Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iz nie jestem wielkim fanem sie wypowiem .. nie gralem w czesc 1 ale znajomi fabule opowiedzieli mi ze szczegolami :P zakupilem 2 chcialem zobaczyc o co sie ludzie tak slinia. Graficzka wymiata - naprawde bardzo porzadnei to wszystko przygotowano , czuc caly ten syf i ciezar .Fajne patenty z przyczepianiem granatow.

Multi - wielkie rozczarowanie , niestety czas oczekiwania na gre jest za dlugi , szkoda ze nie zrobili tego jak w H3 lub CoD gdzie wyszukuje dosc szybko.Ogolnie gra mila choc sliny nie tloczylem :D

Odnośnik do komentarza

Naprawdę świetna gra, dobrze poprowadzona fabuła, klimatyczne miejscówki i genialny co-op :D. Multi też bardzo fajne, tylko szkoda, że tylko czasu w lobby się czeka. Mocny kandydat na grę roku! Niestety normal, na którym gram ze Sztajnem rzeczywiście banalny. Jeśli by się dało wolałbym od razu zacząć od Insane.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak było wcześniej, bo grę dorwałem już po wyjściu patch'a, ale póki co lagów nie uświadczyłem jak i wyszukiwanie gier było dość na poziomie (2-3 minuty to max).

 

A ten, najlepszy dialog (polska wersja językowa) między tym nowicjuszem a Marcusem, jakoś na początku:

Nowicjusz - Słyszałem, że Szarańczy jest tu od zesrania !

Fenix - <mądra_mina> Od zesrania i 10 razy tyle.

 

xDDD

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Czy w innej wersji językowej gry(np. 3xA) będę mógł ustawić polski język w grze (tzn. napisy, bo chyba tylko to jest?)?

Czy są jakieś różnice między wersją polską, a np. angielską? Na aukcjach jest dużo angielskich wersji gry, więc jeśli w takowej można ustawić polski język, to wezmę, bo w sumie na polskiej instrukcji mi nie zależy, nawet lepsza po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Czy w innej wersji językowej gry(np. 3xA) będę mógł ustawić polski język w grze (tzn. napisy, bo chyba tylko to jest?)?

Czy są jakieś różnice między wersją polską, a np. angielską? Na aukcjach jest dużo angielskich wersji gry, więc jeśli w takowej można ustawić polski język, to wezmę, bo w sumie na polskiej instrukcji mi nie zależy, nawet lepsza po angielsku.

 

Tak, w wersji 3xA także jest język polski, bodajże wystarczy mieć dashboard po polsku.

Do do różnic: w polskiej wersji pudełkowej nie ma kodu na mapy z GoW 1.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy też tak macie, ale u mnie w trybie HORDY, po wyszukaniu graczy i przeskoczeniu w lobby na głosowanie mapy, często miewam w postaciach do wyboru Lucastów. Natomiast jak gra wystartuje, ni z gruchy, ni z pietruchy, losowo dostaję postać Delata Squadu.

Tez sie z tym raz spotkalem, dziwne. Ja tez mam 3x Ang, ale mam polskie napisy. Podobnie mialem w Forza 2 i w Dead or Alive Xtreme 2. Wersja jezykowa zalezy od tego w dashbordzie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...