Piekne podsumowanie tego kurwidolka
I chuj po swietach
![]()
Jak to sie nie zalapalo do serialu to ja nawet nie xD
To było w bloopers a nie w serialu. W oryginalnej scenie powiedział” terminator, said will be back, and he was”
Dlaczego Forumek nie lubi Hero Shooterow?
Chyba chodzi o granie online generalnie, a nie tylko hero shootery. Nie ma tu dzieci które mają mase wolnego czasu. Sam bym pograł w marvel rivals, ale wole sobie dobrego singla przejść z jakas fabuła w tym czasie.
To nie jest kwestia wolnego czasu, tylko orientacji seksualnej. Ja np jako 100% hetero zamiast zmarnować 200 godzin na jakieś kolorowe, onlajnowe pedalstwo wolę w tym czasie skończyć z 10 singlówek.
bo na tym forum nie znaja sie na grach i w nie nie graja
To po chuj tu siedziesz? Idź do swojego elitarnego grona w przedszkolnej kantynie, tam sami znawcy gierek to pogadacie na swoim poziomie.
XD
Czy Daddy I reszta dostaja juz udarow?
Ken Adams
Niewesole czasy trzeba przyznac. Gdzies tam w srodku chcialbym zeby to juz pierdoln*lo i tak chyba nikt juz nie wierzy, ze bedzie lepiej w swiecie gier telewizyjnych wideo? Ciekawe czy znajdzie sie ktos taki?
ciwa22
Co tam się znowu dzieje?