Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś od 8:50 do 13:00, szybko prysznic, do babki na obiad, wracam 15:30 i do 19:00 biłem. Tyle mi zajęło 50k killów. Trzeba to robić za jednym strzałem, całe dwie grupki, restart i w kółko. Nie utrać połączenia z XBL w czasie gdy to robisz bo Ci kille cofnie jak nie wyjdziesz do Menu [cofnęło mi 7k bo naszła mnie ochota na odłączenie kabelka...]. Najlepiej robić przerwy co 5k i wychodzić do Menu.

Innymi słowy, w 16h można to zrobić.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Lagi z burgerami są potworne, a czasami nie ma ich prawie w ogóle - ale szukanie z pełnym teamem nie trwa minuty. (z pełnym :) )

 

Lukas, napisałem, że Annex mnie nie rajcuje, więc gdyby Seriously wpadło to bym grał dalej - teraz wyszła druga część.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

No u mnie w ostatnich dniach można powiedzieć się "wyrównało",bo o ile wcześniej było 70% lagów gdzie shot był o kant dupy potłuc,25% prawie niegrywalny.I tylko cud sprawiał,że trafiałem na gre ala singiel,tak teraz mam albo prawie niegrywalny shot albo singiel....Co jak dla mnie nie zmienia sytuacji,że multi gow2 przy mimo wszystko zbugowanym multi z jedynki wygląda jak wersja alpha przy mega grywalnej wersji beta.Matchmaking to nieporozumienie i jestem pewien,że żadne z założeń,które przyświecały cliffordowi z teamem wraz z jego wprowadzaniem nie ma miejsca.Lagi 10 razy gorsze niż w jedynce,bullshity i glitche też razy 2...ale cóż trzeba mixować z nowym CoDem i liczyć na patch osłabiający cs i region filter.

Odnośnik do komentarza
Etam...przy pustym party też powoli szuka.

 

U mnie żebym nie skłamał jest to 15-60 sec na eliminacji albo 15-40 sec na flashu(dolna granica w godzinach najbardziej obleganych).Więcej nie czekam bo nie ma sensu,za to po resecie mm'a party znajduje prawie od razu.U mnie większym problemem jest ilość czasu potrzebnego do znalezienia przeciwników i jakoś hosta.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
Prawdą jest,że chyba najwięcej ludzi(raczej nie Polaków) gra na flashu.U mnie zdecydowanie najszybciej znajduje teammateow przy pustym party.

U mnie też przy flashu najszybciej znajduje mecze, dziwnie, bo myślałem, że wszystkim stare mapy się już znudziły. :huh:

 

Ma ktoś z forum już calaka? (wrazie problemów, macie poradnik na xbox-zone)

Odnośnik do komentarza

Przejście gry na Insane jest niemożliwe. Gram z kolegą w co-op, są momenty trudne, ale w pewnym momencie gra jest nie do przejścia. Mam na myśli misję w której jedziemy tym pojazdem. Pod koniec wędrówki musimy zniszczyć stację szarańczy, rozwalając wierzę. Aby ją rozwalić trzeba uruchomić odpowiedni skrypt - zbliżyć się do placu. Problem w tym że nawet jeśli powoli się tam podjedzie, to szarańcza rozpoczyna ostrzał z karabinów i po 2 - 3 strzałach z pojazdu zostaje płonąca kupa złomu. Najlepsze jest to że tych gości nie da się rozwalić, bo strzelają przez zamknięte okna (!) Czy ktoś z Was ma sposób na tę głupią misję?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...