Jump to content

Sign in to follow this  
AumaanAnubis

Wypruj Zg(red.)a- czyli pytania do redaktorów PE.

Recommended Posts

Gdyby ktorykolwiek ze zgredow mogl przekazac mutkowi, ze czeka tu na niego post:

Czesc mutti tu okens, sluchaj chcialbym sie z toba skontaktowac i oddac ci pewna wlasnosc... dlaczego wyszlo jak wyszlo wyjasnie ci w mailu ale wszystko na ciebie czeka w nienaruszonym stanie. Wina nie lezy tylko po mojej stronie i mozesz miec pretensje ale postaram ci sie to zrekompensowac. bylbym wdzieczny za adres to wysle ci paczke bo nie ma mnie teraz w polsce... servus

moj mail to okens@tenbit.pl

jak sie odezwiesz to odpisze zarazu w przyszly poniedzialek( swiateczny bodajze)

Gdyby ktorykolwiek ze zgredow mogl przekazac mutkowi, ze czeka tu na niego post:

Czesc mutti tu okens, sluchaj chcialbym sie z toba skontaktowac i oddac ci pewna wlasnosc... dlaczego wyszlo jak wyszlo wyjasnie ci w mailu ale wszystko na ciebie czeka w nienaruszonym stanie. Wina nie lezy tylko po mojej stronie i mozesz miec pretensje ale postaram ci sie to zrekompensowac. bylbym wdzieczny za adres to wysle ci paczke bo nie ma mnie teraz w polsce... servus

moj mail to okens@tenbit.pl

jak sie odezwiesz to odpisze zarazu w przyszly poniedzialek( swiateczny bodajze)

Fajnie, ze przyznajesz sie do "czegostam" ale zawsze mozesz isc za ciosem i skierowac "wyznanie" wprost do Muttiego - artur_salwarowski@o2.pl.

A ja mam w sumie pytania do obojętnie którego z zg(red.)ów.

1. Ostatnio przeczytałem że Dead Space zagości na naszych pułkach już w Halloween. Mowa tutaj o wersji na X360 czy PS3?

2. Kiedy będą kolejne newsy na temat Dead Space w PE? Coś więcej o Multi?

3. Ostatnio zastanawiałem się co z graczami z aktualnego XL, tzn. ranking. Wielu gra, wydaje kasę na gry żeby nabić swój GS, a co jeśli wejdzie "Xbox 3"? Wtedy ranking nadal będzie czy może wejdzie nowy? Są jakieś informacje na ten temat?

4. Czy wiadomo już coś o FIFIE 09? Na jakie platformy się pojawi (na PS2 tak czy raczej nie?). Jakieś newsów na temat tej właśnie produkcji kiedy ewentualnie mogą się pojawić w PE? No i czy elektronicy maja zamiar dotrzymać słowa z wersją na PC która ma w końcu wyglądać jak te z X360/PS3 czy może PeCetowcy znowu dostaną grę graficznie podobną do aktualnej Fify 08 na PC?

Moje pytanie brzmi : po cholere ten temat skoro i tak macie go w (pipi)e i nie odpowiadacie na pytania ?

hehe, cóż - na to pewnie i tak nie dostaniesz odpowiedzi :rolleyes:

Nie wiem czy już ktoś zadawał to pytanie (ani nie wiem czy ktoś odpowie), ale zapytam :P :

Czy Butcher KIEDYKOLWIEK uśmiechnął się do zdjęcia?

Nie wiem czy już ktoś zadawał to pytanie (ani nie wiem czy ktoś odpowie), ale zapytam :P :

Nie. Butcher operacyjnie usunal sobie miesnie twarzy.

co nie przeszkadza mu wciskać się na każde zdjęcie z miejsca które wizytuje ;]

Guest Orson

Pytanie do Komodo: czy wiesz, że jestes jedynym zg(RED)em, który jeszcze coś pisze na forum? :P

To ja (jako rzecznik prasowy Zg(Red.)ów) odpowiem. Otóż... Mają wakacje !!! Proste i prawdziwe :D Każdemu się należy :P

Guest Grzehoo

Kto podpala bąki HIVa?

Nie. Butcher operacyjnie usunal sobie miesnie twarzy.

Butcher to twardziel, słucha White Zombie i innych gardłowyjców, więc swój chłop, a tacy się nie uśmiechają (chyba że to wydaniu kolejnego "za(pipi)istego" albumu zespołu popKORN)

Mazzi na prezydenta! Za takie felietony/reportaże/rozprawki ;) powinien co najmniej Pulitzer'a dostać.

Mazzi na prezydenta! Za takie felietony/reportaże/rozprawki ;) powinien co najmniej Pulitzer'a dostać.

? Pisze świetnie, ale do poziomu publicystów z POLITYKI czy z GW to daleko, nieosiągalna droga... piszę to oczywiście z perspektywy czytelnika, nie pisarza

Czy ktorys zgred gral na pirackich grach ( nawet bardzo bardzo dawno temu) ?

Liczysz na szybki awans w policji?

Guest

? Pisze świetnie, ale do poziomu publicystów z POLITYKI czy z GW to daleko, nieosiągalna droga... piszę to oczywiście z perspektywy czytelnika, nie pisarza

O matko, to już trochę przesadziłeś :lol: . Równie dobrze mogłeś napisać, że Mazziemu daleko do Marqueza i też byś trafił :D . Mazzi mimo wszystko powinien być zadowolony, że się Go porównuje do Bandyka, Marqueza i innych ;)

Guest Orson

O matko, to już trochę przesadziłeś :lol: . Równie dobrze mogłeś napisać, że Mazziemu daleko do Marqueza i też byś trafił :D . Mazzi mimo wszystko powinien być zadowolony, że się Go porównuje do Bandyka, Marqueza i innych ;)

Relacja Mazziego świetna- ale raczej dlatego gdyż odbył ciekawą podróż. Warsztat pisarski - bez uniesień. Za dużo scematów, nie zaskakujesz Mazurze (nie tylko ten text ale wogóle). Pracuj- bo warto być oryginalnym.

Ja też mam pytanko.

Dlaczego nie wspomnieliście, że Uwe Boll pracuje nad projektem nowego FPS pt "Tunnel Rats 1968"? ;)

(albo może ja nie zauważyłem tej wzmianki)

Był pokaz tej gry w Lipsku?

Z jednej strony, nie dziwie sie zgredom ze, praktycznie w ogole nie odpowiadaja na wasze pytania... wszak nie mialbym zamiaru spedzac calymi dniami przed forum. No ale z drugiej strony to po co jest ten watek ??. Moze faktycznie lepiej go zamknac ??:]