KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Tak, niemniej jednak wolałbym skalowanie wszystkiego, również bossów fabularnych. Sami bossowie są ciekawi, tylko jak podchodzisz z pełnym eq po 50h, jest za lekko. Niemniej jednak gra i tak jest dla przeciętnego gracza dosyc wymagająca, więc mało kto będzie na to narzekał.
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
No niestety nie tyczy się to bossów, co jest jednak słabe... Paradoks polega na tym, że wolę jednak albo brak rozwoju świata, co sprawia, że jesteśmy mocniejsi wszędzie, albo system gdzie również bossowie dostają boosta. Według mnie to co jest w Zeldzie, jest ok, ale powinno tyczyć się też bossów.
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Moce z tych questów głównych pomagają w eksploracji, ponadto te questy są mega proste, nie wymagają dopakowanej postaci, można kiedy się chce, ale ja uważam, że zrobiłem je za późno, polecam lecieć od razu w 4 strony - potem eksploracja.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
60 + 10 minut na coś extra (pewnie nowe HW) stawiam na to coś handheld do remote play W tym roku jest tylko jedna ważna data dla CW - dzień recenzji Starfielda. xD
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Walki z bossami w tej części to jest taki easy mode, że szok. To chyba największa bolączka tej gry, jak już się dopakujesz, to bossowie są zbyt easy i trzeba mieć downa, żeby nie pójść ich na 1 podejściem.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
A tak na serio to liczę na zajawkę Persony 6.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ile było PS Showcase? 2? Oba były zajebiste, najlepsze growe pokazy od czasu wyjebania E3.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Spiderman 2 w październiku, The Last of Us: Factions, Bloodborne 2 i na koniec bomba Zelda na PS5 .
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
To jedyne na co te hełmy jeszcze od biedy by się nadały xD.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
No to nie jest State of Play...
- Final Fantasy XVI
-
Marvel's Spider-Man 2
Podobno gra będzie Survival Horrorem, oczywiście z przymrużeniem oka, ale ma być Venom i ma być mrok, może śmierć głównego bohatera? :).
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
40h
- DIABLO IV
- Final Fantasy XVI
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Mam 3/4 świątynie. To teraz następne 30h będę robił Shrine'y xD. No Xenoblade 3 ma chyba więcej voice actingu niż Wiedźmin 3, więc raczej nie :D. Taa to jest dziwoląg niezły, jak po 40h wpadasz do shrine'a ,a tam samouczek do tarcz, mogli go przecież wrzucić w tych mandatory shrine'ach na Sky Insland.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Insomniac jest w stanie wydawać spokojnie jedną grę AAA w roku. ja tam wciąż czuję niesmak, że to nie jedynka, której nigdy nie ograłem, chyba czas poszukać Twin Snakes na Emu ;/. SH2 zamiast 1 rozumiem, ale przy MGS 3 zamiast 1, to już średnio.
- DIABLO IV
- Final Fantasy XVI
- Final Fantasy XVI
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Dla mnie minimum to zapowiedź Bloodborne 2 i PS5 Pro.
- Final Fantasy XVI
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Starczy moc Steam Decka. Przecież jak odpalam naprzemiennie stareńką Persone 3 Portable na SD i potem włączam Tears of Kingdom to pierwsze 15 minut mam wadę wzroku xD. O trybie Docked nawet nie mówię, bo tam mogą podziałać z dołączalnym HW itp. Ciekawe, czy będą duże DLC + remaster xD, czy może jednak od razu jakiś pokaz technologii w mniejszej Zeldzie. Ta gra ma tylko contentu, że DLC nie wiem co miałby dodać, może lokacje podwodne?
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
No to są ograniczenia kalkulatora niestety, ale co ciekawa można przerwać animację, ale w "dół". Z innych pierdół mega męczące jest też to, że nie można skipować dialogów np. mega widoczne u Fairy: jak nie masz co ulepszyć, a chcesz podejrzeć wymagania to musisz najpierw przejść przez te linie dialogowe o braku dostępności, potem kliknąć jeszcze raz i dopiero masz menu, w którym możesz podejrzeć. Nintendo i QoL to jest wciąż jebany dramat xD.
- Miasma Chronicles gra od twórców Mutant Year Zero