Skocz do zawartości

Battlefield 1943


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Figuś

Tez nie pochwalam takiego kampienia (pewnie, gdyby to jeszcze punkty przynosilo hohoho !!).

Ze mna to sa takie jaja ze zrobilem to tylko raz, a na pomysl ten wpadelm bo bylem wkurzony na 1 goscia co samolotem na mnie caly mecz polowal, uwzial sie na mnie i nie mialem ani chwili spokoju, costam chyba plul nawet na koncu przez headset (w ogole widze ze czesciej dzialaja teraz w trakcie gry), ale cham dostal nauczke :/.

Odnośnik do komentarza

Mi tylko raz z gry, ale właśnie przez te wywalenie poszły w diabły wszystkie punkty zebranie z kilku godzin. No co za debile nie robią automatycznego sumowania po skończonej rundzie? Tutaj trzeba poprostu poczekać aż załaduje się nowa i dopiero wtedy wyjść z gry, to gorzej niż chore. Gdyby gra była na Blu-Ray bałbym się, że pada mi laser, ale skoro odpalana jest z HDD to musi być to wina gry, tragedia.

Odnośnik do komentarza

Szlag mnie już trafia - do tego stopnia, że zniechęca do gry.

Praktycznie każda sesja powyżej 30 min. kończy się zwiechą PS3 - raz po 30 min. innym razem po 2h. ale prakytcznie mogę liczyć na zwiechę w 3/5 przypadkach odpalenia gry. I tylko w BF1943. Ofkoz wszystkie zdobycze meczu idą się walić :/

Ktoś gdzieś czytał czy DICE zamierza coś z tym zrobić ? Też tak gęsto macie ?

Odnośnik do komentarza

ja dobiłem do 18 rangi(wpadło też trofeum za zagranych 30 meczów) i tylko raz zawiesiła mi się konsola.Ale jak tam gadam ze znajomymi z psn to niektórym konsola zawiesza się nagminnie.W każdym razie jest to problem i niech Dice jak najszybciej wypuszcza patcha bo nic tak nie zniechęca do gry jak niepodliczenie exp po 3h zabawy :/ Wielka szkoda,bo serwery gra ma rewelacyjne-jeszcze nigdy nie miałem nawet najmniejszego laga.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

U mnie to samo, zwiecha za zwichą. Choć nieraz statystyki sie chyba zachowują, dziś jak mnie wywaliło i odpaliłem ponownie grę wyskoczył komunikat, że jestem złotym porucznikiem. Nie wiem co tu się dzieje, ale skopali to całkowicie, komunikacje też by poprawili, bo póki co idę na calaka i rzucam to w cholere póki nie naprawią tego.

Odnośnik do komentarza
Wielka szkoda,bo serwery gra ma rewelacyjne-jeszcze nigdy nie miałem nawet najmniejszego laga.

Otóż to - szczerze powiem, że to pierwsze multiplatformowe multi, na które zdecydowałem się na PS3, a nie X360 (zadecydował większy HDD w PS3, X360 zostawiam na DLC do GH/RB). I aż jestem w szoku, że to tak miodnie chodzi, czytając płacze xboxowców po starcie gry o lagach i braku miejsc, byłem mile zaskoczony na Chlebaku. A tu taki magafakin zonk ze zwiechami... :/

 

U mnie to samo, zwiecha za zwichą. Choć nieraz statystyki sie chyba zachowują, dziś jak mnie wywaliło i odpaliłem ponownie grę wyskoczył komunikat, że jestem złotym porucznikiem.

Też miałem takie akcje, ale nie wiem czy przypadkiem gra nie przypomina po prostu na starcie ostatnio zdobytej rangi - a nam się wydaje, że zliczyła punkty po zwieszce. Zwiecha to zwiecha - wątpię, żeby cokolwiek zapisywało, jesli nawet po meczu trzeba poczekać do następnej ryundy, żeby zapisało...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...