Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

nero2082

Użytkownicy
  • Dołączył

Treść opublikowana przez nero2082

  1. nero2082 odpowiedział(a) na Szermac temat w Ogólne
    to nadal mój #1 most wanted w tym roku, taki sobie kredyt wypracowali dzięki SH2R, ten polski vibe to też jest rzecz która tarmosi sisiora i wygląda na to że wszystkie potrzebne składniki tam już są. jedyny minus to że to ostatnia gra bloobera z Reikowskim na ost bo się rozstali:/ myślę że jest potencjał na fajną franczyzę z tego, fani survival horrorów mają ostatnio ucztowanie co chwila
  2. F4 - jak dla mnie to jest powrót do formy Marvela, super obsadzone, super zrealizowane. nie jest to origin story bo mamy fantastycznych w prime ale storka jest całkiem zgrabna z naprawdę dobrym buildupem Galactusa. a oglądało mi się to lepiej niż dobrze bo żaden z leaków nie okazał się prawdziwy;) a link do Doomsday jest bardzo ciekawy, teorii w necie jest już z milion xd mi się podoba ta : Spoiler
  3. nero2082 odpowiedział(a) na Blizzard_ temat w Battlefield
    On July 31, the multiplayer trailer will be presented, and pre-orders will also open there The length of tomorrow’s trailer is 2 minutes 21 seconds. The current release date is October 10 but may still be postponed so not a 100% lock yet The game will also have a “Phantom Edition” Pre-orders will tentatively open on July 31. Game price is expected to be $70/100 for standard and deluxe respectively.
  4. nero2082 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Seriale
    nie chcę robić necro bumpa to zostawię tu : 7 sezon Black Mirror zamiata totalnie i to zdecydowanie, najlepszy sezon, jeszcze tak nie było żeby podobała mi się większość odcinków (zazwyczaj naprawdę dobre były 1-2) ale trzy pierwsze oglądałem z pozycji podłogi, z naciskiem na ep3.. aż się musiałem przejść na spacer przewietrzyć i pomyśleć czy to byłoby możliwe ;) ktoś miał łeb jak sklep żeby wymyślić ten koncept i jeszcze potem to jakoś odpowiednio pokazać..jestem pod mega wrażeniem chociaż po ep4 to chyba wiem skąd idą te pomysły xd jak ktoś lubi głębokie rozkminy jak w epach np San Junipero albo Entire history of you, to tu będzie się czuł jak w domu;)
  5. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Switch 2
    jednak zostanę przy bananzie xd
  6. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Switch 2
    przejście małpy w 3D wyszło bezboleśnie bo są wszystkie składowe "płaskiego" donkeya - pizganie łapami, beczki, baloniki, wózki w kopalniach, krindżowi pomagierzy, wymyślnie pochowane sikrety.. właściwie tylko poziom trudności przestał być hc chociaż zdarza się trudny do zdobycia banan (a raczej jego lokalizacja - wiele razy miałem zagwozdkę jak mi challenge pokazuje 3 banany to ten trzeci jest mocno ukryty)...no i ta grafika, ta muzyka...perfekcyjna gierka na lato, w hh to już w ogóle ten level mnie zszokował ;) : Spoiler
  7. nero2082 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    óóóó banana dzieci będą szalały Spoiler nie mam dzieci
  8. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Switch 2
    marzyłem kiedyś o grze od Nintendo z grafiką na poziomie, i chyba się doczekałem
  9. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Switch 2
    raczej za wielu devsów się nie bawiło w destrukcję całego otoczenia, w Battlefieldach cośtam było i kilku indykach (Steamworld Dog) ale wielkiego portfolio gier tego typu nie ma, oczywiście Red Faction się wyróżniał ale kiedy to było ostatnio..
  10. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Switch 2
    . może i balas jak na standardy Nintendo ale przynajmniej dzieci będą szalały
  11. banishersi ;)) specjalnie nie kupowałem;)) jeszcze ryzyko deszczu no i cyber, nieźle nieźle
  12. nero2082 odpowiedział(a) na Tokar temat w Rock
    spokojnie, siksy z przodu szybko zostały wyjaśnione;) 12 omdleń i "dajcie wody" do ochrony bo julki kampiły tam już na innych koncertach, a potem jedno pogo i się towarzystwo ulotniło na tyły. nie wiem czego się spodziewały? ale widzę że to był dobry pomysł iść na front bo z tyłu za duża stypa, nie szedłem tam potupać nóżką:) jest całość w dobrej jakości już, NIN i Muse też na jego kanale
  13. nero2082 odpowiedział(a) na Tokar temat w Rock
    pod sceną była petarda, nowe kawałki nawet bardziej wyśpiewywane niż stare co jest nawet dziwne;) to było złoto na tym breakdownie, oczywiście tam byłem najwięcej się działo na tych mocniejszych numerach i na flagowcach Emily dała radę bardzo, zresztą skandowali jej imię co chwila to się szybko rozkręciła ;) nigdy nie widziałem tyle wiary na openerze, wyszedł z tego dynamit
  14. nero2082 odpowiedział(a) na YETI temat w PS5
    moment jak ten numer wjechał to zmiotło mnie z planszy wszystko starannie wyreżyserowane, mam wrażenie że doskonale wiedzą kiedy odpali się dana część kawałka i na co będę wtedy spoglądał ;) Hideo to niech jakiś film zrobi bo się typ marnuje w gierkowie:]
  15. SW-3252-8268-8028
  16. Everwild skasowane Microsoft niszczy wszystko czego się dotknie
  17. nero2082 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    ja : poproszę coś z nieskomplikowaną fabułą hideo : say no more
  18. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Switch 2
    demko Bananzy jest na standzie w Mediamarktach to się dosiadłem i : trwa 10min i wywala chamsko do menu;) skok pod A to tragedia są 2 levele i małe zawiązanie fabuły, ten drugi level dużo ładniejszy i można fajnie sprawdzić te mechaniki rozwalania otoczenia. no więc można sobie utrudnić zabawę rozwalając za dużo terenu bo potem nie wiadomo jak wrócić:) ale zrobiłem przekopkę do jądra ziemi i tam była masa znajdziek więc tak to pewnie będzie wyglądać. ogólnie taki Red Faction od Nintendo to świetna sprawa chrupnięcia minimalne, brak (?) aliasingu ale i tak fajnie się to prezentuje w wersji docked
  19. demo Bananzy do ogrania w Mediamarkt o ile mają stand z NS2
  20. nero2082 opublikował(a) a status w nero2082
    A HIDEO KOJIMA GAME
  21. nero2082 odpowiedział(a) na YETI temat w PS5
    niech już nastanie czwartek bo jesteście nie do wytrzymania :p
  22. nero2082 odpowiedział(a) na YETI temat w PS5
    nie śpieszyło mi się z kupnem Na Plaży 2 ale ty i Rozi nie pomogliście tymi screenami xd jednak day1 bo taka gra się trafia raz na generację, a z tego co @Rozi pisze to zapowiada się liryczna narracja z kojącą muzyką w tle, tylko Hideo-san tak potrafi
  23. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Switch 2
    z Empiku i Amazonu ceny najlepsze mniej chrupało niż na poprzednim show, to dobry znak fajne patenty z coop i gameshare, nie zdzierają skóry z fanów tak na chama ;) będę tam day1
  24. ...srsly? ostatnie dwie strony tego tematu to Choroszcz level hard
  25. nero2082 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    ojezu.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.