Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Skoki narciarskie
Większy hejt niż u Roziego na figurki.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Takie gry-usługi jak Marathon zasługują na osobne SoP, aby wszyscy gracze nie musieli go oglądać. Czemu? Jakby miał też opcję odpalania gier natywnie (np. z PS4) to mogliby gadać i gadać, ale na to szanse nikłe. Przewiduję na koniec SoP trailer 2 Intergalactic z mindfuckiem w postaci zmiany bohatera/bohaterki gry xD. Co do PSSR 2.0 trochę głupie jakby o tym gadali na SoP, starczy jakiś post pokazowy tech talk na DF, przecież i tak 99% oglądających nie zrozumie o co chodzi. W kuluarach mówi się, że znany FSR4 INT 8 zostanie przemianowany po prostu na PSSR 2.0.
-
Silent Hill: Townfall
Dispatch nawet dał radę, ale to dlatego, że odcinki wpadały bardzo szybko.
-
Unicorn Overlord
U mnie sam nie wiem co pierwsze by było, bo większość jeszcze gorące przejścia, ale na pewno top 3 to teraz Final Fantasy Tactics, Fire Emblem: Three Houses i Unicorn właśnie, gdyby tylko fabuła w tym ostatnim była lepsza, to bym się nawet nie zastanawiał :).
-
Unicorn Overlord
Tak, zajebista gierka. Warto tylko zaznaczyć, że sama walka jest całkowicie zautomatyzowana. W sensie każda ekipa ma zestaw skilli i skład, który definiujesz wcześniej, takie gambity.
-
Cyfrowe zakupy growe!
- Romeo is a Dead Man
60 fps? Właśnie kupuję, zobaczymy. Pisał też, że na bazowym gra chodzi fatalnie, a na Pro w perf akceptowalnie, ale nawet tam VRR się przyda, więc oczywiście Unreal 5 użyty źle. Zaraz siadam na jeden chapter Up: pierwsze wrażenia również bardzo pozytywne, bardzo mi się podoba art direction, grafika w sumie też jest bardzo ok, gameplay - jest jakiś, zakładam, że pewnie się nie rozkręci jakoś mocno, ale nie o to w tej grze chodzi :).- Platinum Club
U mnie dzisiaj Unicorn Overlord, platyna numer #31, jak widać całe 12 minut wolniej niż Stellar wyżej xD. Imo jedna z najprzyjemniejszych gier, jakie dane mi było ograć. Platyna jeżeli chodzi o fun to 10/10 zero grindu, zero gówna, zero ponownych przejść itp. Trudność 3/10, nic missable, 150 questów, a w grze jest na pewno minimum 160, 20 treasures wymaga godziny dodatkowej gry w minigrę, poza tym wszystko wpadło przy przejmowaniu mapy świata przez moje potężne jednostki. Polecam grę, bo to czysty miód dla fanów strategicznych RPGów, więcej do poczytania w temacie.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ja czekam na granaty od najważniejszego w tej chwili gracza w Polsce.- Romeo is a Dead Man
- Romeo is a Dead Man
- Romeo is a Dead Man
- Figurki kolekcjonerskie
Seba no weź minusiki i klauny też są fajne. Ty nie z tego pokolenia, że wszystko musi być na zielono jak w Excelu i każdemu się podobać.- Yakuza Kiwami 3 & Dark Ties
- Yakuza Kiwami 3 & Dark Ties
Warto dodać, że w oryginalnym Y3 nie było tego substory i zostało dodane tylko i wyłącznie pod wpływem płaczu, że OG Y3 miała transfobiczne substories. No to teraz usunęli to całkowicie. W ogóle porownywanie rzeczy w gamingu przez kontekst liczb to raczej nie ma sensu. Nikt jakoś nie pisze o nowych aktywnościach, gameplayu, nowych misjach w soli gry, czyli story itp. kolejny przykład, że jeden post może zepsuć odbiór całej gry ludziom, którzy nawet jej nie ograli, trochę to głupie i niepotrzebne.- Yakuza Kiwami 3 & Dark Ties
31, które są znacząco ponoć rozbudowali, podobnie jak dodali wiele innych elementów gry kosztem tych najsłabszych. No ale podobno usunęli kultowe story z transami, więc tak o to obrazili kolejną grupę społeczną xD.- Skoki narciarskie
Miejsce Krafta na IO indywidualne 13, 18, 10, 13, 27 (dzisiaj) no gorzej to tylko Ahonen to robił (był 3x 4rty xD).- Skoki narciarskie
Cały skład podium raczej megazadowolony, każdy z sukcesem życia. Gregor Deschwanden to w ogóle niesamowite, że osiagnął taki poziom sportowy. Przez większość kariery był przeciętnym skoczkiem.- Skoki narciarskie
Nigdy nie widziałem uśmiechniętego Małysza na 2gim miejscu za Hannawaldem. Tutaj podobna historia xD.- Skoki narciarskie
Nasze skoki mają szczęście, co jeden mistrz kończy karierę to z kapelusza wychodzi następca.- Skoki narciarskie
Fajnie, nikt się nie spodziewal.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Portal Pro z opcją odpalania gier komputerowych i ekranem OLED? Tak Gry mnie nie interesują, bo mam ich za dużo do ogrania :)- Yakuza Kiwami 3 & Dark Ties
Trochę zakrzywiła jedna ocena 2/10, poza tym już skoczyło do 75/100, 79% recommended po zaledwie 28 reckach. Norma bym powiedział, główne problemy, że to Y3 - najgorsza część serii (dodatkowo parę rzeczy zmienili w story, a zmiany nie każdemu po drodze) i Dragon Engine zaczyna się starzeć. GI 8/10 "Yakuza Kiwami 3 & Dark Ties is a well-crafted remake that breathes new life into one of the series’ weaker entries. While the main story stays mostly the same, the improved visuals, refined gameplay, and meaningful new content alongside the Dark Ties storyline make it worth revisiting. New to the series and played Kiwami 1 & 2? Then this one’s a no-brainer."- Like A Dragon: Pirate Yakuza In Hawaii
Najładniejsza Yakuza jaką widziałem to Kiwami 2 na PC, coś potem graficznie już do przodu to nie poszło. Trzeba czekać na nowe Dragon Engine. - Romeo is a Dead Man