Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Retoryka godna mistrza,doopa nie zabolała,bo i nie miała po czym,po prostu chciałem ci wypomnieć jak lamiłeś,natknęły mnie do tego wyznania mojej drużyny,która co chwila gadała gdzie merson kampi albo leży.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Odżywki, Gainery itp.
Sport zawodowy nie jest czysty,z tego względu że ludzie oczekują coraz nowych rekordów,a granice ludzkie są sztywne.Czy jestem zwolennikiem koksu?Nie jestem,to każdego indywidualny wybór,ale nie obrażam tych co biorą,tak samo jak nie obrażam studentów ćpających przed egzaminami,każdy sam rozważa czy mu się to opłaca czy nie.Natomiast bardzo mnie interesują reakcje jakie wywierają różne środki wspomagające,(bo koks tylko uaktywnia w nas drzemiący potencjał)dla mnie to jest ciekawe.Nie możesz mi wytykać podziurawienia,bo jedyne co w tyłek dostałem to B12 na anemię w dzieciństwie.
-
Battlefield 4
Ciekawe czy dadzą SU-50,albo jakieś prototypowe bronie.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Nie napisałem że mnie boli że mnie zabiłeś,tylko jak grałeś w dominację.Jeżeli ktoś bierze SKS,M417 i mu podobne to jest agresywnym zwiadowcą,a nie kitra się gdzieś i z partyzanta wali,to nie mapy na snajperkę.Z tego co pamiętam to między nami był remis 3:3,także szału nie zrobiłeś.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Odżywki, Gainery itp.
Napisałem ale ty za argument podałeś ze jest ogólnodostępny,co jest słabe,bo to żadne kryterium.W Meksyku,Egipcie,Brazylii też SAA są dostępne dla każdego,ale na to się nie powołuje.Myślę że nie twoja czy moja sprawa czy ktoś koksuje i jaką ma ku temu motywację,chcesz ćwiczyć an sucho twoja sprawa i zdrowie,byle nie dorabiać do tego ideologii.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Kiedyś ktoś skopiował mój avatar,a nick różnił się tylko o spację,może podobna sytuacja.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Punkt krytyczny
Zdrowe podejście. Jak nie znam się na czymś to się nie wypowiadam,ale są osoby,którym przedstawia się badania na temat pro zdrowotnych działań kreatyny,a on napiszę że ona niszczy serce.
-
Punkt krytyczny
lol, jaki to gorący uczynek?Pisałem o różnych rzeczach,co nie znaczy że wszystko jadłem.Opinie można zbierać testując rzeczy na sobie,lub wyciągając średnią z opinii innych.
-
PPE.pl - portal graczy
Może dodajmy system ostrzeżeń na PPE,tak aby nie łapać bana za PPE na PSX Ex.
-
Punkt krytyczny
Oczywiście że znajdzie się ktoś lepszy,tylko chyba żartujesz jeżeli piszesz o sobie Nie wiem skąd wziąłeś 12 lat stażu,chyba że doliczasz do tego bieganie za piłką. @Ukyo hantle do podstawa,szczególnie na ławeczce,gdzie nie można zarzucać,dobre też jest wolne podciąganie w wąskim chwycie podchwytem,można to traktować jako ćwiczenie siłowe.Triceps jest mały w stosunku do innych mięśni,gdzie używa się systemów siłowych.
-
Punkt krytyczny
lol,chyba jedno zero za dużo,widzę internetowej spinki ciąg dalszy Znaczy sie 10kg podniosles 12 razy? No niezle, niezle. W przeciwieństwie do ciebie,ja mój "wyczyn"mogę udowodnić.Masz dziwną manię 13 -latka,wmawiania innym argumentów użytych przeciwko sobie,poziom rozwoju American Pie. @Ukyo biceps i triceps to małe mięśnie,pracują przy większości ćwiczeń,nie ma sensu ich katować zakresem ruchów mniejszym niż 10,powinno się go dobrze dokrwić i dopiero wtedy zrobić ze 2-3 serie po 8-10 ruchów.Jeżeli masz problem w nadgarstku lub łokciu,to może to jest coś ze stawami a nie ścięgnami.
-
Punkt krytyczny
lol,chyba jedno zero za dużo,widzę internetowej spinki ciąg dalszy
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
To może zróbcie system ostrzeżeń na PPE jak to takie oczywiste.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Punkt krytyczny
Może i dobrze,unikałeś kontuzji,zresztą czy to ja ciebie namawiałem do tej serii?Po co brałeś większy ciężar niż jesteś w stanie podnieść?Jakby była dobra technika to byś sobie nie uszkodził.Kto ćwiczy biceps metodą siłową? Co do jelita drażliwego to jest znana,tylko ty nie wiesz dlaczego.Fakt te twoje bycie lepszym,obrazuje się tym ze mimo iż ważysz 20 kg więcej niż ja,nie jesteś w stanie podnieść takich ciężarów jak ja.
-
Punkt krytyczny
Retoryka godna mistrza,szkoda że nigdy nie będziesz lepszy niż wczoraj,z prostej przyczyny,jak się zdenerwujesz to masz rozwolnienie,a więc i przyswajalność składników odżywczych jest niska,takie są skutki choroby"jelita drażliwego",trzeba było dbać o zdrowie.Swoja droga dziwne,że i bez koksu doprowadziłeś się do takiego stanu.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Beka,za komentarze na PPE dostał bana tutaj.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Wczoraj po raz pierwszy pograłem z mersonem i jestem zażenowany,graliśmy dominację w twierdzy donia(czy jakoś tak) a on biegał wokół pokoju,w którym postawił czujnik ruchu i nabijał kille na tych,którzy chcieli przejąc "A" i "C".
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Punkt krytyczny
Rezerwą jest charakter,jak się go nie ma to się odpuszcza.
-
Odżywki, Gainery itp.
Nie za bardzo chcę się wciągać w tą gadkę,bo yaczes czuwa,a on ma zawsze siłę argumentów.Napisałeś że koks jest dla frajerów,więc to chyba nie jest temat o frajerach.Poza jednostkami mało osób ma genetykę do tego sportu,SAA pomagają zbliżyć się do poziomu genetyków,do tego w takich stanach zastępcza kuracja hormonalna jest dotowana przez państwo i już po 50 roku życia,możesz dostać teścia i hgh od lekarza,pomimo iż koks jest tam ścigany tak jak narkotyki.Co do fajek i alkoholu,to słaby przykład podałeś,bo to akurat dwie najbardziej szkodliwe używki,a są legalne tylko dlatego że państwo ma z każdego ponad miliard rocznie do budżetu.Ja bym był nawet za legalizacją marihuany,państwo miało by więcej kasy ale zapewniało by dobry surowiec,tylko że to jest nie do zaakceptowania przez większość.
-
Odżywki, Gainery itp.
Zawsze myślałem ze dla chorych.Ja tam innym w kartotekę nie zaglądam,dla mnie alko i narkotyki są dla frajerów,ale nie neguje tego ze ktoś tego używa.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Włosi to lamerzy jak hiszpanie: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/87723031/179749130/ Wywalili mnie 2 razy z tego meczu,bo uniemożliwiłem im kampienie na respie,nabijają sobie ratio,a jak ktoś z nimi walczy to leci.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield 4
A gdzie w poprzednim poście pisałeś o 30 metrach? Co do tego co pisze Yeti to ma to miejsce na noobcore ,strzelasz i jak typ jest dobry i nie celujesz zbyt dobrze to może ciebie uwalić,czyli w Bf3 też to jest.Najlepszy dla mnie multi był w K2,tam tzreba było umieć strzelać.
-
Battlefield 4
W każdej grze tak jest.
-
Battlefield 4
Stawiam Ci flachę! Przygważdżanie to jeden z fajniejszych motywów w bf! Dopiero jego wprowadzenie nadało sens graniu supportem w bf3 (tak osłabionym względem bc2). No szczególnie zanim M60 naprawili,to taki chłop to był jednoosobowa armia.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ja miałem tylko próbki ale byłem mega zadowolony.Olimp jest związany naszymi przepisami,więc nic co zarejestrują w tym kraju nie będzie miało dobrego składu.Wyjątkiem są suplementy pro zdrowotne,omega,czosnek,ester witaminy c,dla mnie są dobrej jakości.