Skocz do zawartości

Battlefield 1943


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

ale nie ma co porównywać superprodukcji do gry z PSN ;)

Można co najwyżej zrobić to w drugą stronę, bo Battlefield 1943 jest miodniejszy od niektórych, pudełkowych gier z multiplayerem wrzucanym na siłę. A że gry te są głównie nastawione na singla... no właśnie

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Figuś

Ani jednej zwiechy, Scoreboard i trophy już działają. Gra jest świetna, klimat Battlfield'ów, ciekawe plansze i latanie starymi samolotami daje rade. Wiecie co? Trofea mimo że sa proste zdecydowanie ciekawsze pod względem zdobywania. Nic nie da teraz ustawka, trzeba sie przemeczyć chociaż to żadna męczarnia, świetnie mi sie gra w ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Z tymi kamerami to jest wlasciwie paranoja i juz stos spekulacji

Jedni uwazaja np (w tym ja) ze w tpp z czolgu nie da sie sensownie przycelowac, inni ze fpp jest z (_)_).

Z samolotami identyczna sytuacja (osobiscie preferuje fpp, ale czesto i tak zmieniam).

Co do bomb tez uwazam ze ma przegiecie MALY zasieg, tak samo bazooki (chociaz tu mam wrazenie ze chyba jest prawidlowo, ale ze nie znam sie az tak na uzbrojeniu z II WS, wiec zlewam na to i sie oburzam) toz praktycznie snajperkia jezeli chcemy goscia tym zabic, a jak trafimy to los z niego niezly tym oberwac.

Odnośnik do komentarza

Mi sie gra za(pipi)iscie podoba ale wedlug mnie ma jedna maltuka wade.. mala ilosc graczy. Oczywiscie mowie tutaj o i ilosci ludzi w stosunku do tego jak duze sa mapy.. Kiedy w koncu wojna to bedzie wojna a nie potyczki ?? Tak czy siak gra wedlug mnie miazdzy i duzo bardziej mi sie podoba niz Bad Company..

Odnośnik do komentarza

No te100 meczy bede jeszcze troche tłukł :D W końcu udało mi się kogoś bombami zrzucanymi przez misliwiec zabić, 2 kolesie wsiadali do czołgu i dosięgły ich moje bomby :P,o ile w BBC nie umiałem graćsnajperem tak tutaj sam siebie zadziwiem,na gładelkanal wspiąłem się an anjwyższągórke,schowałem za drzewem i siałem postrach na respawnie :P

Odnośnik do komentarza
Nieźle się wczułem w B1943. Strzelanie jest trochę skopane, zwłaszcza snajperem, trezba się trochę napocić, aby kogoś ustrzelić. Naloty bombowców to niezła jazda, dziś za jednym zamachem utrąciłem czterech piechurów, jeden czołg i przy kolejnym asystowałem. Wykręciłem też swój rekord :D

dsc00135.th.jpg

 

Udało mi się wczoraj nalotem strącić 6 gości :)

A snajperem trzeba brać poprawkę na szybkość kulki, nie trafia ona od razu, musi przelecieć te kilkaset metrów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...