Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Japonia miałaby moim zdaniem największy sens:

  • też ma pory roku, ze swoją kwitnącą wiśnią wiosną na czele;
  • ma własną, znaną na całym świecie kulturę motoryzacyjną, w przeciwieństwie do np. wymienianych wyżej Kanady czy Brazylii;
  • ma masę pięknych i zróżnicowanych krajobrazów, do tego różniących się zdecydowanie od tych z ostatnich gier;
  • byłaby świetnym sposobem na promocję nowej generacji konsol w Japonii;
  • wszyscy w sumie od jakiegoś czasu czekają na Japonię i jakakolwiek inna miejscówka na pewno zawiedzie część osób.

Nawet jeśli mimo wszystko nie będzie Nipponu teraz, to w końcu będą kiedyś musieli zrobić tam jakiegoś Horizona.

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

byłaby świetnym sposobem na promocję nowej generacji konsol w Japonii

 15 xboxów więcej  :obama:  tam już nawet w pleja mają wywalone a co dopiero xbox który jest tam tak egzotyczny jak białe tygrysy na świecie

 

ale argumenty trafne, problem w tym że o FH w Japonii czyta się od 2015

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kierunek Japonia oczywiście jaranko na maksa, neonowe miasta + togue + wiejskie klimaty na propsie. Z drugiej strony wolałbym ruch prawostronny po 2 częściach RHD to raz, a dwa nie wiem czy bardzo jednak górzysta Japonia pasowałaby do koncepcji mega otwartej mapy bez barier. Ameryka południowa - nie widzę tego kompletnie, w Eu juz byly 2 czesci to raczej odpada, może zrobią miks azjatycki, chociaż ciężej to będzie posklejać niż Wielką Brytanię, chyba, że most z Japonii na kontynent ;)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Oj chciałoby się tego Godrizona na wyłączność XSX, bo wciąż nie wiemy do czego na tym sprzęcie zdolne są najbardziej utalentowane studia MSu. 

 

No ale pewnie będzie osrany cross-gen. :pawel:

Pewnie tak, chociaż na XO wyszły już 3x Horizony i 3x Motorsporty, chyba wystarczy tego dobra pod 1.3TF i CPU z kalkulatora :yao:

3 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Już gdzieś to pisałem, next-genowa wersja Horizona 2 nie ucierpiała będąc crossgenem, to i 5 nie ucierpi moim zdaniem.

To były dwie zupełnie inne wersje gier, teraz tak się nie robi, tylko suwaki w dół.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Daddy napisał:

 

To były dwie zupełnie inne wersje gier, teraz tak się nie robi, tylko suwaki w dół.

 

Nie do końca zupełnie inne, po prostu ucięto content, którego nie ogarnęłaby 360. 

 

Przy 5, jeśli byłaby crossgenem, byłoby tak jak piszesz, suwaki w dół, wersja na One bez wszelkich next-genowych efektów itd. Poza tym co tam byłoby do poprawy/ulepszenia? Chyba tylko ilość polygonów wykorzystanych do stworzenia aut czy szczegółowości świata, choć to drugie pewnie byłoby do ogarnięcia „suwaczkami”.

Odnośnik do komentarza

Stety czy nie, wygląda na to że model gry-usługi za dobrze się przyjął, by wrócili teraz do czasów Forzy Horizon 1 z prostą fabularną kampanią z początkiem i końcem.

 

co do oczekiwań to też oczekuje raytracingu, a jeśli chcą poprawić wodę to mogą poprosić Rare żeby podzielili się technologią

Odnośnik do komentarza

Moje wymagania/oczekiwania?

- Nie chciałbym by gra dawała możliwość przejścia prawie jednym samochodem tak jak w FH4

- Chce by gra promowała klasy samochodów, czy rodzaj napędu jakim się podchodzi do wyścigów, w FH liczą się tylko AWD.

- Jeśli pójdą w Japonię chce by obracało się to wokoło tuningu i driftu

- Troszkę bardziej nastawiona na rywalizację z friend lista.


W sumie to nie mam jakichś wymagań, kurczę to najlepsza wyścigówka na rynku, trudno się do czegoś przyczepić czy coś poprawić ale wierze ze Ci magicy coś wyczarują.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czwórka, to mój pierwszy Horizon i jestem zachwycony. Czego bym sobie życzył w nowej odsłonie? Co tu poprawiać, poza tym o czym wspomnieliście?

Wywalić tą serię zręcznościową, gdzie premiowana jest jazda po krzakach. Nie pasuje mi to nawet w arcade racer. Wiecej uwagi i miejsca dla eventów z ciekawą narracją, typu Top Gear, historia motoryzacji. 

 

Ogólnie, to uważam że na nowego Horizon'a jeszcze poczekamy. Pierwszy będzie Motorsport.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...