Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem kto chce tracic tyle czasu na te 2 aczivyu - 2.0 i 1999 run - skoro glitchem czy bugiem mozna je zrobic to ich wartosc jest 0.

Fakt, ale dałbyś komuś e-mail i passy do swojego konta? Bo ja nie. A 2000 rund wpada lajtowo.

Zapuściło się muzykę z WMP, siedząc wraz z kumplami i mija jak z procy :)

 

Dla napalonych - przygotować się na jakieś 1800 restartów rozdziału :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dokładnie przecież te 1999 rund leci szybko jak cholera, bez żadnych ustawek itd. Mi brakuje jeszcze około 300. Ale od wczoraj zacząłem bawić się 100 tys. ehhh i 2 razy przysnąłem. Ale kit z tym, uparłem się, że to zrobie.

 

Jeszcze wracając do tych lagów w multi (publiki), no kur.. bez przesady, nie którzy to chyba trochę przesadzają. Na jakieś 10 meczy, może jakieś 2-3 trafię zlagowane, wyszukiwanie meczy, nie ma u mnie żadnego problemu. Czy sam jestem w lobby, czy w 5 wyszukuje praktycznie od razu. Jedyny problem to glitche, ale to inna para kaloszy. Ostatnio graliśmy Pojmanie z jakimiś angolami, i nasza flaga Chaps nam się zglitchował. Nie dało rady go zdownować, niczym cały czas stał. Mecz trwał ponad godzinę, dopóki angole nie wyszli.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Jeszcze wracając do tych lagów w multi (publiki), no kur.. bez przesady, nie którzy to chyba trochę przesadzają. Na jakieś 10 meczy, może jakieś 2-3 trafię zlagowane, wyszukiwanie meczy, nie ma u mnie żadnego problemu. Czy sam jestem w lobby, czy w 5 wyszukuje praktycznie od razu. Jedyny problem to glitche, ale to inna para kaloszy. Ostatnio graliśmy Pojmanie z jakimiś angolami, i nasza flaga Chaps nam się zglitchował. Nie dało rady go zdownować, niczym cały czas stał. Mecz trwał ponad godzinę, dopóki angole nie wyszli.

 

Ano, sam katuję multi i od jakiegoś tygodnia, jest naprawdę dobrze, lagi rzadko kiedy się zdarzają (powaga) a i wyszukiwanie meczy jakieś takie szybsze (przynajmniej wczoraj i przedwczoraj) .

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

To my mieliśmy lepszy przykład

 

Rzuciłem smoke'a w tego czopa co go trzeba pojmać, a ten zrobił dokładnie to co ja na schodach robię, jakby wciskał A - mapa lawina, miejsce gdzie jest moździerz. Po prostu stał sobie na niebie - zesłaniec?

 

Slupek, czasami są takie lagi, że mimo, że newbee to po prostu nie idzie zabić, gdzie ja jestem przyzwyczajony, że gdzie celuje tam strzelam tu to nie wychodzi, potrafi strzelić w kolumne, minąć ją i dopiero strzał słysze ...

Odnośnik do komentarza

cuda na kiju panie...lacze 7mb/384kbps (realnie mam 5-6/300), drugie symetryczne 3mb/3mb (tu sprawdzone na dsl.cz 2/2 czasami wiecej) na tych dwoch laczach gram i lagi jak byly tak sa.

dwa rozmawiam z ludzmi z anglii ktorzy graja na laczach naprawde dobrych (50download 1,5upload) i to samo. Owszem zdarzaja sie mecze bez lagow ale to naprawde rzadko

To co bylo wlasnie najwieksza bolaczka jedynki czyli lagi - mieli poprawic a jest tak samo, reszte zje***li ;)

Odnośnik do komentarza
To my mieliśmy lepszy przykład

 

Rzuciłem smoke'a w tego czopa co go trzeba pojmać, a ten zrobił dokładnie to co ja na schodach robię, jakby wciskał A - mapa lawina, miejsce gdzie jest moździerz. Po prostu stał sobie na niebie - zesłaniec?

 

Pamiętam tą chorą akcje.

 

Odnośnie 100k killi , ja robie tak co drugi dzień po 2-5 tysiaków , aby się zbytnio nie przemęczać i nie czuć znudzenia , tym o to sposobem mam już 62k killi . Powoli , spokojnie i będe mógł zameldować wykonanie zadania :E

Odnośnik do komentarza

Jak narazie to mam duża nie chęc i niesmak do GOW2 . I nie hcodzi mi tu o singla tylko o multi na ktorym nie da sie grac :wkurzony: .

Nie dość ze wyszukuje graczy do druzyny 5 min to przeciwnikow wyszukuje kolejne 5 min. Mało tego jak sie zacznie rozgrywka to co lagi :wkurzony:

Kolejna sprawa to uciekajacy gracze z druzyny... :wkurzony: jak mnie to w(pipi)ia jak jeden z drugim wychodzi z gry bo 2 razy z rzedu zginie od wczoraj nie skonczyłem ani jednego meczu w komplecie .Przewaznie kończe mecze w 2-3 WTF .. :wkurzony:

 

Nast. sprawa to to cholerne wyszukiwanie graczy. bardzo czesto gra inicjuje mecz jak nie ma pełnych składów tylko dzisiaj gralem 6 meczy w niepełnym składzie gdzie brakowalo 1-2 graczy czy tez w mojej druzynie czy też w drużynie przeciwnika.... :wkurzony:

 

Gdyby nie ten singiel GOW2 to smiało glosował bym na gre jako wtopa roku 08 .Moge śmiało stwierdzic po czasie ze GOW2 mutli jest do dupy na sieci publicznej nie pograsz przyjemnie bez nerwów :wkurzony: . pozostaje tylko prywatny live

Odnośnik do komentarza
Jak szukasz meczu majac pelne party i leader posiada net 10-20MB mozna calkiem przyjemnie pograc pabliki.

ps. wczoraj gralem na hoscie z Korei, nie bylo za dobrze ;]

 

Powiem szczerze, że już trochę katujemy namiętnie z kumplem multi, ale od paru dni jest przyjemnie, zlagowane mecze trafiły się może ze dwa razy, a i wyszukiwarka trochę się poprawiła, naprawdę w niezłym tempie znajduje gry, nie wiem od czego to zależy, ale ostatnio jest bardzo dobrze.

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
Jak szukasz meczu majac pelne party i leader posiada net 10-20MB mozna calkiem przyjemnie pograc pabliki.

ps. wczoraj gralem na hoscie z Korei, nie bylo za dobrze ;]

 

Powiem szczerze, że już trochę katujemy namiętnie z kumplem multi, ale od paru dni jest przyjemnie, zlagowane mecze trafiły się może ze dwa razy, a i wyszukiwarka trochę się poprawiła, naprawdę w niezłym tempie znajduje gry, nie wiem od czego to zależy, ale ostatnio jest bardzo dobrze.

Specjalnie wczoraj u kumpla (net 8Mb) przetestowałem GoW2 na publiku - dajcie spokój, czy mój net, czy net kumpla - jak ktoś z Twojego teamu nie jest hostem to jest katastrofa, imo. Nie znosze takich opóźnień. Nie mówcie, że winą tego jest położenie (podkarpackie).

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Podrazylem troche temat, wertujac oficjalne forum GOW2. Zreszta same artykuly i komentarze uzytkonikow pod nimi swiadcza o tym ze EPIC, delikatnie rzecz ujmujac, spieprzylo multi. Znalazlem bardzo ciekawy post na oficjalnym forum GOW2, w ktorym to jeden z uzytkownikow porownuje to jak dziala multi z halo do tego z gow2. Pada tam kilka ciekawych stwierdzen, samemu mozna dowiedziec sie tak na prawde kilku ciekawych rzeczy o samym kodzie sieciowym - jezeli ktos sie interesuje takimi rzeczami, szczerze polecam.

 

Link do topicu : http://gearsforums.epicgames.com/showthrea...69#post25803669 .

 

Wydaje mi sie, ze gdyby EPIC wprowadzilo by kilka z tych usprawnien, ktore proponowane sa w tym linku, GOW2 zajalbym pierwsze miejsce wsrod gier na Live.

Odnośnik do komentarza
Jak szukasz meczu majac pelne party i leader posiada net 10-20MB mozna calkiem przyjemnie pograc pabliki.

ps. wczoraj gralem na hoscie z Korei, nie bylo za dobrze ;]

 

Powiem szczerze, że już trochę katujemy namiętnie z kumplem multi, ale od paru dni jest przyjemnie, zlagowane mecze trafiły się może ze dwa razy, a i wyszukiwarka trochę się poprawiła, naprawdę w niezłym tempie znajduje gry, nie wiem od czego to zależy, ale ostatnio jest bardzo dobrze.

Specjalnie wczoraj u kumpla (net 8Mb) przetestowałem GoW2 na publiku - dajcie spokój, czy mój net, czy net kumpla - jak ktoś z Twojego teamu nie jest hostem to jest katastrofa, imo. Nie znosze takich opóźnień. Nie mówcie, że winą tego jest położenie (podkarpackie).

Dokładnie jak mówi FISIU mozesz miec sobie i net 50mb z 10mb up i tak CI to da (pipi) jak w twojej drużynie nie ma hosta.

Z reszta hostowac mecz powinna osoba z najwiekszym UPLOADEM mogli byc cos takiego wprowadzic ze przy pierwszym połaczeniu onlne jest robiony pomar transferu danego goscia ...ale to oczywiscie tylko w bajkach sie moze zdarzyc .

Naprawde sie mocno zraziłem dzisiaj do multi ,a własciwie to czara goryczy sie przelała :wkurzony:

Odnośnik do komentarza

Jestem zawiedziony.Hasło:bigger, better, more badass sprawdziło się może w 60%.Gra pojedyncza daje dużo fanu ,ale dopiero gdy zagramy na Insane wtedy musimy się pomęczyć.Brak bossa końcowego to kolejny uszczerbek na moim zdrowiu.Jedyną miłą rzeczą ,która ratuje jest co-op.Gdybym miał wspomnieć o multi to musiałby to być długi referat.

Według mnie kupienie tej gry dla multi jest stratą czasu -chyba ,że ma się dobrą ekipe.Wtedy można pograć na prywatach ,ale czy nie znudzi się ciągłe słuchanie tych samych głosów?

 

Laggi ,Laggi i jeszcze raz Laggi...

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...