Treść opublikowana przez grzybiarz
-
Game Time
Okej, mialbyc download pozostalych odcinkow w HQ i dalej nie ma. Odswieżam. Ogolnie o tym downloadzie pisze juz od jakiegos roku!! Teraz ma juz byc na 100% i znowu lipa?!
-
Yattaman
Oby nieokazało się klapą i oby były cycki, tak jak w wersji anime
-
najlepszy zg(Red.)
Niegdyś lubiałem starą ekipę, tą np. z '99 roku . Obecnie nieco się zmieniło, lubię (kolejnosć przypadkowa): - Mazur^san aka Mazur akaMazzi Dobry z niego pisarz. Ciekawe arty, potrafi wkręcić czytelnika w daną sytuację - dodatkowo łatwo i przyjemnie, czyta się jego wywody. - Kali Obecnie Kali jakoś mało pisze (dlaczego nie prowadzi juz kącika bijatyk?), ale i tak czasem jak coś czytam, z pod jego "ręki", to smieję się do siebie. - Ściera Spoko koleś, lubi chyba swoją pracę. Odpisal mi na maila, nawet na takiego bzdetnego typu "Wesołych Świąt przesyła Grzybiarz z rodziną", odpisał "Wesołych Świąt przesyła Ściera z żoną" czy cos w tym stylu - Duet Yokho i Teuro (pewnie zle napisalem:) Mają swoje małe miejsce w PE, ale piszą o tym co mnie ciekawi . Czyta się to lekko, z zaciekawieniem. I mimo że mam dostep do neta, pojawia sie tam informacje o ktorych nie wiedzialem
-
Poleć coś w stylu...
Okej, dzięki panowie. Zacząłem pobierac, ale moim wolnym netem to bede mial dopiero za rok (uff, dobrze że został tlyko tydzien:) )
-
Poleć coś w stylu...
Dawno nie ogladalem filmow i chcialbym obejrzec cos kultowego... wzruszajacego:) Np. jakis rok tmeu ogladalem "Skazany na Bluesa", wczułem się w postać Ryska i prawie sie wzruszylem:) Niekoniecznie musi to byc romantyczny/miłosny film, ale w sumie chetnie obejrzalbym jakis wątek niespelnionej milosci:) PS. Jestem trzezwy, poprostu chcę obejrzeć film, który mną poruszy, który spodoba mi się.
-
Najbardziej nielubiany zg(red)
Shiva pamietam podobał sie mojej siorze Koles pisal profesjonalnie, znal sie na sprzecie, czytajac jego arty sobie wyobrażałem że pisze to jakis Nerd. Tj. koles gruby w okularach itp. A tu taki z niego imprezowicz
-
Najbardziej nielubiany zg(red)
Bo m.in. sie spoznial z teksami. Ale w sumie wiekszosc zgredów sie spoznia. :| Bez sens, bo lubialem tego typa :|
-
poszukuje...
Poszukuje OST do Mat Hoffman Pro BMX. Był tam jeden utwor ktory wpadl mi w ucho, ale za Chiny nie wiem jaki mial tytul, wiec caly ost by mi sie przydal. A utwor typowo metalowy
-
Game Time
Nie no szkoda ze zarzucacie dzialanosc... lubialem ten program. A czy moze po rzuceniu GT bedzie mozna sciagnac archiwalne odcinki w wysokiej jakosci ? (jak poprzednie) Nie no szkoda ze zarzucacie dzialanosc... lubialem ten program. A czy moze po rzuceniu GT bedzie mozna sciagnac archiwalne odcinki w wysokiej jakosci ? (jak poprzednie)
-
Game Time
A co z kolejnym odcinkiem? Na oficjlanej stronie programu cisza (nawet o poprzednim odcinku), na tamtejszym forum także cicho, piszę wiec tu i żądam odpowiedzi
-
Prison Break S4
Mnie zastanawia jak Sara wyszła z kibla. Drzwiami czy oknem? Niby drzwiami. Okej związała kolesiuwe i zamknela na klopie. A pozniej wyszla drzwiami i zamknela je od srodka A moze drzwi po niej, byly otwarte, a kolesie niepotrzebnie je wyważyli, a w wytarczylo tlyko przekrecic klamke ?
-
Muzyka na siłownię
Leci z wieży jakas techniawa. Ogolnie to slucham metalu, ale jakbym przyniosl jakąś rzeznie to "karki" pewnie dziwnie by patrzyli
-
Game Time
Mashter sie za bardzo wyglupiasz. nie zmieniaj tak glosu, bo to brzmi nieco denerwujaco
-
Game Time
Ja bym chcial pobrac w jakosci Hd, jak pierwsze 12 odcinkow, co by wypalic na DVd i ogladac w duzym pokoju, wygodnie na kanapie. Co z nowym odcinkiem? Dzisiaj bedzie? Na telce jeszcze go nie ma
-
Game Time
A co tam leci na tym TV4? Dalej ten Tilt?
-
Mirror's Edge
Po zagrnaiu w demo... sprzedaje GTA4, by miec siano na Mirror's Edge!
-
LittleBigPlanet
Masz juz nowego "Extrima"?
-
Ideał, do którego dążycie
Klate masz ok, a łapy coś chude. Dowal nitrobolon do treningów
-
Game Time
Dawniej moznabł opobierac tlyko 12 pierwszych odcinkow. Jak jest teraz to nie wiem. Ale wroclawska telka.tv chciala by moznabylo ogladac tlyko online, by widzieli statystyki ile osob obejrzalo :| Ja wciaz czekam na download 13ego (i kolejnych) odcinkow w HD, co by moc obejrzec sobie wygodnie na kanapie przed wielkim TV :|
-
Prison Break S4
Nie, no ten Chinczyk krzyczący "ja siadam z przodu" rulezuje. A potem cos mowil "Vegas Bitches" - to juz bylo w ogole za(pipi)iste W ogole nie chcieli ze Scugrga zrobić geja i nagle wymyslili że chodzi o laske :| Co za bieda, a myslalem ze Scurge zrobi loda temu facetowi :| Edit: pisalem to po pijaku
-
Prison Break S4
Fajny byl pierwszy sezon: nieprzewidywalny, trzymajacy w napięciu, polączony z wątkiem miłosnym. Chyba zaprzestanę ogladać PB'ka. Po tym co tu czytam nie chce mi się nawet pobierać tego shitu. :|
-
Cradle of Filth
Za(pipi)iście wpadł mi w ucho "The 13th Caesar". Pewnie przez te klawisze imitujące kobiece wokale
-
Cradle of Filth
A co to ? nowy album juz wydali? Pewnie jakies komercyjne (pipi) ktore bedzie lecialo w MTV Poza tym sie na(pipi)alem, ale Credki to mojaa 2 pierwsze albumy ok. Reszta to dziwna, albo komercyjna/melodyjna i w oogle super
-
Game Time
Myszaq, widze tu wchodzisz, a na oficjalne forum nie :| Kurde troche sie nayebałem, ale nieco to mnie denerwuej że na oficjalne ofrum nikt z ekipy nie wchodzi, i tlyko ja piszę w shoucie i zakladam topici ktore nikt nie czyta :|
-
Metallica
Ale bieda... Ma ktoś posiada oryginał nowego albumu? Wczorja ojciec siorze kupil w Empiku, za jakies 30coś zeta. Na okladce, na dole, pisze "polska edycja". Po uj? Ani to naklejka, tylko glupi wydrukowany napis na wkladce. A jak sie ma sama wkładka? Posiada w sumie dwie kartki - okładkę i tył okładki. W sodku kolesie z zespolu, a gdzie tekst piosenek? Jakies promo foto? Co za bieda. Tył płyty to białe tło, logo i wymienione tracki. wersja na Niemcy, czy Anglie, też jest tak uboga? Pozniej piszą "polska cena", wolałbym jednak zaplacic wiecej i miec wszystko kompletne i ładnie wydane. Czy moze popprostu są dwie wersje dostepne na nasz rynek?