Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem osobno kod. Właśnie pobieram mapki, po za tym czekam na kod ( 4 000 MP ) wtedy pobiore nowy mappack.

O ile rano już nie bedzie blokady regionalnej <_<.

 

Swoja droga Canals/Mansion bardzo dobre mapki, o ile Grindlock sie przejadl, o tyle na Mansion mozna pograc.

BTW: jakie wszystkie mapki sa w tym packu dodawanym do GOW2?

Odnośnik do komentarza
Mapki są kozackie , 100% warte swojej ceny. W tym takie smaczki jak podnoszący się poziom lawy na flood i 4respy na Station.

 

potwierdzam ;) zaje.bia.szcze mapy wieczorem będzie poważniejszy test, jeżeli ktoś je posiada zapraszam na meczyk :D

 

Hoo Hooo ale się wczoraj działo na stacji benzynowej, zaje.bis.ta mapa wszystko wybucha kilka poziomów, winda IMO najlepsza w całym GOW2 . Reszta mapek też świetna, polecam bo na prawdę warto wybulić 800 MSP :good: . THX wszystkim którzy wczoraj do północy katowali ze mną nowy zestaw mapek.

:bow: :bow: :bow: :bow: EPIC

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

(pipi)owa ta gra. Pograłem troche sam, znudziło mi się jak diabli, jakoś tak totalnie nie wciąga. żałosne jest to, ile biorą na klatę przeciwnicy podczas grania na hardzie, to nie jest trudne tylko zwyczajnie pojebane. Słabe tez jest że często pomimo strzelania w głowe headshot wpada tak mniej wiecej co 10 strzałów.

 

Na dwóch się fajnie gra, ale ogolem zawiodłem się fchuj.

Odnośnik do komentarza
ja gnije w tunelu, takie cos mnie sciga, nie wiem w co mu szczelac... btw: co do krolowej... wkoncu ja zobaczylem, zawsze tylko glos.

Mniej wiecej, duzo mam do konca? kurka, fajna gra, ale inne pozycje czekaja.

Strzelaj mu raz w morde(gdy ją otworzy),a raz w działko(gdy zacznie strzelać).A rakiet unikaj poruszając gałką.

Odnośnik do komentarza

Nowe GOW jest świetne. Grałem wczoraj z kozak ekipą !! Pozdro dla Jarek23PL, koreczek, djneo i dla reszty. Napieprzaliśmy się z burgerami do 3:20 w nocy. Mecz znajdowało po kilkunastu sekundach, świetne bezlagowe połączenia. Miód wylewa się z tej gry. Bardzo dobre mapy. Spędzę z tą gra dłuugie godziny

Howgh

Odnośnik do komentarza
Słabe tez jest że często pomimo strzelania w głowe headshot wpada tak mniej wiecej co 10 strzałów.[/i]

 

Bo Lancer wcale nie jest do headshotów. Mi Hammerburstem headshoty wpadają dosyć często, a snajperką to prawie zawsze.

Cóż, niezły jesteś że zawsze headshot Ci wejdzie snajpą - hammerburstem headshota bez hosta imo trudno zrobić, przynajmniej mi. Za to polubiłem magnuma, ździw czasami łapie gdy wpada headshot :E

Odnośnik do komentarza
Słabe tez jest że często pomimo strzelania w głowe headshot wpada tak mniej wiecej co 10 strzałów.[/i]

 

Bo Lancer wcale nie jest do headshotów. Mi Hammerburstem headshoty wpadają dosyć często, a snajperką to prawie zawsze.

Cóż, niezły jesteś że zawsze headshot Ci wejdzie snajpą - hammerburstem headshota bez hosta imo trudno zrobić, przynajmniej mi. Za to polubiłem magnuma, ździw czasami łapie gdy wpada headshot :E

 

Zauważ że on pisał o singlu :P Na multi ja popitalam tylko z shotem, ewentualnie Lancerkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...