Skocz do zawartości

Battlefield 1943


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Figuś

dice juz o tym wspominalo kiedys... bedzie moliwosc zalozenia prywatnego pokoju dla znajomych... problem w tym, ze gra wystartuje tyllko gdy po dwoch stronach bedzie po 8 > graczy. ciekawe czy sie cos pod tym wzgledem zmienilo, bo ludzie stosownie zareagowali na ta nowinke.

 

wsparcia dla klanow jako takiego nie ma.

 

odnosnie popularnosci to jak bedzie podobny klimat jak w bf2mc to juz bedzie to sukces. wszystko zalezy od przystepnosci z jaka zaklada sie serwery itp. bf:bc mial potencjal, ale z powodu braku wsparcia zostal szybko przez klany zapomniany. mimo, ze do dzisiaj duzo osob gra w ta pozycje. to samo z res2, cod5 - duze pozycje, a padly szybciej niz sie pojawily (ale tutaj chodzilo o cos innego :D) .

 

tutaj mamy popierdulke z 4 mapkami i 1 trybem. chociaz tryb conq tutaj w zupelnosci wystarczy. sytuacje ratuje to, ze jest to bf i ma czolgi, samolociki, jeepy i ... interesujacy silnik... :)

 

minus to 3 klasy, i nieskoncozna ilosc ammo

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

mają być też bodajże 3-4 mapki,jeśli dodamy do tego małą ilość klas to mniej więcej wychodzi nam dlatego tak mało chcą za nowego Battlefielda :P

 

Nie traktujmy jej jako pełnoprawnej nowej części,no chyba,że Dice planuje giga wsparcie dla tej gry i przez całe wakacje będą wychodzić najróżniejsze dlc.

W tej chwili to nic innego jak mały missionpack do BC w realiach IIWŚ w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Już jestem kupiony:)

Wrażenia po pięciu minutach - ładne to, nawet bardzo. Strzela się przyjemnie. Mapka na którą mnie rzuciło wydaje się być duża. Ogólnie pierwsze wrażenia są nad wyraz pozytywne.

Ale rozwaliła mnie jedna akcja - biegnę sobie spokojnie, a tu widzę jeep jedzie. Patrzę a to wróg. No to uciekam w bok, a jeep próbując mnie rozjechać zahaczył o budynek - tyle, że najfajniejsze jest to, że 1/4 budynku urwało - świetnie to wyglądało.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
czy wiadomo już coś o jakiś ewentualnych problemach/blokadach przy współdzielonym zakupie [na 5 osób] :?:

dacie znać jeśli ktoś kupi z EU czy jest blokada cz nie bo ja kupuje w nocy z US?oczywiście każdą gre idzie dzielic na 5 kont,nietsty czasem trafi się wyjątek w postaci zabezpieczenia 24h(np.Warhawk,ostatnio wszystkie bety itp)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
czy wiadomo już coś o jakiś ewentualnych problemach/blokadach przy współdzielonym zakupie [na 5 osób] :?:

dacie znać jeśli ktoś kupi z EU czy jest blokada cz nie bo ja kupuje w nocy z US?oczywiście każdą gre idzie dzielic na 5 kont,nietsty czasem trafi się wyjątek w postaci zabezpieczenia 24h(np.Warhawk,ostatnio wszystkie bety itp)

Nie ladnie dawac zarobic hamburgerom zamiast SCEP :P kupuje na polskim pss to dam znac czy jest blokada

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...