. Zwykłe podpinanie kablem USB do laptopa i otwarcie jako nośnika pamięci raz pokazywało zawartość, innym razem nie. Nawet jak pokazało to było mnóstwo drobnych folderów o numerkach zamiast nazw i nie da się dobrze zidentyfikować co gdzie jest, trzeba było nachodzić się po katalogach i szukać. Na Andku kulturka - DCIM/fotki, ustawiasz sortowanie wg daty i zgrywasz wszystko co ostatnio zrobione, jak z karty pamięci.

Może to kwestia, że to kilka generacji wstecz model (IP XR), ale próba zgrania paru fotek by z pendrajwem iść do Rossmana zajęła niewspółmiernie dużo czasu. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, Apple nawet przy zgrywaniu zdjęć musi dostarczać swoim klientom orgazmiczne doświadczenia wspaniałej aplikacji lub cudownego serwisu internetowego. Klienci Apple nie podłączają telefonu kablem do komputera, nie otwierają katalogu ze zdjęciami i nie przeciągają ich myszą jak jakiś plebs.

 

A tak bardziej na serio, to cały ten pomysł, że telefon będzie cichaczem wysyłał wszystko do chmury a i tak w aplikacji pokazywał użytkownikowi wszystkie zdjęcia razem jakby były w pamięci telefonu jest mega typowy dla nich. Pewnie bym doceniał gdybym nie korzystał z własnej chmury, która oczywiście nie jest tak wspaniale zintegrowana i nie działa jak czary.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...