Skocz do zawartości

Final Fantasy Type-0


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś człek poczciwy wrzucił trailer FF Agito XIII do sieci nakręcony na stoisku Sony:

http://jp.youtube.com/watch?v=J7f_SXoFGsY&eurl=

 

Wegług mnie szczególnie walki wyglądają nieźle.

 

Na TGS pojawiło się też kilka nowych informacji, ale nie chce mi się ich teraz spisywać. I tak bardzo prawdopodobne, że więcej ich będzie w magazynach w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka:

This trailer is new in the sense that people have never seen it before, it's old in the sense that it's the TGS 2007 trailer showing target graphics for a cellphone version that now no longer exists. It's not the PSP version, and it's a trailer made before a PSP version was ever announced.
Odnośnik do komentarza

New Final Fantasy Agito XIII poster shows new style

The trailer that was recently leaked recently was an old one from last year (No surprise there), and since Final Fantasy Agito XIII's announcement and development on the PSP the style has changed somewhat.

 

A new poster from TGS shows a group of school kids, who appear to be the same characters from the previous art (That you can see here) but in a rather different, darker setting.

finalfantasyagitoxiiiardl7.th.jpgthpix.gif

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Karty to broń którą posługuje się tylko jedna z 12 postaci obecnych w grze. Choć gość który je ma być podobno w jakiś sposób wyjątkowy to raczej na pewno system nie będzie się wokół nich kręcił.

 

Co do hajpu mniejszego niż CC - nie zgodzę się. Agito w pierwszej kolejności przeniesiono na PSP, żeby popłynąć na fali sukcesu Monster Huntera. Zrobiła to np. Sega przy okazji Phantasy Star i dobrze na tym wyszła wydając najlepiej sprzedającą się część tej serii w KKW już od dawien dawna. Dla przykładu - PS Zero na NDS wtopiło przy znaczniej większej bazie userów. Coś musi być w PSP co przyciąga graczy zainteresowanych taką formą rozgrywki.

 

Oprócz do tego dochodzi sam fakt, że Fabula Nova Crystallis jako całość ma być istotnym projektem dla SE. Jak to określono obrazowo, "wartym 100 mld yenów". Do tego dochodzą wypowiedzi np. T. Nomury, że Agito będzie można rozwijać po premierze. Mając na uwadze te okoliczności nie sądzę aby rozkręcili kampanię reklamową jak dla podrzędnego spin-off'a z DS'a a po premierze spuścili wszystko z wodą.

Odnośnik do komentarza

Sry Yano, miałem Ci wcześniej odpowiedzieć ale zapomniałem. Dopiero teraz mnie olśniło jak zobaczyłem, że są nowe posty w tym temacie.

 

Może trochę źle się wyraziłem - nie tyle, że będzie to jakiś klon. Ale Agito ma co-op'a (może w pełnej wersji będzie online bo nie było to ostatnio pewne), gameplay wygląda nieco podobnie, system powinien być dynamiczny, bez tur i tych innych rzeczy. No i Nomura lubi Monster Huntera co sam kiedyś przyznał z tego co kojarzę. ;) Sposób narracji powinien się różnić od tradycyjnych eRPeGów bo koncepcja jest taka, żeby móc zagrać zawsze i wszędzie kiedy tylko mamy ochotę.

 

Raczej powinienem napisać, że w KKW panuje moda na gry z co-op'em a nie na gry w stylu MH choć to przetarło pewne szlaki. My bad.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...