Basior
Użytkownicy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Ta, ale szczerze to jest hmm pocieszna jak na razie i nie irytuje. Siedzę w drugiej epoce jeszcze, ale obie które mam są jednak podobne, zobaczymy co dalej.
-
007 First Light
No będzie, wszystko na to wskazuje
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Też mimo małej ilości czasu gram i jezu wciąga, świetnie to jest zrobione. Musiałem jedynie zejść z Very Harda na Harda, bo to jakiś hardkor a aż tak mi się nie chce męczyć, IMO Hard ideolo. bo na Very
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Pewnie tak, bo co innego. Cóż mnie sporej ilości tych gier nie jest szkoda. Bardziej co w zamian
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Tylko czym wypelnia gamepassa jak tych gier nie będzie? 3rd party? Ogólnie chyba czesc osób ma tak, ze zaluje z jednego studia ale reszta jbc. Ja żałuję Compulsion bo South of Midnight mi sie podobało, ale pierwszej Senua nie odpalałem 2 nawet. Obsidian po Outer Worlds do pieca. Mnie bardziej ciekawi, czy studia które teraz robią gó'wno albo gry przez długi czas a są nadal kiepskie poogarniają. Czy tam jakość skoczy chociaż. I że miło ze exy ale jakie? Nie rozumiem też płaczu, że łojezu na ps5 nie bedzie gier z ms. Tu jeszcze przecież jest pc. Serio to Zaraz bydą girsy na ps5 jest jakies śmieszne. Tak lubicie serie to kupic xa, sprzedac i pa.
-
The Legend of Zelda: Ocarina of Time
Opis ze strony gry. Pachnie gameplayem identyko jak w oryginale...
-
Fire Emblem: Fortune's Weave
Chyba Dietrich
-
Fire Emblem: Fortune's Weave
Oby, też tak czuje. Bo jak wyjdzie z tego Engage to się człowiek załamie. Btw tu nie będzie avatara?
-
Final Fantasy VII Revelation
Dwa słowa: Vagrant Story
-
Final Fantasy VII Revelation
Ja liczęze 17 już się dawno robi. A Ci 18 dostaną.
- Star Fox
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Konfa kiepska w opór, ale to jednak mięsko jest. Sporo tego
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
I to tak szybko. Eh kolejna gra w tym okresie
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Czuję że jeszcze tona gó'wna, okaryna i fajrant. Ale jest FE i Xeno, więc jbc
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Jezu i kolejna gra na wrzesień.... Ale to emblemik, wiec day1