Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko w/l ratio się liczy.

Overall punktów się liczy. Innymi słowy, musisz mieć w ch-j punktów, średnio około 70k? Ja miałem chyba 140k na egzekucji, zaś na aneksji ... 0. Wybrałem się na pare meczy aneksji, 5/10 meczy wygrałem, poszedłem na skrzydłowego, z którego host wyszedł (lame) i wpadła czwarta ranga.

 

Grając z kolegą na Insane ciągle napotykamy coraz to nowe bugi. Przy ... :|

 

Spojlery człowieku :whistling:

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Overall punktów się liczy. Innymi słowy, musisz mieć w ch-j punktów, średnio około 70k? Ja miałem chyba 140k na egzekucji, zaś na aneksji ... 0. Wybrałem się na pare meczy aneksji, 5/10 meczy wygrałem, poszedłem na skrzydłowego, z którego host wyszedł (lame) i wpadła czwarta ranga.

 

No ja według stats sprawdzanych in game mam 73k co daje mi 5tą range(w porównaniu do tego co pokazują staty na oficjalnej www gyrosów to tu i tak jest dobrze..)

Odnośnik do komentarza

Hm, być może wygrane mają coś do powiedzienia (współczynnik wygranych do przegranych), ale ja wygrałem z 8 skrzydłowych na może 15 rozegranych i rangi nie było. Dopiero jak przeczytałem bodajże na forum gearsów to tam koleś napisał, że średnia punktów się liczy - teraz gram na publikach i mimo że przegrywam ranga nie spada. Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza

Dziś skończyłem GoW 2 i powiem że jest 3b jak mówił Cliff...nie mam większych przeciwwskazań co do polonizacji, ba nawet się pośmiałem czasem z tekstów jakie rzucali Marcus i spółka . Ogólnie gra jest świetna w swoim gatunku . Graficznie trzyma poziom i nie mam nic do zarzucenia , choć na początku przygody czasem myślałem że grafa gorsza niż w poprzedniej części heh . Zaraz się biorę za tryb szaleńczy no i 100 000 wrogów muszę wybić , stestuje hordę bo tam może szybciej się ich wybije . Po ukończeniu gry na 3 poziomie trudności ubiłem tylko 1400 ścierw i ok 440 pkt gs wpadło

Odnośnik do komentarza
Zaraz się biorę za tryb szaleńczy no i 100 000 wrogów muszę wybić , stestuje hordę bo tam może szybciej się ich wybije . Po ukończeniu gry na 3 poziomie trudności ubiłem tylko 1400 ścierw i ok 440 pkt gs wpadło

Ja kończę grę drugi raz na insane (przedtem normal), w Hordzie jestem na 30. fali, trochę na multi biegam, i mam jakieś 3000 zabitych. Nie wiem, jak Ty chcesz wycelować to 100k na samej Hordzie i singlu insane :D

Odnośnik do komentarza
Przepraszam, chcesz nabić 100k na hordzie? xD

 

 

a co nie da się? bo jeszcze nie testowałem tego

 

No i po przejściu gry zapomniałem dodać że kilka razy zdarzyły mi się bugi . Kilka razy przy obrocie kamerą Marcus wszedł nie wiadomo na co(uniósł się w górę) , podczas walki na łódce z robakiem w wodzie Marcus potrafił się zablokować o nic,np o róg skrzyni czy co to tam jest do zasłaniania , najgorsze jest to że utknął w czymś takim i nie mogłem się przemieścić.

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem wyżej, raczej na samej Hordzie się nie da, czy nawet na singlu i Hordzie. Za samą kampanię wpada +/- 1000 zabitych, o ile nie powtarzasz czegoś wiele razy. Ogólnie to jest achievement, który raczej jest dla graczy walących całymi dniami na multi (no całymi może nie, ale dużo :)).

 

Thumbs up za Waltera w avatarze! :D

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą Epic chyba zbytnio uwierzył w moc GOW2 w multi, bo to raczej aczik za grę w multi, i przedobrzył z tym osiągnieciem. Nawet maniakom prędzej się znudzi gra zanim ubiją sto tysięcy typa.

 

gdyby tak było to by pisało Only Multi :) a nie dowolny tryb ;) więc wiedzieli co robią dając Misje z Brumakiem.

 

Odnośnik do komentarza
100 killów i restart... Oczywiście mówię tu o akcji z Brumakiem.

Łatwo obliczyć ze trzeba to powtórzyć około 1000 razy !!!!

Swoją drogą Epic chyba zbytnio uwierzył w moc GOW2 w multi, bo to raczej aczik za grę w multi, i przedobrzył z tym osiągnieciem. Nawet maniakom prędzej się znudzi gra zanim ubiją sto tysięcy typa.

Tam nie ma 100 na pewno, nie wiem czy 80 jest - wiem bo ubiłem, a pierwsze dwie grupki w 95% zabijałem jedną serią...

Odnośnik do komentarza
Ja jestem ciekaw, kiedy mi wskoczy 3 ranga. Mam ze 150 meczy wingmana, reszty trybów po 10-20.

Jak wygląda 5 ranga?

Jak patrze po twoim ratio wins/losses to chyba raczej nie prędko.

 

http://news.teamxbox.com/xbox/18198/Gears-...stem-Explained/

 

Zawsze mam takiego farta, że dołączam do drużyny 2-stopniowców na 3-4 stopniowców i na początku mam 3 osoby w drużynie. :<

A na wingmanie takie ratio bo początki były trudne, jakbym startował od nowa byłoby 1.0 w/l ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...