Skocz do zawartości

PSX Extreme #160


Rekomendowane odpowiedzi

okladka.jpg

 

 



Numer dostępny od 22.11 (poniedziałek)

 

Numer jest już dostarczony do kolporterów. Nawet szybciej niż w innych miesiącach. Firmy, z którymi współpracujemy różnie kolportują prasę w weekendy. W związku z tym, niektóre sieci mogą mieć numer już w sobotę. Największe, czyli Ruch i Kolporter będą miały premierę PE w poniedziałek lub nawet wtorek. Prenumerata została wysłana już wczoraj. Dzisiaj listonosze w całej Polsce mają trochę więcej kilogramów do przeniesienia. Jednym słowem spodziewajcie się swojej prenumeraty już dzisiaj w swoich skrzynkach pocztowych. Przyjemnej lektury. [Fenix]

 

Fragment ze wstępniaka: Spójrzcie na spis treści - i wszystko jasne. Tak, to dokładnie ta pora roku, najbardziej ukochana i oczekiwana przez graczy (a już mniej przez ich portfele, świnki-skarbonki, dziewczyny, żony, tudzież rodziców-sponsorów). Zauważcie też, jak pewien rynkowy trend uległ przesunięciu - kiedyś wydawcy celowali w grudzień, Gwiazdkę i szaleństwo świątecznych zakupów. Teraz powoli większość hitów wycofuje się na październik i listopad, aby każdy konsument mógł na spokojnie podjąć decyzję, co chciałby dostać od Mikołaja czy znaleźć pod choinką. [ściera&butcher]



 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

 

RECENZJE

 

PS3

007: Blood Stone

Assassin's Creed: Brotherhood

Call of Duty: Black Ops

DJ Hero 2

Dragon Ball: Raging Blast 2

Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1

Majin and The Forsaken Kingdom

Need for Speed: Hot Pursuit

Rock Band 3

SAW II: Flesh & Blood

Shaun White Skateboarding

SingStar Dance

Star Wars: The Force Unleashed II

TV Superstars

 

X360

007: Blood Stone

Assassin's Creed: Brotherhood

Call of Duty: Black Ops

Dance Central

DJ Hero 2

Dragon Ball: Raging Blast 2

Fable III

Fighters Uncaged

Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1

Kinect Adventures!

Kinect Joy Ride

Kinect Sports

Kinectimals

Majin and The Forsaken Kingdom

Need for Speed: Hot Pursuit

Rock Band 3

SAW II: Flesh & Blood

Shaun White Skateboarding

Star Wars: The Force Unleashed II

 

Wii

Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1

 

POCKET

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team

God of War: Duch Sparty

Super Scribblenauts

 

BEZ TEKTURY

 

Alan Wake: The Writer

DeathSpank: Thongs of Virtue

Left 4 Dead: The Sacrifice

RDR: Undead Nightmare

Sonic the Hedgehog 4: Episode 1

Tumble

 

 

CO NOWEGO?

 

CO NOWEGO

Catherine

DiRT 3

Dragon Age 2

Fight Night Champion

 

PLAYTEST

Dead Space 2

 

 

POZOSTAŁE

 

HARDKOR

Graczpospolita

Od gracza dla graczy

Okiem maniaka

Ósma generacja

Powrót do przeszłości - Xbox

Szmugler

To było grane

Używki pod kontrolą

Wirtualna turystyka

 

WARTE UWAGI

Lektura gracza

Nintendo a sprawa polska

Konkurs AC: Brotherhood

Region filmowy

testujemy KINECT

Twarze PSX Extreme

Zarabianie na nostalgii

Zgrentgen - Medal of Honor

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Szczerze ? Po cichu liczyłem na recenzję Gran Turismo ;) I tak numer zapowiada się bardzo dobrze.

Szczerze? Ja też ;p.

 

Ale to tytuł z kategorii "trza trochę ograć" zresztą napisać recenzję GT5 to istny hardcore biorąc pod uwagę to wszystko co się działo przez te lata. Biorąc pod uwagę wszystkie cyrki, wszystkie możliwości i braki GT5 itd. itp. Jestem ciekaw kto się podejmie tego nie lada wyczynu (Roger? Gamera?). Chyba, że Hiva ściągnięcie :turned: .

 

Tak czy siak jest recenzja NFS-a, nowego AC, CoD-a, TFU2, Undead Nightmare, Majina, Bonda jest zaje.biście ;].

Nawet Zgrentgen się znalazł no i playtest DS2.

 

Inaczej mówiąc BOMBA a jeszcze lepiej jakby udało się jutro dorwać numer.

 

PS. Jak dla mnie okładka w końcu konkretna - świetna.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Okładka taka sobie.

 

W recenzjach jest kilka niezłych gier, poza tym interesuje mnie ocena dodatku do Alan Wake i powrót do przeszłości z Xboxem.

 

Jest jeszcze Dead Space 2, ale pewnie będzie o multi, więc nic ciekawego.

 

Ogólnie numer wydaje się być ok, jednak daleko mu do listopadowych z ostatnich lat, no ale to już nie wasza wina, że nie ma ciekawych premier w końcówce roku.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Okładka taka sobie.

 

W recenzjach jest kilka niezłych gier, poza tym interesuje mnie ocena dodatku do Alan Wake i powrót do przeszłości z Xboxem.

 

Jest jeszcze Dead Space 2, ale pewnie będzie o multi, więc nic ciekawego.

 

Ogólnie numer wydaje się być ok, jednak daleko mu do listopadowych z ostatnich lat, no ale to już nie wasza wina, że nie ma ciekawych premier w końcówce roku.

 

Listopadowy był teraz i był w miarę dobry, choć faktycznie trochę mu brakowało do pozostałych lat, a ten będzie grudniowy ;)

Odnośnik do komentarza

Szczerze ? Po cichu liczyłem na recenzję Gran Turismo ;) I tak numer zapowiada się bardzo dobrze.

Szczerze? Ja też ;p.

 

Ale to tytuł z kategorii "trza trochę ograć" zresztą napisać recenzję GT5 to istny hardcore biorąc pod uwagę to wszystko co się działo przez te lata. Biorąc pod uwagę wszystkie cyrki, wszystkie możliwości i braki GT5 itd. itp. Jestem ciekaw kto się podejmie tego nie lada wyczynu (Roger? Gamera?). Chyba, że Hiva ściągnięcie :turned: .

 

 

 

no Hiv do spółki z gamerą mielacy tego racera to byłby wypas...ale na Hiva nie ma co liczyc , tak mi sie wydaje...

moze Lucek? z Forza fajnie sobie poradził....

 

 

____________________________________________________________________-

 

 

okladka fajna, tak na 8. Albo 8 + :thumbsup: wiadomo jakie prawa rzadza dobieranymi artami na okładki choc akurat ten trafia w mój gust. Ale napisy- poszliscie po rozum do głowy i zaprzestalisci "ciapkania" okładki setką nagłówków... (juz od dawna)

 

 

apropo gran tourisimo...hajp jest tak ogromny, ze kazda nota ponizej 9+ zostanie odebrana jako porazka...

 

bynajmniej nie sugeruje by padła naciagana ocena, tak tylko "komentuje przyszłosc" :whistling:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że prenumerata trafi w tym miesiacu na czas. Narazie dwa razy mi się spóźniła.

 

Wszystko zalezy od placowki pocztowej, ktora ma Twoj rejon. Na mojej wsi o dziwo juz dzisiaj dotarla prenumerata. Wysylam ja do siebie testowo.

Ok, prenumerata dotarła.

 

Zaskoczony byłem oceną FU2 (chociaż po przeczytaniu recki też bym taką dał, jednak będąc fanem SW bym pewnie zawyżył). AC sobie chyba sprawie na swięta, dwójka była świetna, o AC:B też czytam wiele pochlebnych opinii. Numer narazie tylko przejrzałem i wiem że będe musiał znowu czytać na raty zeby wszystko nie poszło w ciagu tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...