Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

MYSZa7

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MYSZa7

  1. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    jednak to wcześniej to placeholdery
  2. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    podobno 90 euro, czyli na Sonce 399 zł
  3. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Druga sprawa, ze ten art gdzie widać jej nogi itd to fake
  4. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Ja ten krótki fragment main theme od kilku dni w zapętleniu słucham
  5. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    @smallv86 vs reszta
  6. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Nie wyobrażam sobie czekać kilka miesięcy na port na PC.
  7. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Zgoda, czasy są inne, jak się chce to można ten performance mode wrzucić, nawet jeśli te klatki mają latać nawet do 30-40 fpsów. Kto wie, jak tak myślę to nawet Cyberpunk 2077 na premierę wyszedł w 60 fpsach, gdzie mało kto się tego spodziewał.
  8. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    W to jestem w stanie uwierzyć
  9. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Żadne GTA w 3D nie chodziło na premierę w 60 fpsach, co lepsze żadne nie miało nawet stałych 30 fpsów. Moim zdaniem nie ma co się łudzić że będzie inaczej z VI w tym przypadku.
  10. MYSZa7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    @Josh masz tutaj coś do farmienia reputacji w statusach na facebookextreme.info
  11. Wasz insider
  12. sonka nie chce być gorsza
  13. Myślę, że jakby się im opłacało to GP nie byłby podzielony teraz na 3 tiery i nie wyjebali by COD’a na premierę z najdroższego.
  14. @Jutrzen a „rogaliki” to gry czy wypieki?
  15. To akurat było zabawne, jak z exa na sonkę zrobiła się ex na xboxa i nagle gra chujowa.
  16. Ktoś tutaj nie pamięta jaki status miało Hellblade, gdy było jeszcze eksem na sonkę i ludzie sobie trochę głowę nią zawracali.
  17. Może Asha specjalnie dała im pokazać Senue, żeby pojawił się jaki ewentualny kupiec albo wydawca?
  18. no pisałem, koło 5 będzie Drozdu
  19. ale to musi być strzał w pysk, ile minęło od ogłoszenia Senuy 3? 2 tygodnie?
  20. Spencer nakupował, miliardy na Becie i Acti z własnej kieszeni poszły. Tyle dobre, że z tych milionów studiów wychodziły konkretne tytuły, teraz zostanie Codzik, Forza i Gearsy.
  21. mati nie może uwierzyć, a drozdu czeka z analizą do 5:50
  22. nie no jak oni zamkną Arkane to są pieprzonymi kurtyzanami
  23. Nie to nie jest żaden wyznacznik, zwłaszcza że fora dyskusyjne jak te to relikt przeszłości i obecnie są one głównie dla zajawkowiczów i wąskiej grupy odbiorców.
  24. Chłop sobie za wyznacznik forum ustalił, czyli właśnie jedną z takich baniek o których mówi Figaro.
  25. Wszystko sprowadza się do banieczek w jakich się obracamy, nie wiem jaki jest stosunek kobiet grających do mężczyzn, ale u mnie w robocie jest kilka grających kobiet i żadna nie gra w mobilki. Jedna ogrywa Baldura 3, druga Some, a trzecia Zeldę BOTW.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.