Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem 7 na X i powiem jestem pod wrażeniem! Od czego zacząć... szybkość działania, bateria, normalne! Aparat . To czego najbardziej się obawiałem, te wcięcie (niezauważalne teraz), wielkość, gabarytowo nie dużo większy, a widzenie dużo większe . Gesty.. Boże jakie to cudowne! Szybko przyszło i teraz mam problem z obsługą innych iPhonów. Twarz, a nie palec? I tak trzeba było zawsze dotykać tel i spojrzeć na niego, więc nie wiem o co problem. Działa po ciemku, w okularach itp.
Cena.... (pipi)a prawie 5000 za telefon, to jest niemoralne!
Ale on jest piękny

3dbe77028101cbaeff8fc44e7144cffc.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Miałem brać ostatnio IPX lub 8+ ale stwierdzałem ze poczekam zeby zobaczyć co tegoroczne modele zaprezentują jak nie bedzie nic szczególnego to wezmę cos z tamtego roku. Btw od paru lat przymierzam sie do opuszczenia ios no ale sie nie da:)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
6 godzin temu, Maus napisał:

Po przejsciu na Iphone 8 Hearthstone mi sie wiesza przy logowaniu. Jakies pomysly? Reszta gier typu To the Moon dziala normalnie.

Są bugi po ostatnich patchach. Sprawdź czy nie przestawił ci się region gry, może próbuje łączyć się z serwerem na azje/ameryki i dostaje downa, miałem tak na ipadzie, wyloguj się na ekranie startowym przy wpisywaniu maila i hasła -> prawy górny róg ekranu masz region, ustaw eu.

 

Jak nie pomoże to niestety, przy ostatnim dodatku hearthstone posypała im sie apka trzeba poczekać na łatkę, możesz też poszukać rozwiązania na forum blizzarda, tam znalazłem w/w rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2018 o 14:53, kubson napisał:

 

baterie masz oryginalna? Wymiana była robiona u Apple? Dziwna sprawa ale raczej to wina baterii 

 

Była oryginalna, zepsuła się, poprzednia właścicielka kupiła nową w serwisie GSM jakimś i po niecałych 2 miesiącach padła mi teraz.

:/

 

Słyszałem też, że można z tym iść do Apple i może wymienią w ramach jakiejś akcji serwisowej? ktoś/coś?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...