KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Btw dla ludzi z demka @Szermac , przeniosły się trofea? Czy wszystkie po prostu wpadają już po tych kilku godzinach z demka?
-
Growe Szambo
Jest jeden plus tych podwyżek HW, skupianie się na SW i optymalizacji, co ostatnio bardzo widać i na konsolach (niesamowite porty na S2) i na PC zwłaszcza, gdzie nowe gry na naprawdę starych maszynach latają jak ta lala. Nikt już nie lata teraz co tydzień po nowy sprzęt, no prócz tego 1% zapaleńców bogaczy. Komp high end z 2020 dalej jest nowy, kiedy tak było ostatnio? Nigdy. Btw Sony mam nadzieję, że ogarną coś z tymi zapisami,. np. profil na PSN i według trofeów, według kupionych gier, cokolwiek, bo zapewne ciężko będzie w pierwszych latach ten sprzęt kupić, stock będzie maluteńki, a nauczeni Covidem sytuacji ze skalpelami raczej nie chcą powtórzyć, bo tacy gier nie kupują.
-
GTA VI
To nie pierwsza taka gra, AW2, Baldur 3 też nie miały płytek i były to fantastyczne gry, natomiast tam twórcy mieli jakieś inne wymówki, jesteśmy mali i nas nie stać, kasa z Epica, day1 tylko PC itp. Rockstar, który jest uważany za ostatni bastion tytułów konsolowych po prostu zrobił ludzi w chooja z Zelnickiem na czele, który wyraźnie wypowiadał się zawsze, że będzie wersja fizyczna, jak widać za taką uznaje plastikowe pudełko. W zasadzie niepotrzebnie tylko zachód i szopka z tym pudełkiem, daliby only cyfra na PSN/Xbox Live i byłoby ciszej.
-
GTA VI
Można już przenosić do growego szamba?
- Gothic Remake
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Fajna autostrada znowu dla Argentyny do półfinału. W zasadzie tylko Kolumbia może zagrozić.
- Gothic Remake
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Tak wątek Layli był bez sensu i wypadł znacznie gorzej niż Desmonda, przeszli na tego Basima I ucięli temat w Shadows, chyba na dobre.
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Nie nie, w Valhalli był. Zapomniałem o Mirage, to racja Mirage i Shadows nie mają. W rimejczku też ma go nie być, to jest resync, więc nie ma sensu opowiadać starej historii, do tego ten tryb FPP z BF był chyba w ogóle najgorszy w serii. Jaram się na to BF trochę, brak loading screenów, brak Animusa, kapitalna grafika i poprawki do gameplayu, to taki pewniaczek, bo przecież BF to ogólnie była chyba najlepsza gra o piratach. Tak się zakończył wątek Layli i ogólnie modern day
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Grałeś w te nowe AC xD? Wywalili tylko z Shadows. Zakończyli wątek poniekąd na Valhalli, wątek Layli mam na myśli. Obecnie nie ma potrzeby na nowy, wątpie, by było coś wielkiego w Black Flag.
-
GTA VI
https://www.facebook.com/reel/1578614813965652/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
-
GTA VI
Spokojnie, od tego będzie online.
-
GTA VI
Wciąż zdarzają się wyjątki typu Gothic Remake, którego wydanie w pudle ma prócz kodu płyty DVD, wiadomo, że to już tylko zrobione pod kolekcje, a nie pod instalowanie z płyty:).
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Najlepszy pilkarz swiata.
-
Steam Machine
Dostałem się na listę rezerwową na najdroższy możliwy egzemplarz. Ostatni raz to mi sie zdarzyło na 1 roku studiów. Pewnie nakład wynosi 5 egzemplarzy.