Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    http://www.kfd.pl/zwierz%C4%99-bez-dopingu-na-zawody-droga-kulturysty-naturalnego-32604.html/page-104?do=findComment&comment=4265675 tu widać od razu, że bez koksu - i to jest ok. Ale masa pracy a jakość mięśni ryje beret.
  2. II KoBik II odpowiedział(a) na Emtebe temat w Kącik Wyścigowy
    Mi jedynie nie pasuje sztuczna intelitrololo. Dno kompletne. To juz w starych grach dekady temu nie bylo takiej chamowy. Juz wolalbym 100% time attackow niz to co sie dzieje na ekranie. Inteligencja nie istnieje.
  3. II KoBik II odpowiedział(a) na Figaro temat w Souls-like
    Ale to jest dobre. Leb urywa po same jajca. Siedze w robocie i juz rozkmina nad gierka
  4. II KoBik II odpowiedział(a) na Figaro temat w Souls-like
    Pany jak siadłem tak zyebałem wszystko. W sensie, zero porządku, obiadu, zakupów. Pure gameplay. wreszcie się oderwałem ale cholera warto było łyknąć collectorsa, bo już nie mogę zdzierżyć 260zł za denne pudełko. Tak przynajmniej nie wiele różni się gabarytowo od zwykłej a jaka jakość niebo a ziemia. Danie główne, jak przystało na FS - tajemnicze, ruszasz, giniesz i siekasz dalej lub giniesz. Wszystko cacy, ale jest jeden ułamek bruzdy na tym szlachetnym kamieniu - loading :f co to oni to ja nawet. DO POPRAWY ! dziś nocka zarwana
  5. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
  6. II KoBik II odpowiedział(a) na KOMODO temat w Metal Gear Solid
    Saptis, piszesz jakbys mial 13 lat serio. Dopiero teraz w to grasz i negujesz dzis, te archaizmy?
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na Figaro temat w Souls-like
    A saturny majom?
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na Figaro temat w Souls-like
    Bo jest znakomite.
  9. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Człowiek uczy się na błędach. Tak jak wydania gier których próżno szukać w Polszy
  10. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Gratsy ogromne. Sam upolowałem tego MGSa za psie piniondze, a u nas ciężko znaleźć pełne wydanie z instrukcją i 3 płytami
  11. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Dotarla moja perelka
  12. Ludzie juz dawno lykneli DLC wiec.. dlaczego nie doic na remasterach? Gry to juz nie jest podziemie i waskie grono jak kiedys.
  13. Jestem pomiedzy tym wszystkim. I chce ale i nie chce. Kiedys, sequelstejszyn, teraz remajsterstejszyn. Branza jest dziwna i idzie w zlym kierunku. Potrafie siasc do PS2 i .. grac. Co kiedys wydawalo mi sie nie mozliwe do zrobienia.
  14. II KoBik II odpowiedział(a) na Figaro temat w Souls-like
    Klapy. Mam (pipi) klapy na oczach. Tylko Sony
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Dostawa ze strychu
  16. II KoBik II odpowiedział(a) na Emtebe temat w Kącik Wyścigowy
    seson passa lepiej. Co tez zrobie bo osobno nie warto.
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    ja widze ze kogos boli.
  18. II KoBik II odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    Biere
  19. No, latał, latał - klip muzyczny - jep, strzałka i po Smaugu, masa scen do których mimo, że to fantasy, musiałem ściskać grdykę żeby nic cisnąć śmichów i chichów.
  20. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Na szybko, gołąb pocztowy nie nawala. Pudełko do czyszczenia. Naklejki cen, po kiego grzyba? :facepalmz:
  21. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Biorę do łapy DMC i.. pudełko jest z plastiku a nie recyklingu po butelkach, okładka i instrukcje są z papieru konkretnego a nie przezroczysty niemal druk lipnej jakości jak to ma miejsce w obecnej generacji. No i fun - ja pierdzielę Dante nic się nie zestarzał. Ten OST podczas początkowego przemierzania zamku do dziś wywołuje u mnie setkę emocji, grając dziś i grając w premierę tego tytułu.
  22. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    DMC będę miał dubla jak coś
  23. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Zastanawiam sie tylko czy rzeczywiscie wersje Platinium to wielkie zlo. Obie mam z przypadku raczej. Ktos wyprowadzi z bledy i lepiej miec premierowki?
  24. II KoBik II odpowiedział(a) na Figaro temat w Souls-like
    zeratul, to wolisz piekne wydmuszki jak Ryse? Tu przynajmniej jest gameplay tlusty.
  25. II KoBik II odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Forza, no.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.