Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Oo Boss music Ale dużo pokazali lol...
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Wow Saros over Marathon, coś się leczy w PS Studios.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
No Sarosik na koniec
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
I tak myślałem, ze więcej minut dostaną z Marathonem. Nie było źle, nie licząc oczywistych braków w PS Studios.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
O zajebiscie
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Miejmy nadzieję, że go szybko dojadą xD. Samson znowu.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Tak, więcej pokażą o 00:49 na SH showcase
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Walka będzie wow
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
To ten Townfall zapewne
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Castlevania spoko
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Mgs octopus
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Mgs4 sie odnalazł
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Bardzo chce by to 007 siadło. Potrzeba takich akcyjniaków filmowych w tej generacji.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Black Myth: Cock?
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Bardzo mi sie podoba ten pies.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Control 2 zajebisty.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Kurde dobrze jeden gaas na 7-8 gier.
-
Resident Evil 9 Requiem
Już niedługo z lodówki wyskoczy ten RE9, po co to dali na showcase z takimi spojlerami.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
I już gaasy
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
To mityczny Showcase czy SoP
-
Primera Division
Wreszcie Atletico wygra jakiś puchar chyba. Joanna Garcia może wylądować u psychiatry, więc kto Wie, czy Wojtek jeszcze nie wróci do bramki na koniec sezonu xD.
-
Primera Division
Podgladam na telefonie. Dobrze, że to dwumecz, aczkolwiek już powinno być po meczu i czerwo. Właśnie Szczenę na rewanż, bo, że Lewy to wiadomo. Zresztą może już nie będzie co zbierać.
-
Yakuza Kiwami 3 & Dark Ties
Dobrze się gra, nie widzę żadnego spadku formy względem Y6, Kiwami 2 i spinoffa z Kiryu zarówno graficznie, jak i gameplayowo to ta sama gra. Jestem ciekaw co tam nowego w minigrach, bo te we wszystkich Yakuzach zawsze uwielbiam robić.
-
Crimson Desert
Działa na wyobraźnię
-
Silent Hill: Townfall
Chyba sam Townfall to za mało na pokaz, co myślicie?