Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield 3 - online
OIP mnie wczoraj zapraszał,ale akurat polowałem na Wake,gdybym wiedział to bym wpadł powalczyć.Z tą zmiana serwerów nie wiedziałem i dlatego to napisałem.Nie powinienem tego pisać,bo później mi się ciężej latać będzie,L2 i jakby beczka w dół,tak że przód masz gdzie przed chwilą tył,i jesteś na typa plecach,potrzeba tylko trochę wysokości,powiedzmy połowa osiągalnej by zrobić ten manewr.
-
Battlefield 3 - online
Na fajny serwer dzisiaj trafiłem,tylko plansze latane,nie wiem jak to się ustawia ale ja chce więcej
-
Battlefield 3 - online
Nie,igła i tak idzie w cel.Kozbinio czuję twój oddech na plecach Powiem wam że dobry strzelec to podstawa,chłop bierze rakietę tv,pilot nadstawia mu się przodem do wrogiego heli i po walce.
-
OFFTOPIC
Był dym,bo wszyscy się jarali suplami SFD a wyszło że soja w środku,do tego ich "holenderskie"Abnexen to firma krzak,sypana gdzieś w pl.Pienienie się białka to nic złego,tak zachowuje się wpc,wystarczy dosypać soi(lecytyny)...by się nie pieniło
-
Battlefield 3 - online
SKS jest lepszy,jak heli jest nad nami to i tak mamy przerąbane bo z działka nas rozwalą.
- OFFTOPIC
-
Battlefield 3 - online
W heli najlepsze na czołgi i inne pojazdy,jest zakłócanie i zniżanie lotu do wysokości latarni.Jeżeli nie możesz ściąć to dobrze podlecieć tuż nad czołg,nie uniesie lufy pionowo w górę,dobrze jakby był ogarnięty strzeleć to rozwali go momentalnie.Radar terenu coś blokuje?Czy tylko pokazuje pozycję?
-
Battlefield 3 - online
Soflam słychać w kabinie,jest to sygnał normalnego namierzania,jeżeli wylecimy poza zasięg,zanika.
-
Battlefield 3 - online
W końcu mi się dzisiaj udało zestrzelić heli z rakiety p-z,musi tylko być namierzony przez kogoś innego niż my i trzeba chwilę pośledzić lot rakiety,ale za to heli wybucha po 1 strzale.Dzisiaj miałem z tym quantum(co go pytałem o czitowanie)spinkę znowu wygrał 7:2,ale tylko dlatego ze 4 razy zabił mnie na respie,w końcu się rozbił i go dobiłem na jego respie,cwaniak,nawet nie próbował walczyć tylko uciekał z samolotu,wkurza mnie że sam z nim walczyłem,czy to w heli czy w samolocie i zamiast pomóc to kolesie w drugiej maszynie lecieli sobie gdzieś,a kilka minut później ten typ ich ściągał.Tak samo było na kanałach mecz wcześniej,wystarczyło pojechać czołgiem ale typ wolał kampić na motorówki.
- Trening
-
OFFTOPIC
Z tej firmy każde białko jest smaczne,a co do CLA to są badania iż sensowne dawkowanie to 3 gramy dziennie przez 6 miechów,pomijam że to zdrowy tłuszcz ale to brzmi jak reklama HMB,żeby długo brać i dużo bulić(a każdy wie ze jak organizm potrzebuje HMB to syntetyzuje je sobie z leucyny),do tego po co ci coś,co w zamyśle wpływa na redukcję tłuszczu?
-
Battlefield 3 - online
Ja miałem podczas bana konto I hate germans,wiec dobrze ze nie banują
-
Battlefield 3 - online
Padłem ss schwiz,to oni coś walczyli czy tylko banki prowadzą?
- OFFTOPIC
-
Battlefield 3 - online
A jakie są sposoby na czitowanie w odrzutowcach by obrażeń nie było? Bo hacki softu to na konsoli raczej nie hehe Nie wiem,dlatego go pytałem
-
Battlefield 3 - online
BTR jest na respie ruskich,koło działka AA na omańskiej w podboju.Mnie wkurza ze jak np. unieszkodliwię heli w samolocie i mnie ktoś rozwali przed ich zgonem,to zamiast killa z samoloty wpada tylko zabity.Dzisiaj miałem pojedynek z kolesiem,który naprawdę dobrze ścinał,wygrał 3:1 i mu pisze czy coś czituje,bo go trafiłem i nie miał nawet dymka,ale pełna kultura,bez wyzwisk a on do mnie że jestem gorszy(wcale nie pisałem ze jestem lepszy)i że mnei ownował na Kaspianie Kurde 3:1 to teraz już dominacja
-
Battlefield 3 - online
Plusem też jest ze mało ludzi usas-a używa,bo wtedy swoich się morduje,o ile wali ich to w kwestii "moralnej" tak zostanie samemu na placu walki daje do myślenia
-
Battlefield 3 - online
Jeszcze kilka takich postów i uzbierasz z 10 plusów Nie udało mi się zestrzelić z rakiety p-z heli zwiadowczego,albo wtedy byłem namierzony przez kogoś laser,albo kolo namierzył mnie najpierw a później szybko przełączył się na rakietę.
-
Battlefield 3 - online
Przed chwilą typ z mafii pl o ksywie cygan napisał mi ze boostuje,nie znam typa,nie grałem z nim,skąd to wie?Skąd się biorą tacy ludzie?
-
Battlefield 3 - online
Pozostałe 5% lepiej ścina i mnie rozwala Pionowo w dół i wejście na tyły rywala.
-
Battlefield 3 - online
L1,postawienie go na 90 stopni i pionowo w dół Nie jest to łatwe,ale mi się udaje z 95% graczy.
-
Battlefield 3 - online
Kurde wyszło to No mecz udany,szkoda tylko dorysowujących się latarni jak lata się nisko to jest to problem,byłoby więcej killi a mniej zgonów. Ty wbiłeś 38 killi z vipera? http://battlelog.bat...06/4/179749130/ Jeśli tak to szok
-
Battlefield 3 - online
To miłe ale to kwestia ogrania,jak powiedział mój chorąży w wojsku do osoby,która nie mogła się czegoś nauczyć:"nauka to wielokrotność powtarzania danej czynności,jednym przychodzi to szybciej,innym wolniej,ale każdy może się nauczyć" Mnie najbardziej boli ze są kolesie z 14 lvl orła,którzy są lepszymi lotnikami ode mnie,ale to jak w kulturystyce,genów się nie przeskoczy,tak samo tutaj nie przeskoczę tego ze zbyt późno zacząłem uczyć się latać i tego ze ktoś ma po prostu dryg do tego.
-
OFFTOPIC
Kreatyna do tego nie ma startu Epi silny anabolik,w dużych dawkach działanie podobne do winstrolu(tylko mniej hepatoksyczny),zbija estrogeny,dzięki czemu idzie bardzo dobra jakościowo masa,dawki przy których trzeba brać osłonki na wątrobę i stawy to 50 mg dziennie,ale czuć już od 1 kapsa na dzień czyli 10 mg,dawka normalna to 10-20 mg
-
Battlefield 3 - online
Jak taka lama jak ja nauczała się walić heady po prawie 1 km to każdy się nauczy