Skocz do zawartości

PSX Extreme #158


Rekomendowane odpowiedzi

okladka.jpg

 



Cena 7,99

 

 

 

Numer dostępny od 28.09 (wtorek)

 

Kolejny numer z przesunięciem. Powoli wracamy jednak do swojego dotychczasowego, stałego cyklu wydawniczego. Kolejnego numeru szukajcie... za jakiś czas. Podam później dokładny termin

 

Po targach E3 i gamescom zaliczyliśmy również Tokyo Game Show. Mazzi wraz z ekipą polskich czytelników PE (szczegóły w relacji) obleciał japońskie hale, ogrywając najbardziej interesujące tytuły i pstrykając kilka gigabajtów zdjęć samym hostessom. Ponoć były tego warte. Wrześniowe show odkrywa niewiele nowych kart, ale wciąż stanowi mocny punkt w kalendarzu. Na 9 stronach znajdziecie pełny raport z imprezy.

 

Udało nam się zrecenzować chyba wszystkie najnowsze produkcje. Kali rozprawił się z nieumarlakami w drugiej odsłonie Dead Rising, które codziennie rujnowało nam efektywną prace w redakcji, bo każdy chciał spróbować zabić zombiaka na kolejny, tysiąc pierwszy sposób. Śmiechu było przy tym co niemiara. Koso 3 tygodnie męczył Fifę 11, a im dłużej grał, tym bardziej podobała mu się ta odsłona i tym więcej zmian w niej dostrzegał. Jakie usprawnienia EA poczyniło od czasu wyśmienitej ?dziesiątki?? Tego dowiecie się z 4-stronnicowej recenzji. Koso zajął się również Enslaved od Ninja Theory (twórców Heavenly Sword), które pomimo wspaniałej otoczki wypadło poniżej oczekiwań. Szczegóły w recenzji. Za to Ural przejechał sezon w najnowszej F1 2010 i jest zadowolony z tworu Codemasters, można by nawet zaryzykować stwierdzenie, że to najlepsza gra w historii tej dyscypliny sportu. Ciekawe, czy za kilka miesięcy wyjdą na światło dzienne kolejne błędy, ale o tym na pewno Was poinformujemy na łamach PPE.pl. Poza tym recenzujemy Metroid: Other M, Halo: Reach (playtest znajdziecie TUTAJ), R.U.S.E. (posiadacze PS Move powinni się tą grą zainteresować), Guitar Hero: Warriors of Rock, Spiderman: Shattered Dimension oraz zaległą Mafię II (nie jest źle!). Na PSP są dwa mocne tytuły: Kingdom Hearts: Birth by Sleep oraz Valkyria Chronicles II. Udało nam się również ograć betę nowego Need for Speed, która pomimo kilku niedoróbek wynikających z zaawansowania tego builda, zapowiada się bosko.

 

Na koniec pragnę przypomnieć, że jak co roku o tej porze, każdy kto dokona zakupów w naszym sklepie internetowym www.sklep.psxextreme.pl (na kwotę przekraczającą 100 zł) otrzyma w prezencie płytę DVD z nagranymi playtestami gier pokazanych na gamescom. Promocja ruszy na początku październnika (płyta jest teraz w tłoczni). Zachęcamy do zakupów (mam nadzieję, że sytuacja z PS Move już się nie powtórzy, a kysz!). Premiera następnego numeru zostanie ogłoszona na PPE.pl (spodziewajcie się nas po 20-tym). [sciera@psxextreme.pl]

 

Przypominamy, że głosowanie na chartsy miesiąca TOP11 znajduje się teraz w tym miejscu. Wyniki opublikujemy w następnym, 159 numerze PSX Extreme.

 

 

RECENZJE

 

PS3

Dead Rising 2

Enslaved: Odyssey to the West

EyePet Move Edition

F1 2010

FIFA 11

Guitar Hero: Warriors of Rock

Mafia II

R.U.S.E.

Spider-Man: Shattered Dimensions

Tom Clancy's H.A.W.X. 2

 

X360

Dead Rising 2

Enslaved: Odyssey to the West

F1 2010

FIFA 11

Guitar Hero: Warriors of Rock

Halo: Reach

Mafia II

R.U.S.E.

Spider-Man: Shattered Dimensions

Tom Clancy's H.A.W.X. 2

 

Wii

Metroid: Other M

Tom Clancy's H.A.W.X. 2

 

POCKET

Ace Combat: Joint Assault

Kingdom Hearts: Birth by Sleep

Prof. Layton and the Lost Future

Valkyria Chronicles II

 

 

CO NOWEGO?

 

CO NOWEGO

Ace Combat: Assault Horizon

Batman: Arkham City

James Bond 007: Blood Stone

Red Faction: Armageddon

Sims 3

uDraw GameTablet

 

TOKYO GAME SHOW

Child of Eden

DmC Devil May Cry

El Shaddai: AotM

Gran Turismo 5

Ni no Kuni: QotWHA

Shadows of the Damned

The Last Guardian

Yakuza: Of the End

 

PLAYTESTY

Nail'd

Need for Speed: Hot Pursuit

 

 

POZOSTAŁE

 

HARDKOR

Graczpospolita

Gry wideo nigdy nie będą sztuką

Lektura gracza

Od gracza dla graczy

Okiem maniaka

Powrót do przeszłości - N64

To było grane

 

WARTE UWAGI

 

Tokyo Game Show 2010 - relacja

Bonusy polskiego Xbox Live

Granie w najwyższej rozdzielczości

Konkursy

Twarze PSX Extreme

Wywiady

 

 

 

Poniżej skrótowo kilka filmów z PPE.pl



Więcej znajdziecie oczywiście bezpośrednio na Portalu PSX Extreme

 

 

Odnośnik do komentarza

Jejuuuu w końcu recenzjeeeeeeeeeeeeee ;].

 

Plus co nowego, playtesty, TGS inaczej mówiąc w końcu zaczyna się "sezon".

 

Recenzja Enslaved tego się nie spodziewałem ale bardziej mnie zastanawia co zgarnie Mafia 2.

No i recka DR2 ekstra.

 

Szkoda tylko, że nie ma żadnego Zgrentgena.

 

Okładka dobra może być, byle do wtorku.

 

PS. Recenzji Castlevanii nie ma pewnie przez Komodo za numer na GamesComie hehe, Konami obrażone.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wreszcie nr który zapowiada się grubo pod względem recenzji, i nareszcie pojawia się KOSO z recenzją dwóch dobrych gier (FIFA i Eslave) znając wtymagania koso Eslave dostanie 7 albo 8(-) fifka pewnie 9+, DR2 recenzował Kali więc zgranie pewnie 7 bo nie ma tam żadnych babek :). Na nr czekam z niecierpliwością a szczególnie na reckę Mafii, no i mam nadzieje że w nr będzie obiecany wywiad z producentem Castlevanii.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie tylko dywaguję, ale po demie można ocenić mechanikę i rdzeń rozgrywki (chyb, że zmienili to od dema ? :) ). Enslaved mi się podoba ale nie jest to mechanika na 9. Więc jak tyle dostanie to się zdziwię i tyle, co tu komentować ? (pomijając już to, że to moje subiektywne zdanie i nie jestem recenzentem, którego zdania przekonuje ileś tam osób do kupna gry)

Odnośnik do komentarza

Ja sobie tylko dywaguję, ale po demie można ocenić mechanikę i rdzeń rozgrywki (chyb, że zmienili to od dema ? :) ). Enslaved mi się podoba ale nie jest to mechanika na 9. Więc jak tyle dostanie to się zdziwię i tyle, co tu komentować ? (pomijając już to, że to moje subiektywne zdanie i nie jestem recenzentem, którego zdania przekonuje ileś tam osób do kupna gry)

 

A Heavenly Sword (de facto tego samego studia) dostał 9 czy tam 9+ od Kaliego (to miał być system seller ;p). A gry są bardzooo podobne do siebie ;].

Odnośnik do komentarza

Z oceną HS się zgadzałem, zgadzam i będę zgadzał :) , a co do podobieńst nie licząc stylu graficznego nie widzę jakiś wielich podobieństw. He, napisałem sobie moją luźną dywagację n/t oceny dla Enslaved, a zaczynamy schodzić do sprzedaży HS :thumbsup:

 

edit: z mojej strony EOT

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Z oceną HS się zgadzałem, zgadzam i będę zgadzał :) , a co do podobieńst nie licząc stylu graficznego nie widzę jakiś wielich podobieństw. He, napisałem sobie moją luźną dywagację n/t oceny dla Enslaved, a zaczynamy schodzić do sprzedaży HS :thumbsup:

 

edit: z mojej strony EOT

 

No właśnie gry są podobne pod względem mechaniki - obydwie wypadają słabo ;] jeżeli chodzi o rozgrywkę. Dlatego napisałem, że skoro HS mógł dostać 9 więc nie zdziw się jak i Enslaved dostanie (w sumie to ja też się zdziwię ) ;].

 

EoT.

 

Bardziej mnie ciekawi co Mafia 2 zgarnie i czy będą inne oceny dla PS3 i XO :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...