Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. W 7 sezonie "Supernatural"też pokazują jak wielkie koncerny manipulują ludźmi
  2. Na Battlelogu typ ma już dostęp do AM,jako ikonka po lewej w profilu i adnotację na forum.Ciekawe po co to dają skoro jeszcze grać nie można.
  3. Tam już mam wszystkie.Ja je.bie co się dzieje z tym forum,że mi avki się same zmieniają.
  4. Się pokosi to będę miał nowe tagi
  5. Wynika z tego że też nie miałeś z nią styczności,więc vice versa
  6. Ja nie hetuję bo mi COD przestał przy MW2 sprawiać radość,więc go olewam
  7. ] Błagam ciebie lis,znamy się już trochę i nikt tak nie hejtuje EA jak ty,w każdym temacie na PPE dawałeś temu wyraz
  8. COD skończył się na MW1 i nic tego nie zmieni Tam i singiel i multi były na równym bardzo wysokim poziomie,wszystko było pierwszy raz,więc zaskakiwało(zabijanie przesz ściany),no może jeszcze WaW i odrywane kończyny.
  9. Tylko magazynek za mały,ale gun super.Chyba znowu grzebali przy multi,pancir jest słabszy i do baretki za obronę m-coma trzeba 4 akcji,kiedyś 2 stykały.
  10. W BC2 było inaczej,warte uwagi były złote,poza tym zniknęła mi blacha typa,który był w pierwszej 10 światowej koszenia,no i 5 blach mersona wsysło. Jaki zonk wczoraj,zaparkowałem humvee w ogniu w tunelu na "B" na szczycie Demawendu i zginąłem od pecha Samochód stał tam,nic mu się nie stało
  11. W BC2 też znikały i wkurzało to tym bardziej im cenniejsze były blachy.
  12. Moja przygoda z online zaczęła się co prawda od Resistance,ale na serio od genialnego COD4 i złego słowa o niej nie powiem,miało nieprawdopodobnie mniej sytuacji w(pipi)iających gracza i hektolitry funu,a takie nooby jak są w COD,są też w Bf.
  13. Tak jak myślałem,ten MOH miał im umilić oczekiwanie na COD.EA nigdy nie dogoni acti wydając tak nie dopracowane gry.
  14. Jakie leszcze grają na prywatnych serverach,żeby nabić dużo pkt z heli,wyrzucali całą drużynę przeciwników,lądowali i przejmowali mapy.
  15. Litwin81 odpowiedział(a) na Kre3k temat w PS3
    Jak widać niektórzy powiedzieli za dużo: http://www.tvn24.pl/zabili-bin-ladena-ukarani-za-ujawnienie-tajnych-informacji-tworcom-gry,287634,s.html
  16. Tommi nie podłamuj mojej wiary w ludzi,z 12 killi mam tylko 5 z jeta.
  17. Tak,konto na nowym PS3 odpalisz,mi K2 ugrzęzł w "60".
  18. Ale 3 gnoi dziś trafiłem,dostałem od każdego po kosie,bo chamy biegali i kosili,nie zważając na ratio i się pilnowali,1 prawie ściąłem,ale oczywiście kosa mi nie weszła i jego kumpel był za moimi plecami.To tych 3: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/70911640/4/179749130/
  19. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Pograłem chwilę,ale nie ogarniam sterowania mysz + klawiatura
  20. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    No aż dziś odpalę tą grę,tylko muszę ogarnąć sterowanie samolotami
  21. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    ...co pewnie nie przeszkodzi ci w nabiciu tysiaca h niedlugo po premierze, przy jednoczesnym ciaglym narzekaniu i jechaniu po DICE na forum :] nie ma szans na to. Jak wyobrazasz sobie takie sytuacje na np metrze? skoro mozna rozwalic wszystko to ja zawale sciany budynkow i powodzenia w zdobywaniu chyba ze zrobia to jak w starym red faction, ze bede mogl majac c4 robic tunel i podkop Skoro chce by ta gra była coraz lepsza,to chyba dobrze że wyłuszczam im błędy?W dziale o Bf1943 tyle ni narzekałem,bo to dla mnie najlepsza ograna przeze mnie część.Szpic a jaką siłę ognia chcesz mieć w metrze?Czołgiem tam nie wjedziesz,a C4 nie rozwalisz wszystkiego,raz że by to za długo trwało a dwa że rywal ci na to nie da czasu.
  22. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Miałem przypomnieć że takie zniszczenia już były w Bf1943,po kilku nalotach nie zostawało nic na mapach poza dziurami i bunkrami i było super,początek zielono i dużo zabudowań,później szaro,okopy i bunkry,kto czegoś takiego nie doświadczył ten nie wie jaki power w tym się kryje.
  23. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Ale dzięki temu silnikowi można to zrobić, już w wywiadzie przed premierą BF3 producenci o tym mówili, ale nie pozwalają na to bo boją się że to zaburzy balans Takie gadanie,niby więcej graczy na konsole nie dali bo nie było głosów od graczy o to Niech zrobią filtr,że ludzie wybierają servery np. z całkowitą demolką lub częściową.
  24. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Mi się marzy byśmy to my kreowali pole walki za pomocą siły ognia,czyli żeby można było wszytko rozwalić,w zależności od użytych środków,jeżeli tego nam nie da następna generacja to będę wściekły.
  25. Klan SKS a w szczególności Brabuss(czy jakoś tak) wyrzuca za nicki z PL,pamięta mnie z BC2

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.