Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Tak, niemniej jednak wolałbym skalowanie wszystkiego, również bossów fabularnych. Sami bossowie są ciekawi, tylko jak podchodzisz z pełnym eq po 50h, jest za lekko. Niemniej jednak gra i tak jest dla przeciętnego gracza dosyc wymagająca, więc mało kto będzie na to narzekał.
  2. No niestety nie tyczy się to bossów, co jest jednak słabe... Paradoks polega na tym, że wolę jednak albo brak rozwoju świata, co sprawia, że jesteśmy mocniejsi wszędzie, albo system gdzie również bossowie dostają boosta. Według mnie to co jest w Zeldzie, jest ok, ale powinno tyczyć się też bossów.
  3. Moce z tych questów głównych pomagają w eksploracji, ponadto te questy są mega proste, nie wymagają dopakowanej postaci, można kiedy się chce, ale ja uważam, że zrobiłem je za późno, polecam lecieć od razu w 4 strony - potem eksploracja.
  4. 60 + 10 minut na coś extra (pewnie nowe HW) stawiam na to coś handheld do remote play W tym roku jest tylko jedna ważna data dla CW - dzień recenzji Starfielda. xD
  5. Walki z bossami w tej części to jest taki easy mode, że szok. To chyba największa bolączka tej gry, jak już się dopakujesz, to bossowie są zbyt easy i trzeba mieć downa, żeby nie pójść ich na 1 podejściem.
  6. A tak na serio to liczę na zajawkę Persony 6.
  7. Ile było PS Showcase? 2? Oba były zajebiste, najlepsze growe pokazy od czasu wyjebania E3.
  8. Spiderman 2 w październiku, The Last of Us: Factions, Bloodborne 2 i na koniec bomba Zelda na PS5 .
  9. To jedyne na co te hełmy jeszcze od biedy by się nadały xD.
  10. No to nie jest State of Play...
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Kącik RPG
    Demko jutro na 99%.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Podobno gra będzie Survival Horrorem, oczywiście z przymrużeniem oka, ale ma być Venom i ma być mrok, może śmierć głównego bohatera? :).
  13. 40h
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ornit temat w Blizzard
    Jeszcze by się cross buy przydał, ale o tym raczej można pomarzyć :P.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Kącik RPG
    O GOTY powalczą Zelda z teksturami z N64 i FF XVI z teksturami z PS2 xD.
  16. Mam 3/4 świątynie. To teraz następne 30h będę robił Shrine'y xD. No Xenoblade 3 ma chyba więcej voice actingu niż Wiedźmin 3, więc raczej nie :D. Taa to jest dziwoląg niezły, jak po 40h wpadasz do shrine'a ,a tam samouczek do tarcz, mogli go przecież wrzucić w tych mandatory shrine'ach na Sky Insland.
  17. Insomniac jest w stanie wydawać spokojnie jedną grę AAA w roku. ja tam wciąż czuję niesmak, że to nie jedynka, której nigdy nie ograłem, chyba czas poszukać Twin Snakes na Emu ;/. SH2 zamiast 1 rozumiem, ale przy MGS 3 zamiast 1, to już średnio.
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ornit temat w Blizzard
    Jest cross progresja między PC i konsolami?
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Kącik RPG
    Kurcze, no dobrze wygląda ten Final. Tego właśnie oczekiwałem, demko spadnie jutro (z progresem do pełniaczka)?
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Kącik RPG
    W XVI twarze upgrejdu nie zaliczą xD. Na szczęście dobra gierka to nie tylko ładne twarze. Nie sądzę, XVI to będzie raczej zamknięta całość. A już na pewno nie odwalą maniany jak w XV.
  21. Dla mnie minimum to zapowiedź Bloodborne 2 i PS5 Pro.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Kącik RPG
    Kilka GOTY Zeldzie pewnie odpali. “Guided linear experience” “On-rails” “Cinematic rollercoaster” Z innych ciekawostek, podobno preview ludzie grali w trybie 60 w walce, 30 poza, nowa konsolowa jakość next-gen jeżeli chodzi o perf mode ?
  23. Starczy moc Steam Decka. Przecież jak odpalam naprzemiennie stareńką Persone 3 Portable na SD i potem włączam Tears of Kingdom to pierwsze 15 minut mam wadę wzroku xD. O trybie Docked nawet nie mówię, bo tam mogą podziałać z dołączalnym HW itp. Ciekawe, czy będą duże DLC + remaster xD, czy może jednak od razu jakiś pokaz technologii w mniejszej Zeldzie. Ta gra ma tylko contentu, że DLC nie wiem co miałby dodać, może lokacje podwodne?
  24. No to są ograniczenia kalkulatora niestety, ale co ciekawa można przerwać animację, ale w "dół". Z innych pierdół mega męczące jest też to, że nie można skipować dialogów np. mega widoczne u Fairy: jak nie masz co ulepszyć, a chcesz podejrzeć wymagania to musisz najpierw przejść przez te linie dialogowe o braku dostępności, potem kliknąć jeszcze raz i dopiero masz menu, w którym możesz podejrzeć. Nintendo i QoL to jest wciąż jebany dramat xD.
  25. W jedynce czego, ta gra to chyba nie jest żadna kontynuacja?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.