II KoBik II
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez II KoBik II
-
OFFTOPIC
o teraz lepiej
-
Jaki telefon wybrać?
No taki wtedy styka nie? Tej szpileczki juz wkladac nie musiales bo nawet nie poczulem. Takze zluzuj baty.
-
Jaki telefon wybrać?
To troche potrwa a wtedy bedziesz ujadal jak pies. 3 ramki to mus na andka.
-
Zakupy growe!
Rock jest tylko jeden.
-
OFFTOPIC
Hehe o ni huy. Na cala tablice.
-
OFFTOPIC
O jeszcze jeden piekny sen zapamietalem na fazie. Szkola, matma i wywolany do tablicy a tam takie rownania i inne guwna ze nawet nie wiedzialem jak sie za to zabrac. Realne w huy. Dobrze zem fizyczny i sztangielki nad glowe wyciskam.
-
FIFA 16
Kiedys kosilem serie i czasem zdarzalo sie wpadac na typa ktory stal w miejscu u tylko podawal. Opyerdolil mnie 10 do jaja. Bo nawet pilki nie szlo odebrac. Obstawiam ze nawet nie chcial mnie mocniej ranic. Inny walil wszystkie triki a ja moglem odlozyc pada, serio. Cyborgi. Po tych meczach zwatpilem o gadaniu ze umiem w to grac i mam skill.
-
HORROR
Cos tam w gorachto moze nawet klimat bedzie. Wlasnie jestem po chucky i nie jest zle wzgledem czasu. Glupoty jak to w horrorach ale efekty lalki niezle
-
HORROR
no właśnie lipton jest, przeglądam neta bo na el quatro można nadrobić co nieco ale większość już widziałem co było dobre a nowe to huynia pierwszej wody.
-
OFFTOPIC
Ja pyerdole teraz wychodzi jaki mam zryty beret. Piekna noc szedlem do kibla i nagle w banie wszedl mi jakis chaos, ze az musialem biegnac i zapalic swiatlo bo wrazenie jakby ktos siedzial Ci w glowie i robil rozpyerdol.
-
OFFTOPIC
Dzieki. Najgorsze sa omamy podczas goraczki
-
OFFTOPIC
39 stopni. Angina i wykluczony z silki. Oby tylko do soboty
-
PES 2016
Na 360 wgrywasz za pomocą horizon, przerzucasz na pena. Wkładasz do konsoli i bangla.
-
PES 2016
ktoś wie czemu nie zmieniło nazw klubów na poprawne? cały patch trybi, jeno nazwy po staremu.
-
PES 2016
polecam, zmienia w ciul
- Plany na dziś.
-
Plany na dziś.
Miało być od jutra ale nie było roboty, więc wróciłem, zarzuciłem pre i poszedłem prawilnie tłuc klatę i bic. Coś tam siła idzie na klatę ale nadal w wyciskaniu na płaskiej, delikatnie. 70 na 5 powtórzeń. Barusia trzeba szanować. Od razu dzień wydaje się piękniejszy a tu jeszcze wiosenna pogodynka. No wyyebka
-
Motywacja
Jak tam skill czezky? Ogarniasz mamone za meczki? Czy tak tylko tracisz czas na gierki na kompie za 10 kafli?
-
Fryzury, brody, wąsy...
płacisz, ale odbytnicą
- Plany na dziś.
- Plany na dziś.
- Plany na dziś.
-
Plany na dziś.
No to nie rozumiem. Mowilrm ze za czesto chodzisz. Na sucho 5 razy w tygodniu? Jep kontuzja o ktorej mowilem ze bedzie latwo zlapac i teraz znowu chcesz 4-5 razy w tygodniu. No, stawiam okejke. Dzis plecy i tric na innej silence. Nie polecam zmieniac jednej ulubionej. Mimo ze bodziec inny bo i maszyny inne to jednak na swoim to jak w domu.
- Odżywianie
-
Odżywianie
Zycie bez bakow musi byc smutne.