-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
No właśnie, powinni. Z takim wykończeniem to mogą mieć problem to utrzymać.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Zastanawiałem się jak wypadłaby nasza reprezentacja na mundialu w alternatywnej rzeczywistości. Wygląda na to że reprezentacja Czech to chyba najbardziej realistyczna symulacja.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Jak na razie widowisko typu niedzielny mecz ekstraklasy o 12.
-
Reprezentacja Polski
Pamiętam jeszcze niedawno zdziwienie że Urbana zwolnili w połowie sezonu w Górniku a takie świetne wyniki robił tym składem i ciągle pod górę (chyba coś koło 9 miejsca w tabeli). Po nim przyszedł Gasparik i z osłabionym składem zrobił PP i wicemistrzostwo. Od początku pisałem że to nie będzie jakiś duży postęp w stosunku do Probierza i wygląda na to że się nie pomyliłem.
-
Reprezentacja Polski
Powrót Brzęczka jest coraz bliżej.
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
Fatalny sezon, ale multiliga super, to co się odj.ebało w Szczecinie to jakaś abstrakcja.
-
Telefony
Na przykład to że mogę instalować co chcę i skąd. Na iOS nie zainstalujesz klienta torrentów, emulatorów z JIT, przeglądarek z innym silnikiem niż Safari, Youtube i Reddita bez reklam i mógłbym pewnie tak jeszcze wymieniać. integracja z innymi urządzeniami (prywatnie i służbowo używam Maca) może nie jest tak dobra, ale ja i tak używam usług third party do maila i menedżera haseł na przykład. Samsung niedawno dodał obsługę AirDropa więc i tak jest całkiem nieźle.
-
Telefony
Tak samo przesiadłem się z iOSa (15 Pro Max, sam sprzęt był spoko, szybkość działania również, tylko zaczęły mnie coraz bardziej wkurzać ograniczenia systemu), tyle że na S26 Ultra. Jestem bardzo zadowolony, chociaż co do One UI mam mieszane uczucia (no piękny to on nie jest, pixelowa nakładka wygląda znacznie spójniej), funkcja privacy display też bardzo spoko.
-
Reprezentacja Polski
No właśnie nie do końca rozumiem tę logikę, U-21 to bardziej coś w rodzaju kadry B, w wieku 21 lat można być na spokojnie na tak dobrym poziomie żeby trafić do głównej repry.
-
Europa Conference League
Niestety, eurowpier.dol wrócił.
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
Całkiem sympatyczny pan czapeczka to chyba kolejny przykład trenera z zagranicy który coś tam niby osiągnął ale w lidze gdzie może ze dwie drużyny grają na jakimś poziomie, a w naszej ekstraklasie zarówno pierwsza jak i ostatnia drużyna w tabeli grają podobny paździerz i nie ma tak łatwo. Dlatego tym bardziej szanuję to co zrobił pan Carver z Lechią, totalnie nie tego się spodziewałem jak ją przejmował.
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
No i niestety Arka zes.rała się na metr przed metą i mamy zwycięski remis Legii. Tymczasem w Białymstoku znany ekstraklasowy scenariusz czyli odpalenie rac po strzeleniu bramki, bo przecież ważniejsze jest zwrócenie na siebie uwagi niż faktyczne dopingowanie drużyny, no ale skoro ekstraklasa ma totalnie na to wywalone więc trudno, co zrobić.
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
StreamableWatch ssstwitter.com_1769972421774 | Streamable
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
Nie mogę się doczekać pięknych spotkań na idealnej murawie zakończonych 0:0.
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Moim zdaniem to jest największa chu.jnia jeśli chodzi o S2, czyli totalnie niezrozumiała polityka dystrybucji devkitów i upgradeów gier z S1 (albo raczej brak obu). Portowanie powinno być jak najprostsze, tryb dock z S1 powinien być domyślnie trybem handheld na S2. A tak mamy w większości rozpaćkaną srakę z kilkoma wyjątkami.