Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w końcu doczekałem się demka Zero's Escape Virtue's Last Reward i powiem tylko iż zdecydowanie warto było czekać. Pomysłowość i zależność wykonywanych zagadek to istny cud, miód i orzeszki. Teraz tylko do pełni szczęścia brakuje mi pre-order w limitowanej edycji (coś mi się wydaje że jednak odwiedzę Amazona o ile będą mieli limitke).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Remake Metal Gear Solid 3 - recka którą napisał Kilu w PE dot. tej wersji to jednym słowem śmiech na sali, bo co chwilę gra prezentuje się znacząco lepiej od wersji na PS2, ma sporo nowego contentu (zwłaszcza jeśli dot. to gameplayu), pozmieniano trochę niektóre wstawki, stworzono nowe modele postaci, a sam efekt 3D daje radę i to bez liku. Zapewne szanowny redaktor również nie zorientował się iż intro też zostało nieco zmienione na potrzeby stereoskopii, ale kto by się tym przejmował, najłatwiej jest ocenić tytuł nie grając pewnie w oryginał (wątpię też aby zagrał w wersje na 3DS'a,tym bardziej określając ją mianem portu).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Udało mi się dorwać zdrapkę do eshop'a :). Lista salonów w których można kupić prepaid'a, może się komuś przyda: https://www.dropbox.com/s/5g2986cpawmzcqp/lista-hds%2020121227.pdf

 

Aktualnie gram w:

 

Liberation Maiden - Nic odkrywczego, ale swój urok ma. Intuicyjne sterowanie, schludna grafika, voice acting !. Widać, że  SUDA 51 maczał tu swoje palce. Tyłek głównej protagonistki miał swoje 5 sekund już w intro. Generalnie warta swojej ceny.

 

Crimson Shroud - tdopiero zaczynam, ale klimat Vagrant Story jest, więc jest dobrze :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Osobiście aktualnie gram w Tales of The Abyss, i przechodze grę drugi raz pod rząd (148 godzin za mną:P), po wykupieniu paru "dopałek". Dla mnie małe mistrzostwo, i do dziś nie potrafię pojąć jak Bamco mogło nie wydać tego tytułu w Europie na PS2. Coś czuje, że dopiero nadchodzący Fire Emblem oderwie mnie od tej gry - reszta może poczekać...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Paper Mario Sticker Star i napisze że z oryginalnej formuły Paper Mario nic nie zostało zadeptali. Fajna gra do pogrania jestem przy 1 bossie ale ja chce JRPG z Mario w tytule tak jak było na GCN czy N64. Momentami bardziej mi przypomina system naklejek jako ataków ten z Partners in Time a tej gry nie cierpię.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal gram w Resident Evil : Revalations, mam 25 godzin na liczniku, i aktualnie mam problem z ostatnim bossem na Hell...

Do tego jeszcze tryb Raid. Ocaryna za niedługo do mnie przyjedzie kurierem, a ja nie wiem kiedy ja znajdę czas nią...

 

Właśnie, może mi ktoś wytłumaczyć jak poprawnie wykonywać uniki w RE ? Bo za bardzo tego nie łapię.

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kończę Tales of the Abyss (41h na liczniku, jestem w ostatnim dungeonie), a przed chwilą przeszedłem pierwszą misję w Samurai Warriors - nic odkrywczego, ale miło spędziłem czas przy pierwszej części na PlayStation 2 i zapowiada się, że tu będzie podobnie :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Łoo, Czydeees forum... :D Dobra, to ja się też pochwalę. 

 

Obecnie na tapecie są:

  • Ghost Recon - pierwsza misja z dronami, podejście nr 3 na Elicie - jakoś nie mam pomysłu jak je szybko załatwić
  • 999 - jestem po jednym zakończeniu (Sub, osiągnąłem w 1 dzień, bez przewijania dialogów), nie wiem ocb, ale przechodzę kolejny raz, boskie jest
  • Pullblox - zaciąłem się gdzieś w połowie, ale walkthrough w grach logicznych są passe
  • Liberation Maiden - kupiłem w promocji, bo mi kiedyś polecał prowadzący zajęcia z uczelni (pozdrawiam, panie Wojciechu), 3 misja, pykam tak jak nie mam ochoty na nic innego

No a lecą do mnie już Fire Emblem, DK 3DS i coś z So Many Games muszę wziąć (pewnie Castlevanie).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po 22 godzinach skończyłem wszystkie zakończenia 999. Ryje beret: )

 

Obecnie wziąłem się za Castlevanie na 3DS, wziałem w promocji So Many Games! Jakaś szałowa nie jest, ale za darmo to nie będę narzekał. Normalnie jakbym dał za nią 150-180 zł za nówkę to bym się zdenerwował. Niestety na 3DS na razie dobrej metroidvanii brak. Może Batman nowy coś zmieni.

 

A następne to nie wiem co będzie. Może MGS 3DS, bo nigdy nie grałem, a tak brać się za DK po Castlevanii to tak nie bardzo - nie mogę poginać ciągle w 1 gatunek;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...