Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. A odkryłeś już przedni chwyt?Jak dla mnie to jedna z najlepszych broni.
  2. Daj sobie na luz,po prostu uwolniłeś swoje prawdziwe ja Bo jak do ciebie napisałem,to udawałeś że nic się nie stało,dopiero wyszło gdy okazało się że jest kamera.Uważasz że pompowanie jest ok(bo napisałeś zbyt spontaniczna,ja zawsze myślałem że to robią hamburgery by dodatkowo upokorzyć)?I tak,kosa przykuwa moja uwagę,mimo iż w BF3 znaczniej mniej niż w BC2,nie napisałem że masz ładować w plecy z metra,tylko cieszyłeś się jakbyś złapał pana Boga za nogi i nie rozumiałem tego uniesienia.
  3. W końcu się przełamałem i kupiłem nowy numer,by samemu do końca się przekonać jak to jest,ale fakt że nie biegnę z wywieszonym jęzorem w dniu premiery do kiosku,nie wróży dobrze.Nie ma też tragedii,ale coś się kończy,coś innego się zaczyna.I tak jak wcześniej pisałem,nie ma w czytaniu już pasji,a zostaje miłe posiedzenie na kibelku,jest to dla mnie nowa sytuacja,gdyż gazeta którą uwielbiałem nie plajtuje,tylko zmienia ekipę(i chyba odbiorcę).Jedno tylko kłuje mnie w oczy,tzw."Grające Damy",jest to ewidentny antonim,gdyż szanująca się dziewczyna(dama) nie dałaby takich fotek do ogólnopolskiej gazety,ona raczej półnaga nie gra(o ile gra w ogóle,bo wydaje mi się że tylko się pucuje w ten sposób) i mam wrażenie że ktoś tutaj mnie obraża,albo faktycznie jest to gazeta,dla kolesi przechodzących burzliwe dorastanie,dla których taka stymulacja ma sens.Co do tekstów i rozłożenia grafik pisać nie będę,kwestia gustu,okładka fajna,jedno mnie tylko zastanawia,jeszcze kilka lat temu plakaty to była norma,nie mówiąc już o kalendarzach na nowy rok,można było zrobić sondę z proponowanymi grafikami i wydać pewniaka,chyba że jest to ekonomicznie nie uzasadnione,więc w sumie nie ma o czym gadać. Przeczytałem porównanie BF3 i COD3 i pewnie Butch się obrazi,ale ja już jego tekstów nie czytam,gdyż w jednym tekście 2 razy sobie zaprzeczył i raz dał feila: 1.Diabeu pisze że nie gra w fps dla fabuły,na to Butch pisze tak:"Hmm....fani Halo czy Killzone byliby skłonni polemizować..." Dla przypomnienia napisze co Butch zarzucił K3 w recenzji"...a pod tym zwykły przykrótki shooter z namiastką fabuły"-to jak to w końcu z tym jest? 2.Poruszona została kwestia obietnic Dice w stosunku do tego co dostaliśmy w BF3,słowa Butcha"tylko naiwny jednak wierzył że marketingowe filmy z mocarnych pc-tów oddają konsolową rzeczywistość"-no sorry,czy to nie Butch piał z zachwytu że wersja na konsole ma wyglądać jak ten pamiętny filmik a nawet lepiej?Mogę dokładnie poszukać w jakim to numerze było,gdyż wtedy wierzyłem że Butch faktycznie zobaczył coś,co daje mu podstawy do pisania takich rzeczy. 3.Butch pisze że Dice wydało patch naprawiający latarki i celowniki noktowizyjne.Wiec ja się pytam czy coś mnie ominęło,gdyż o latarkach nic mi nie wiadomo a gram prawie 400 h w Bf3,druga sprawa ciężko nazwać naprawą noktowizji fakt,że nawet w ciemnych pomieszczeniach nie działała.I to bardziej było termo wizja(na wzór tej z pojazdów,gdzie działa dobrze) niż noktowizja.
  4. Znany uzytkownik z tego forum(takeshix)wbił mi kiedyś kosę w BF3(akurat walczyłem z dwoma,chyba crazy daro i akai i on na 3 się wbił od tyłu)po czym zrobił nad moimi zwłokami pompowanie,wkur.wiłem się,bo to skrajny przykład braku szacunku,myślał ze nie widać,bo to HC(czasami i tam są kamery pośmiertne),gdy mu napisałem że żal i w ogóle,to on że nie wie o co chodzi,gdy wyjaśniła się kamera,powiedział ze chciał się przywitać-lol
  5. Dzisiaj kolo z mojej drużyny chciał mnie zabić na starcie w SU,jak tylko usłyszałem strzały,wysiadłem,kolo dostał w banie z karabinu i odleciałem Mam wrażenie że coraz więcej dzieci gra w tą grę,wczoraj typ do mnie że oszukuję,bo nie daję wystartować z lotniska(dziwne że każda wojna zaczyna się od zbombardowana lotnisk),to mu napisałem że najpierw niech zacznie do swojej drużyny,bo kampili u nas na lotnisku na Kaspianie w Rushu,a on do mnie ze on nie No wzruszyłem się,napisałem mu niech zacznie zmieniać świat od swojej ekipy.
  6. Płatny dodatek Spec Act.
  7. Ja wymasterowałem shotguny do 100 killi i nie gram nimi,nie lubię tej broni,została mi jeszcze saiga i się męczę.Lewis to chyba arogancja i wiara że się jest dobrym Chociaż ja prywatnie bardzo skromny jestem.
  8. Jak muszę jechać po dziewczynę to wychodzę Inna sprawa że ja nawet jak zbieram baty,to traktuję to bardzo osobiście i chcę się odgryźć,najlepiej kosą
  9. Tak nadal ćwiczę
  10. No WL 20.20 na czysto
  11. Jestem bezrobotnym no lifem A tak na serio to wątpię bym był najwyższym lvl w Polsce.Merson na nowym koncie grasz?
  12. Albo u dziada czy Playmana Ale wątpię by to wypaliło,odnoszę wrażenie ze gazeta poza nazwą nie chce się utożsamiać z poprzednikami.
  13. Dla mnie tak ale na hc,gdzie napier.dalajac na lewo i prawo możesz wybić swoich,jak pisałem na normalu to żaden wyczyn.Nie raz na hc ginąłem i mój kompan,bo wszedł na linię strzału,nie chciałem go zabić i kolo ściągnął nas dwóch. W końcu mi pokazało raport z tego rekordowego meczu: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/19398569/4/179749130/
  14. W związku z wywiadem Ściery i opisem na PPE legendarny PSX Ex. nie widzę sensu w podjętych działaniach,jak można zmieniać logo i odnosić się do legendarności pisma? Duże firmy płacą grubą kasę by mieć coś po czym się je rozpoznaje,swoją markową grafikę jak np."M" w Mcdonaldzie.Chyba że chcecie się odciąć od poprzedników,a to tylko takie gadanie.
  15. Jest kilka sytuacji gdy nóż nie wchodzi a tylko tnie,chociaż raz pod pewnym kątem udało mi się wbić kosę typowi na moździerzu.Co do mafii pl,to pamiętam raz na wietnamie jak grali i kolo z nimi był z mojej friendlisty,to nabijali kille na łodzi zabugowanej,czyli pod wyspą,po tej akcji go wywaliłem,bo to totalne lamerstwo tak grać.
  16. Dlatego zero klasy,bo pewnie grają normal i walą odłamkami na lewo i prawo,gdyby grali hc i nie zabili nikogo ze swoich to by był wyczyn.Dzisiaj mały rekordzik,31 killi z Froga,niestety później zawadziłem 2 razy o latarnię i skopałem loty,bo mogłoby wejść ze 40,tylko że heli latał zbyt nisko a moi nie umieli sobie z nim poradzić.
  17. Ja tam lubię grać przeciwko Polakom,fajnie się w(pipi)iają
  18. I tak nic nie pobije G3A3 . W sam raz do odstraszania komarów latem na biwaku . Osobiście wolę G3 zamiast AN94,chociaż i tak jest słaby w porównaniu do G3 z COD4.
  19. Masteruję teraz abakana,tak skopali go względem BC2 że to skandal,na małej odległości jest jako taki,ale już przy 50 metrach,nawet przy strzelaniu po 2-3 naboje rzuca nim strasznie,siła rażenia mała,dobrze że zostało tylko 80 killi do 500.
  20. Aisha jaka bezpruderyjna,kto by pomyślał że taka świętoszka tak się zmieniła.
  21. 5 razy i pojawia się napis ofiara adwersarza i 50 pkt,za każdy kolejny kill wzrasta premia punktowa,stosowna do ilości zabić.
  22. Oczywiście każdy ma prawo do włąsnych sądów i poglądów - szkoda tylko, gdy służą one wyłącznie obrażaniu innych, a część wniosków jest wyssanych z palca (oby...). Nie popadajmy w skrajności,ciężko to co napisał nazwać obrażaniem kogokolwiek,niedługo wyrażenie własnego zdania(bez używania inwektyw)będzie traktowane jako obraza.Czy ja pisząc że nie podobały mi się twoje recki Bulleta i K3,bo odniosłem wrażenie że chciałeś jedną wywyższyć a drugą zgnoić dzięki tej pierwszej też ciebie obraziłem,bo mogłeś odnieść wrażenie że dybam na twój obiektywizm?
  23. Ja mam na HDD,także nie opchnę jej Myślałem ze BC2 potrafi być wkurzające,ale to Bf3 bije wszystkie rekordy wku.rwa.Boję się że nigdy jej nie naprawią,tak jak BC2,jedno zrobili inne zwalili(kosa)
  24. To samo mi wmawiali przy grach i anime,że z czasem dorosnę i przestanie mnie to bawić,dziwne jest to że ja nadal w tym gustuje.Mam stare numery Animegaido,PSX Ex. i Secret Service i przeglądając je dla przypomnienia sprawiają mi frajdę,pozytywnie naładowany przeglądam nowe gazety i brakuje im tego czegoś nie opisanego,także jak dla mnie to nie kwestia wieku.To jest moje prywatne odczucie i nie oczekuję zrozumienia,prosiłbym tylko bez głupich docinek. Za Animegaido masz u mnie browara Powaga Nawet nie wiesz jak przeżyłem że ta gazeta padła,każdy numer był dla mnie cudem i do dziś mam plakaty Moldivera,801 Airbats i Armitage z Animegaido na ścianie
  25. Dzisiaj myślałem ze jajo zniosę,najpierw bluzgi,później groźby karalne,w końcu płacz,ta gra jest zabugowana i wkurza mnie ze masteruje te bronie.Kolo dostał 6 kulek z 1911 w głowę,obraca się i zabija mnie,patrze a chłop ma 100% hp,myślałem ze coś mnie strzeli.Druga sprawa,dlaczego ta głupia broń ma ciągle problemy by pamiętać mój wybór AKS dla amerykańców?Raz wyświetla się AKS,zaczynam grę a tam M4A1 Do tego są problemy z nie trafianiem elektrodami w martwego i ten"Pech" z doopy,startuje z lotniskowca i nagle zgon,jak można się zabić na prostym pasie startowym,jadąc na wprost?Nie chce już nawet pisać że próbuję uciec przed T-90 a mój ludek nagle nie może murka przeskoczyć,stoję jak ten debil przy nim i skacze,przysięgam że dzisiaj jakby ktoś z Dice był u mnie w domu dostałby w ryj.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.