Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Temat "wchodzenia" killi w dwójce jest kontrowersyjny. Z moich obserwacji wynika , że kille wchodzą i łatwiej i trudniej , tzn. że gra jest bardziej przystępna dla nowych oraz słabszych graczy z jedynki i tej grupie kille wchodzą łatwiej , natomiast z punktu widzenia masterów z jedynki już jest znacznie trudniej zdobyć killa. Dużo dzięki mocnej pile. Oczywiście jak to bywa w przyrodzie są wyjątki , no i nie ma jako takiego wyznacznika bycia dobrym.

 

Edit: na prywatach są naprawde bardzo sporadyczne lagi występujące w dużo mniejszej ilości niż w jedynce, to samo tyczy się bugów. Jedynie glitche pozostały w ilości nie zadowalającej.

 

Gra na prywacie przy wyłączonych granatach odłamkowych i ustaleniu grania bez używania piły jest naprawde bardzo przyjemna . Szkoda tylko , że zawsze znajdzie się początkujący piłujący oszołom.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Co do rang to wystarczy google i tam nas odsyła na oficjalną stronkę gdzie wszystko jest opisane. Gra przewiduje przed meczem czy wygramy czy nie, jeśli mamy przegrać (obliczane jest to na podstawie rang), a wygramy to wtedy zbliżamy się do rank up'u, a jeśli mamy wygrać a przegramy no to wiadomo, zbliżamy się bardziej do spadku rangi. Odłączenia z gry nic nie dają, bo to jest traktowane jak byśmy mecz przegrali w tym systemie rang...

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Odłączenia z gry nic nie dają, bo to jest traktowane jak byśmy mecz przegrali w tym systemie rang...

 

Jak wiesz, ze przegrasz (jest 4:0) i wylogujesz sie wtedy ranga Ci nie spada i ten mecz nie zalicza sie do statystyk, tak jakby tego meczu nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Co do rang to wystarczy google i tam nas odsyła na oficjalną stronkę gdzie wszystko jest opisane. Gra przewiduje przed meczem czy wygramy czy nie, jeśli mamy przegrać (obliczane jest to na podstawie rang), a wygramy to wtedy zbliżamy się do rank up'u, a jeśli mamy wygrać a przegramy no to wiadomo, zbliżamy się bardziej do spadku rangi. Odłączenia z gry nic nie dają, bo to jest traktowane jak byśmy mecz przegrali w tym systemie rang...

 

Może już nie jestem takim freakiem ale o co tu się rzucać o te marne pięć rang? z idiotycznym przyznawaniem? W CoD jest to o niebo lepiej rozwiązane. Zresztą, wczoraj odpaliłem GoW 2 a tam 3 osoby grające :f skandal, gdy nie było dwójki to w jedynkę zawsze ktoś ciupał, zawsze.

Odnośnik do komentarza

Tak tylko z Gow-em pierwszym tak nie było, czy to wigilia, czy wielkanoc, czy co tam chcesz zawsze full osób grało. Znaczy ogólnie to ja mam gdzieś, mam swoją ekipę, która prawie zawsze gra i tyle, właśnie jestem po sesji 8 godzinnej.

 

Co do rang to jest jakaś kpina, brak mi słów, kumpel w dniu premiery zagrał 3 mecze i wskoczył na II rangę, po około 10 na III. Od teraz stoi w miejscu. Ja gram prawie od premiery i nic, cały czas I. Gram w prawie wszystkie tryby, od skrzydła po aneks i pojmanie itd. Wygram, trzepie kille i nic. Ale z tego co gadam, z ludźmi z którymi gram, dużo osób ma ten problem, szczególnie po tej "niby łatce". Tylko z drugiej strony czy to ważne, jak ktoś już napisał te rangi nie mają, żadnego znaczenia, nie to co w Cod-ie.

 

I ostatnia sprawa z innej beczki, z tego co zauważyłem, mało osób gra snajperką. Mapki są zrobione kompletnie nie pod snajpy, rozgrywka moim zdaniem nabrała tempa w porównaniu do swojej poprzedniczki. Tylko czy to dobrze, w pierwszym GOW-ie takie mapki jak Fuel Depot czy War Machine były idealne na snajpy. A tu może Gradobicie, albo Dzień Pierwszy, chodź i tak nie widzę za dużo snajperów.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Panowie, u mnie gra chodzi na publicach lepiej niż GoW1. Poważnie. Tam nawet na białych miałem opóźnienia.Tutaj dość często jest dobrze. Mi się podoba GOW2 jakim jest. Dla mnie gra się trudniej niż w GoW1. W Gow'ie miałem koło 4.5k killi i myślałem, że to będzie procentować, ale gra się całkiem inaczej. W każdym razie fun jest:)

pozdrawiam, wesołych

Odnośnik do komentarza
masterlag, twój nick trafia w sedno rozgrywki jaką daje nam GoW 2. Tak, przez lagi niektórzy mogą potwierdzić, że jest szybsze tempo xD

Daj spokój, wczoraj wziąłem snajpe na jacinto, ktoś rzucił smoke'a i wyleciałem... na wieże nad boltokiem, po prostu wciskałem A ...

 

 

@Słupek

Jak trafisz heady ze snajpą na takich lagach (publiki) to gratuluje, ja nie jestem w stanie...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gow2 jeśli chodzi o grywalnosc pod względem stricte "połączeniowym" jest grywalny tylko w 2ch przypadkach (nie licząc prywat):

1.Gdy dobry host jest w naszym teamie-rzadko(wtedy można coś shotem grać)

2.Gdy sami jesteśmy hostem co jest dla mnie jednym z największych bullshitów bo inaczej nie mozna nazwać dawania hosta gościowi z upem 320kbps przy 4 graczach z Azji i 5 z USiA(nie chcę nawet wiedzieć jak u nich rozgrywka może wyglądać)

Co do gameplayu to jest kpina...w jedynce były 3 rzeczy,które w.(pipi)iały czyli cb,kff + "nie glitchowy" bug z coverem.Za to 2ka bije to na głowę wyglądając przy zbugowanej jedynce jak uboga siostra,a przy niektórych betach jak alpha.

Odnośnik do komentarza
Wreszcie, po wielu walkach w

akcie piątym

wycalakowałem GoW2 :]

W ktorym rozdziale?

Tam gdzie jezdzi sie na brumaku?

 

 

Pierwsze dwie grupki locustów co wychodzi trzeba zabić.

Gdy zaczyna się pokazówka, wciskamy "back" cały czas, aż nam się wyrobi moment, w którym robimy to najszybciej bez nadwyrężania kciuka, tak by nieoglądać n'ty raz tego samego filmiku. Robimy krok do przodu, potwierdzamy A, kroków pare do przodu znów, aż pod pewny "zakamarek" - pierwszy zakręt można powiedzieć. Strzelamy od góry, w dół, tak żeby cała seria rakiet poleciała w obydwie grupy. Jak Ci tam zostanie malutka grupka, nie warto rozwalać, w tym czasie załadujesz (z HDD) od nowa rozdział.

 

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...