II KoBik II
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez II KoBik II
- Plany na dziś.
-
OFFTOPIC
http://www.trec.pl/men-s-trec-wear-black-on-black-pants-016-black.html Sprzedam za 130zł. Nie mój gust jednak. Na mnie źle leżą bo mam kopyta jak Dorian. Rozmiar XL. Wczoraj przyszły więc nówki. Przymierzone raz.
- Plany na dziś.
- Plany na dziś.
- Plany na dziś.
-
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Gry na tydzien. Srogo. Prawie jak order. Ale i tak ogram.
- Plany na dziś.
-
Fotki
Bedzie git Wujek. Sprobuj hack przysiad. Gniecie kopyta
- Plany na dziś.
-
Jaki telefon wybrać?
No ja tez nie wiem o czym piszesz ziom. Po prostu opisuje wieloletnia sytuacje. Mowie jak jest.
- Plany na dziś.
-
PES vs FIFA
No nie bardzo, ale spoko tomasz każdy ma swoje zdanie.
-
PES vs FIFA
- PES vs FIFA
- Jaki telefon wybrać?
Ale to wady APARATU, konkretnego modelu a nie ANDKA jako takiego. Mam w pracy wszystkie 3 systemy i nie jest tak, że na ANDKU sieć jest gorsza. Jest słaba w telefonie za 300 zł. Także to nie są argumenty przeciwko systemowi tylko tanim aparatom. Nokia 540 ma problemy z Wifi i zasięgiem sieci u 2 na 4 pracowników i czytam na sieci że to wina kompnentów. Więc nie idealizowałbym Windowsa. Ok, na iOS wszystko chodzi ale tam masz ZAWSZE telefon premium, jak weźmiemy premium telefon z Windowsem czy z Andkiem to też będzie ok. Telefon za 300 zł < telefon za 3000 zł. Raczej zawsze.Aha a swego czasu Note 2 czy Z2 to ciulowe telefony byly? Nie. Oba tak samo mialy ciulowy zasieg. Takze tego. Jakie kreski? Kurfa, jeden i drugi tetowany pod neta i gsm. Oba w dupe z tematem. Przypadek?- Odżywianie
Kanas mam to samo. Owsianka baaardzo reguluje poranne stolce xD- Plany na dziś.
- Plany na dziś.
- Plany na dziś.
- Odżywianie
Codzien 2ltry? No stary to juz nie jest dobrze.- PES 2016
To fakt. Skipy powinny byc fifowe ale sam gameplay tez mna pozamiatal- Odżywianie
pff. tylko masa. Te no, jedno nic Ci nie zrobi.- Zakupy growe!
informatyki yebane, zdjęcia obrócić nie potrafią.- Plany na dziś.
- Plany na dziś.
Racja. Wczoraj typ na silce. Spora masa od pasa w gore ale witki okrutnie chude. Nogi trzeba robic bo komedia. Ja mam ten plus ze taka mam juz genetyke i czy je robie teraz czy kiedys pilka i rower wystarczy zeby nie wygladac jak bocian. No ale cyce mial konkret, pewnie wbijal krete pod suty.