Treść opublikowana przez nero2082
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
-
PS4 - Komentarze i inne rozmowy
#nadkonsola ma swoje minusy! kto by pomyślał : - przede wszystkim headset jest kiepski, przy głośności na max dalej mic jest za cicho, trzeba go niemal połykać albo krzyczeć żeby było ok, czekam już na patch na Pulse Headset albo propozycję headsetu Sony dedykowaną dla PS4 bo na tym mono headsecie daleko nie zajadę - nie ma żadnej opcji sortowania friendlisty, gier, jak tego nie zmienią to będę miał mega burdel za chwilę - avi z pendrive nie udało się odpalić to są minimalne rysy na diamencie zwanym PS cztery, nic czego nie dałoby się naprawić, reszta jest perfekcją
-
Wasze streamy
pierwszy test streamingu : http://www.twitch.tv/nero2082
-
PS4 - Komentarze i inne rozmowy
właśnie udało mi się zrealizować kod PS+ (opcja była wyłączona od wczoraj) próbujcie teraz
-
Killzone Shadow Fall
secksi screen prosto spod mojego palca #PS4share 15minut z grą i już łeb był urwany, ci co grali domyślą się o jaką scenę chodzi...mnogość efektów, rozmach i skala to klasa światowa, grafa jest tak dobra że ciężko skupić się na grze
-
FIFA 14
za mało grałem żeby się wypowiadać, jest tyle tweaków że gra się w to inaczej, do tego pad jeszcze sztywny, niewyrobiony ale wierz mi na filmikach tego tak nie widać ale po złapaniu za pad gra się w inną grę po prostu
-
PS4 - Komentarze i inne rozmowy
#PS4share przetestowany, GE-NIAL-NA opcja którą wiem że będę namiętnie używał, klikasz raz share i zapisuje się automatycznie screen+15min gameplayu wstecz, potem banalnie prosta edycja (zaznacz początek klipu, zaznacz, koniec, przytnij klip) i już można udostępniać światu PS. moje pierwsze sharingi z FIFY poniżej, klikać HD bo inaczej jakość nagrywana ziemniakiem https://www.facebook.com/photo.php?v=1396836377226630 https://www.facebook.com/photo.php?v=1396837663893168
-
FIFA 14
uwaga world premiere #PS4share, moje 2 pierwsze share'y z fify klikać HD bo inaczej się nie liczy https://www.facebook.com/photo.php?v=1396836377226630 https://www.facebook.com/photo.php?v=1396837663893168
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
- Resogun
-
PS4 - Komentarze i inne rozmowy
jest demo LEGO Marvel, przynajmniej takie wczoraj widziałem przez www na US store było demo Trine 2, trzeba będzie sprawdzić później
-
PS4 - Komentarze i inne rozmowy
http://blog.eu.playstation.com/2013/11/29/playstation-network-announcement/ wyłączyli realizację kodów, powinni zrobić free online w takim razie na ten czas :< zaraz sprawdze jak to jest bo podobno COD:Dogs oferuje teraz 48h trial, może inne gry też
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
-
PS4 - Komentarze i inne rozmowy
trial PS Plusa na 14 dni jest dostępny za free z poziomu PS Store (potrzebna cc), tylko na razie nie działa realizowanie kodów
-
PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
mam ekstremalną polewkę ze sterowania głosem xD podepnijcie mic do pada i już możecie zaczynać komendy zaczynają się od "playstation, cośtam" np. - playstation, internet browser - playstation, the playroom, start - playstation, go home xD - playstation, take screenshot - playstation, back to game - playstation, destroy xbox itp. itd.
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
-
PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
mówi się minimalistycznie :> ale fakt innym themem bym nie pogardził BTW. ciekawie rozegrali instalację gry w FIFA14 - odpala ci się meczyk do zagrania Real - Barcelona a w tle idzie instalacja i nawet o tym nie wiedziałem, dopiero na końcu meczu był komunikat eheh bystrzaki z EA ten 2gi CPU do procesów w tle mnie ownuje, to płynne przechodzenie gra->UI->gra rozwala mnie na łopatki, taki alt+tab konsolowy teraz się idę pobawić komendami głosowymi wystarczy mic podpiąć pod pada i gadac, playstation, "tytuł gry" lolo
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
-
W co teraz grasz..?
strzeliłem kilka bomb Bale'm w FIFIE, zaraz wsiadam na Killzone czas dostać nextgenowy strzał w pysk a czekają jeszcze NFS Rivals i Ass Creed IV... nie szkodzi, noc jest długa, weekend też
-
FIFA 14
powiem Wam że FIFA14 na nextgen to nie jest ta sama gra jest powiew świeżości, także zwracam honor tym na których najeżdżałem że podniecają się copypaste z pastgena - inna fizyka i kolizje, lekkie szturchnięcie Neymara albo Xaviego nie skutkuje od razu wywrotką ale widać że typ traci równiowagę/kontrolę nad piłką, fajnie też wyglądają wślizgi, każdy jest inny zależy jak trafisz to albo przewrócisz typa albo jak trafisz jedną nogę to znowu inna animacja i tak dalej, jak najbardziej czuć obecność Ignite Engine - grafika to znacznie lepiej wykonane modele piłkarzy (spodenki i kołnierzyki latają na wietrze hehe) no i stadiony w końcu wyglądają tak jak powinny, to wszystko w 1080p60fps prezentuje się elegancko, może nie ma opadu szczeny jak przy NBA 2k14 ale jest poprawnie - camera agent czy jak tam to nazwali to fajna sprawa, masa slowmo replayów, najazdy kamery na wyróżniającego się piłkarza, takie rzeczy, przyjemny ficzer - strzały i podania, zupełnie nowe animacje, byłem mega zaskoczony jakie akcje mozna teraz robić i jakie strzały wchodzą (na pastgenie nie ma mowy żeby wszedł szczur z 20 metra), strzeliłem Bale'm taką rakietę że palec od razu szukał share buton :] no ale PSN mi nie działa więc nic z tego na razie także dla maniaków piłki skopanej pozycja obowiązkowa PS. powinniśmy założyć oddzielny temat FIFA 14 NG bo to są inne bajki, naprawdę
-
PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
powiem Wam że FIFA14 na nextgen to nie jest ta sama gra jest powiew świeżości, także zwracam honor tym na których najeżdżałem że podniecają się copypaste z pastgena - inna fizyka i kolizje, lekkie szturchnięcie Neymara albo Xaviego nie skutkuje od razu wywrotką ale widać że typ traci równiowagę/kontrolę nad piłką, fajnie też wyglądają wślizgi, każdy jest inny zależy jak trafisz to albo przewrócisz typa albo jak trafisz jedną nogę to znowu inna animacja i tak dalej, jak najbardziej czuć obecność Ignite Engine - grafika to znacznie lepiej wykonane modele piłkarzy (spodenki i kołnierzyki latają na wietrze hehe) no i stadiony w końcu wyglądają tak jak powinny, to wszystko w 1080p60fps prezentuje się elegancko, może nie ma opadu szczeny jak przy NBA 2k14 ale jest poprawnie - camera agent czy jak tam to nazwali to fajna sprawa, masa slowmo replayów, najazdy kamery na wyróżniającego się piłkarza, takie rzeczy, przyjemny ficzer - strzały i podania, zupełnie nowe animacje, byłem mega zaskoczony jakie akcje mozna teraz robić i jakie strzały wchodzą (na pastgenie nie ma mowy żeby wszedł szczur z 20 metra), strzeliłem Bale'm taką rakietę że palec od razu szukał share buton :] no ale PSN mi nie działa więc nic z tego na razie także dla maniaków piłki skopanej pozycja obowiązkowa
- PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)
-
Spis posiadaczy PS4
PSN : nero-2082 gry : Killzone SF, FIFA14, Ass Creed IV, NFS Rivals, stuff z PS+ zawsze chętny na jakiś multiplayer albo meczyk wieczorami, zapraszam