Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, jaki jest patent na "połykacza" gryzie już moją łódkę, i jest kupa, 3x z magnum, jak wali w moje cacko, i powtarzam to 3x, później gryzie łódkę.

W chwilę później magnum w oczko, otwiera japę, leci granat, tak 3x, ale go to nie powstrzymuje i ginę.

 

 

BTW: ile jest aktów, jak sprawdzić w jakim się jest, dużo mi zostało do końca gry?

Odnośnik do komentarza

Musisz wejść w paszczę jak jest rozwarta,walnąć granat do przełyku i strzelać do macek w środku paszczy.Nie bój się podejść do końca łodzi :)

 

 

By być dokładnym - to najpierw strzelać do macek a później rzucić granat gdy gardziel mu się otworzy - taki dzyndzelek.

 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :) Kilka dni temu kupiłem X360 do którego dołączony był GoW2. Grałem w tą gre z 3 godz. i nie umiem w nią grać... :cierpienie: Grałem od zawsze głownie w wyścigi, stąd pewnie moje kalectwo.. Macie jakieś rady dla nowicjusza w tego typu grami ? Grając na treningu zaciąłem się na tej 5 lekcji a wystarczy ją przejść i wpadnie 10 GS. Oglądałem troche filmików na You Tube ale proszę was o rady dla kompletnego nowicjusza... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ot kolejny bug/glitch....nie wiem jak było na początku kariery multi 1szej części(bo nie grałem na starcie) ale tu "bug na bugu, glitch pogania" najśmieszniejszy i tak jest latający skorge albo "zdownowany rambo"(szczególnie na exe)

 

PS:BTW matchmaking w tej grze wymiata 5 gier pod rząd,5 gier vs pięciu przedstawicieli hamburgerlandii i 5 razy jestem hostem :D nie muszę mówić jak dla nich musi wyglądać gra na hoście mającym 320kb upu z Polski,i jakiego banana mam na ryju słysząc ich ciągłe "bullshit,fucking lag etc etc"

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

 

Grając z kolegą na Insane ciągle napotykamy coraz to nowe bugi. Przy wodnym potworze, jeśli za blisko staniesz, on otworzy paszczę - uniesie cię w powietrze i nie będziesz mógł się ruszyć. Przy którejś z kolei próbie rozmazały nam się tekstury napisów; wszystko wyglądało normalnie, tylko nie napisy, kiedy wychodziliśmy do menu. Trzeba było zrestartować konsolę. Czasem po prostu nie mogę przykleić się do żadnej osłony, tak po prostu.

W ogóle cała walka z Leviathanem to był pokaz bugów i glitchy w grze.

Twórcy jednak mogli się bardziej postarać :|

 

Edytowane przez Wojtusior
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...