Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

grzybiarz

Patroni
  • Dołączył

Treść opublikowana przez grzybiarz

  1. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Okej, mialbyc download pozostalych odcinkow w HQ i dalej nie ma. Odswieżam. Ogolnie o tym downloadzie pisze juz od jakiegos roku!! Teraz ma juz byc na 100% i znowu lipa?!
  2. grzybiarz odpowiedział(a) na Super Big Boss temat w Region Filmowy
    Oby nieokazało się klapą i oby były cycki, tak jak w wersji anime
  3. grzybiarz odpowiedział(a) na AumaanAnubis temat w zgRedzi
    Niegdyś lubiałem starą ekipę, tą np. z '99 roku . Obecnie nieco się zmieniło, lubię (kolejnosć przypadkowa): - Mazur^san aka Mazur akaMazzi Dobry z niego pisarz. Ciekawe arty, potrafi wkręcić czytelnika w daną sytuację - dodatkowo łatwo i przyjemnie, czyta się jego wywody. - Kali Obecnie Kali jakoś mało pisze (dlaczego nie prowadzi juz kącika bijatyk?), ale i tak czasem jak coś czytam, z pod jego "ręki", to smieję się do siebie. - Ściera Spoko koleś, lubi chyba swoją pracę. Odpisal mi na maila, nawet na takiego bzdetnego typu "Wesołych Świąt przesyła Grzybiarz z rodziną", odpisał "Wesołych Świąt przesyła Ściera z żoną" czy cos w tym stylu - Duet Yokho i Teuro (pewnie zle napisalem:) Mają swoje małe miejsce w PE, ale piszą o tym co mnie ciekawi . Czyta się to lekko, z zaciekawieniem. I mimo że mam dostep do neta, pojawia sie tam informacje o ktorych nie wiedzialem
  4. Okej, dzięki panowie. Zacząłem pobierac, ale moim wolnym netem to bede mial dopiero za rok (uff, dobrze że został tlyko tydzien:) )
  5. Dawno nie ogladalem filmow i chcialbym obejrzec cos kultowego... wzruszajacego:) Np. jakis rok tmeu ogladalem "Skazany na Bluesa", wczułem się w postać Ryska i prawie sie wzruszylem:) Niekoniecznie musi to byc romantyczny/miłosny film, ale w sumie chetnie obejrzalbym jakis wątek niespelnionej milosci:) PS. Jestem trzezwy, poprostu chcę obejrzeć film, który mną poruszy, który spodoba mi się.
  6. Shiva pamietam podobał sie mojej siorze Koles pisal profesjonalnie, znal sie na sprzecie, czytajac jego arty sobie wyobrażałem że pisze to jakis Nerd. Tj. koles gruby w okularach itp. A tu taki z niego imprezowicz
  7. Bo m.in. sie spoznial z teksami. Ale w sumie wiekszosc zgredów sie spoznia. :| Bez sens, bo lubialem tego typa :|
  8. grzybiarz odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Poszukuje OST do Mat Hoffman Pro BMX. Był tam jeden utwor ktory wpadl mi w ucho, ale za Chiny nie wiem jaki mial tytul, wiec caly ost by mi sie przydal. A utwor typowo metalowy
  9. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Nie no szkoda ze zarzucacie dzialanosc... lubialem ten program. A czy moze po rzuceniu GT bedzie mozna sciagnac archiwalne odcinki w wysokiej jakosci ? (jak poprzednie) Nie no szkoda ze zarzucacie dzialanosc... lubialem ten program. A czy moze po rzuceniu GT bedzie mozna sciagnac archiwalne odcinki w wysokiej jakosci ? (jak poprzednie)
  10. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    A co z kolejnym odcinkiem? Na oficjlanej stronie programu cisza (nawet o poprzednim odcinku), na tamtejszym forum także cicho, piszę wiec tu i żądam odpowiedzi
  11. grzybiarz odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Mnie zastanawia jak Sara wyszła z kibla. Drzwiami czy oknem? Niby drzwiami. Okej związała kolesiuwe i zamknela na klopie. A pozniej wyszla drzwiami i zamknela je od srodka A moze drzwi po niej, byly otwarte, a kolesie niepotrzebnie je wyważyli, a w wytarczylo tlyko przekrecic klamke ?
  12. grzybiarz odpowiedział(a) na stabik temat w SpartakuS
    Leci z wieży jakas techniawa. Ogolnie to slucham metalu, ale jakbym przyniosl jakąś rzeznie to "karki" pewnie dziwnie by patrzyli
  13. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Mashter sie za bardzo wyglupiasz. nie zmieniaj tak glosu, bo to brzmi nieco denerwujaco
  14. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ja bym chcial pobrac w jakosci Hd, jak pierwsze 12 odcinkow, co by wypalic na DVd i ogladac w duzym pokoju, wygodnie na kanapie. Co z nowym odcinkiem? Dzisiaj bedzie? Na telce jeszcze go nie ma
  15. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    A co tam leci na tym TV4? Dalej ten Tilt?
  16. grzybiarz odpowiedział(a) na Jakim temat w PS3
    Po zagrnaiu w demo... sprzedaje GTA4, by miec siano na Mirror's Edge!
  17. grzybiarz odpowiedział(a) na YETI temat w PS3
    Masz juz nowego "Extrima"?
  18. Klate masz ok, a łapy coś chude. Dowal nitrobolon do treningów
  19. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Dawniej moznabł opobierac tlyko 12 pierwszych odcinkow. Jak jest teraz to nie wiem. Ale wroclawska telka.tv chciala by moznabylo ogladac tlyko online, by widzieli statystyki ile osob obejrzalo :| Ja wciaz czekam na download 13ego (i kolejnych) odcinkow w HD, co by moc obejrzec sobie wygodnie na kanapie przed wielkim TV :|
  20. grzybiarz odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Nie, no ten Chinczyk krzyczący "ja siadam z przodu" rulezuje. A potem cos mowil "Vegas Bitches" - to juz bylo w ogole za(pipi)iste W ogole nie chcieli ze Scugrga zrobić geja i nagle wymyslili że chodzi o laske :| Co za bieda, a myslalem ze Scurge zrobi loda temu facetowi :| Edit: pisalem to po pijaku
  21. grzybiarz odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Fajny byl pierwszy sezon: nieprzewidywalny, trzymajacy w napięciu, polączony z wątkiem miłosnym. Chyba zaprzestanę ogladać PB'ka. Po tym co tu czytam nie chce mi się nawet pobierać tego shitu. :|
  22. grzybiarz odpowiedział(a) na Obsolete temat w The Pit
    Za(pipi)iście wpadł mi w ucho "The 13th Caesar". Pewnie przez te klawisze imitujące kobiece wokale
  23. grzybiarz odpowiedział(a) na Obsolete temat w The Pit
    A co to ? nowy album juz wydali? Pewnie jakies komercyjne (pipi) ktore bedzie lecialo w MTV Poza tym sie na(pipi)alem, ale Credki to mojaa 2 pierwsze albumy ok. Reszta to dziwna, albo komercyjna/melodyjna i w oogle super
  24. grzybiarz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Myszaq, widze tu wchodzisz, a na oficjalne forum nie :| Kurde troche sie nayebałem, ale nieco to mnie denerwuej że na oficjalne ofrum nikt z ekipy nie wchodzi, i tlyko ja piszę w shoucie i zakladam topici ktore nikt nie czyta :|
  25. grzybiarz odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Ale bieda... Ma ktoś posiada oryginał nowego albumu? Wczorja ojciec siorze kupil w Empiku, za jakies 30coś zeta. Na okladce, na dole, pisze "polska edycja". Po uj? Ani to naklejka, tylko glupi wydrukowany napis na wkladce. A jak sie ma sama wkładka? Posiada w sumie dwie kartki - okładkę i tył okładki. W sodku kolesie z zespolu, a gdzie tekst piosenek? Jakies promo foto? Co za bieda. Tył płyty to białe tło, logo i wymienione tracki. wersja na Niemcy, czy Anglie, też jest tak uboga? Pozniej piszą "polska cena", wolałbym jednak zaplacic wiecej i miec wszystko kompletne i ładnie wydane. Czy moze popprostu są dwie wersje dostepne na nasz rynek?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.