Skocz do zawartości

PSX Extreme 201


Oceń okładkę PSX Extreme 201  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 201

    • 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      4
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      5
    • 7
      8
    • 8
      10
    • 9
      11
    • 10
      4


Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #201

 

001okl_201.jpg

 

Majowy numer dostępny od 30.04 (środa)

Prenumerata - wysyłka 27.04 (niedziela)

 

Wieść o przesunięciu premiery Wiedźmina 3 na luty przyszłego roku, zasmuciła nas na tyle, że postanowiliśmy coś z tym zrobić. Na przykład zdobyć prosto ze źródła świeże informacje, które pozwolą nam spokojnie dotrwać do pokazu gry na tegorocznym E3. Nie tracąc czasu, SoQ wybrał się do siedziby CD Projekt RED i pociągnął za odpowiednie sznurki (języki?) – najświeższe doniesienia i ciekawostki z nowej przygody Geralta to nasz aktualny Temat Numeru. Chwilę później, jako jedyne polskie media gościliśmy na berlińskim evencie Level Up, gdzie Namco Bandai prezentowało swoje najnowsze produkcje. Tam właśnie świat ujrzał GRID Autosport, w którego dane nam było zagrać – podobnie jak w Soulcalibur: Lost Swords czy Tales of Xillia 2. Wrażenia znajdziecie na dalszych stronach Co Nowego – a wcześniej relację z miejsca, które każdy gracz bawiąc w Berlinie, powinien odwiedzić. Nie przegapcie też naszego playtestu Murdered: Śledztwo zza grobu, zwłaszcza jeśli gustujecie w mrocznych przygodówkach.
 
Patrząc po tytułach, sekcja z recenzjami być może nie powala – co nie zmienia faktu, że są ich 24 sztuki, na wszystkie platformy obecne aktualnie na rynku. Innymi słowy: nie jest źle i portfele mogą ucierpieć, zarówno te prawdziwe, jak i wirtualne. LEGO The Hobbit, Final Fantasy XIV na PS4, Titanfall na X360, FIFA z okazji mundialu w Brazylii, bajeczne Child of Light Ubisoftu, Trials Fusion dla zapalonych wyczynowców plus porcja cyfrowego dobra z sieciowych sklepików oraz ikony Nintendo na 3DS-a (Czesi się rozkręcają).
 
Ponieważ ten numer powstawał praktycznie w trakcie Świąt Wielkanocnych, mnóstwo smakołyków (nie mylić z easter eggs) ukryliśmy także w sekcji publicystyki. M.in. techniczne kulisy produkcji PSX Extreme, najlepsze strzelaniny poprzedniej generacji czy chwyty marketingowe stosowane na konsumentach promocyjnych materiałów. Ujawniamy też prawdziwy cel istnienia kolekcjonerskich edycji gier, Kali analizuje ewolucję gatunkową gier, Kuba debiutuje z tajnymi kartotekami branżowców, Dżujo, zaniepokojony sytuacją na Krymie, strzela do wirtualnych Ruskich, Michał testuje cyfrowe dragi, a Rozbo sprawdza, czy na pewno jesteśmy sami we wszechświecie. Zgodnie z obietnicą sprzed miesiąca, mamy też dla Was drugą porcję materiałów jubileuszowo-wspominkowych – a do tego nowy, lepszy papier. Samo dobro – enjoy. [Grzegorz 'Butcher' Drabik]

 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
TEMAT NUMERU

Wiedźmin 3: Dziki Gon

 
CO NOWEGO

Borderlands: The Pre Sequel 
GRID Autosport 
H1Z1 
Kingdom Come: Deliverance
Mario Kart 8
Sniper Elite 3: Afrika
Soulcalibur: Lost Swords
Tales of Xillia 2

 

PLAYTEST

Murdered: Śledztwo zza grobu

 
RECENZJE

Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky
Child of Light
FIFA World Cup Brasil 2014
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle
LEGO The Hobbit
Short Peace: Ranko Tsukigime's Longest Day
Titanfall
Trials Fusion

Yaiba: Ninja Gaiden Z 
 
NETWORK

BioShock Infinite – Burial at Sea E02
FEZ 
Luftrausers
Mercenary Kings 
Strike Suit Zero: Director’s Cut  
The Wolf Among Us Episode 3

TowerFall Ascension
 
POCKET

Dead Nation
Football Manager Classic 2014
Kirby: Triple Deluxe
Mario Golf: World Tour
Pokemon Link: Battle!
Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney

The Sly Collection
 
HARDKOR

SteelSeries H Wireless – test   
Drukujemy PSX Extreme  
Tam i z powrotem
Hity 7. generacji – strzelaniny   
Prawo po stronie gracza   
Zepsute do szpiku kodu  
Kartoteka – John Carmack
Od hitu do kitu   
Wypożyczalnia silników
Na początku był pixel
I frytki do tego...
Dziwny jest ten świat   
Od platformera do blockbustera
Odmienne stany świadomości
Strzelamy do Ruskich  
Poza ekranem – Małe zielone ludziki
Karmienie na siłę
To było grane – Final Fantasy X
Martwa strefa – Looking Glass 
Historia PSX Extreme w pigułce 
Mój pierwszy raz z PSX Extreme 
Przychodzi zgRed do czytelnika
Powrót do przeszłości – Tandy VIS 
Graczpospolita

 
FELIETONY
Z dziennika gracza [Dżujo]
Babskie sprawy [Monika]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
Fabularna tawerna [Zax]
Człowiek z liściem na głowie [HIV]
Z uKosa [Koso]
New Game Plus [Mielu]
Okiem maniaka [butcher]
Savepoint [Michał Walkiewicz]
 
STAŁE RUBRYKI

Co Nowego 
Ohayo Nippon
Hyde Park
Region Filmowy

Listy
 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
PRENUMERATA zostanie wysłana w niedzielę, 27.04. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.
 
Zapowiedź nowego numeru również na PPE.pl. Informacje o najnowszym PE znajdziecie także na naszym profilu facebookowym.

drukarnia.jpg

ewolucja.jpg

murdered.jpg

od hitu.jpg

silniki.jpg

strzelaniny.jpg

tbg.jpg

wiedzmin.jpg

wspominki.jpg

Odnośnik do komentarza

okładka beznadziejna, fatalny (wiejski) art., jakieś napisy wstawione od czapy, wieje e-zinem, Roman posysa :) przykro mi zawsze oczekuję odp poziomu nie wiem obejrzyjcie okładki innych pism widziałem inne okładki z Wiedźminami i były miliard razy lepsze, przede wszystkim lepsze arty  od tego się zaczyna

 

nie rozumiem co w pismie robi zapowiedź H1Z1 które nie ma nawet oficjalnej zapowiedzi na konsole? wyprzedzacie fakty bardzo

 

widzę że numer zapchany okołogrowym laniem wody i zapchajdziurami w publicystyce, zamiast tego wolałbym jednak zgrentgena (Infamous, Dark Souls 2), generalnie więcej Dark Soulsów :) jeśli Zax nic nie wysmarzył to numer jest dla mnie failem, ogólnie macie tak że robicie reckę jakiejś nośnej gry i kończycie na tym temat, tymczasem takie np. wspomniane Dark Souls 2 aż prosi się o więcej tekstów, a tak dostaję kolejny suchy numer gdzie rozwodzicie się nad pierdołami ; przydałby się też test nowego headsetu Sony

 

więcej hejtu w środę :yes:

Odnośnik do komentarza

IMO okładka jest fajnie wykonana- minimalizm ,cień Wieśka padający na logo PE,kolorystyka. Ekskluzywny tekst z wizyty w CD Projekt wygląda świetnie.
Oczywiście bywały już lepsze jak i  sporo gorsze okładki vide World of tanks ;(

@nero2082- H1Z1- produkuje Sony (SOE) i wszystko jasne.

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Ja już mam i przejrzałem.

Okładka na żywo dużo lepsza, bardzo fajne matowe wykończenie, już tak zostanie?

Papier faktycznie lepszy, taki gazetowy, bardzo miły w dotyku. Duży plus.

Szata graficzna widzę, ze już na ukończeniu :) Odwaliliście kawał dobrej roboty, design stron jest naprawdę charakterystyczny.

Publicystyka jak zwykle na bardzo dobrym poziomie, recenzji jeszcze nie czytałem.

Ogółem cieszę się, że ponownie zainwestowałem w prenumeratę. Numery przychodzą zawsze dzień przed premierą. Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie zmiana papieru na plus. Może cieńszy, ale lepiej leżący pod palcami, bardziej szorstki, czyzby koniec słynnego mazania się i przyklejania? Chyba juz kiedyś taki był,  w kilku numerach PE, dawno temu...

Papier okładkowy tez jakiś bardziej "pro" :), mniej sie palcuje.

Generalnie nowe PE wygląda tak jakoś bardziej poważnie, dostonjie. Weszło w wiek męski?

Odnośnik do komentarza

Po przewertowaniu jest git choć są artykuły w formie zapchajdziury, które mnie nie porobią. 

 

Grające damy to jakaś drama i niesmak. W zasadzie chodzi o jedną "damę". Mimo wszystko tego typu foty fajne są dla własnego chłopa a nie śliniących się dzieciaków. Ani to stylu ani smaku imo. Podobnie zwyciężczyni konkursu, jak już zdecydowała się wysłać to coś na czym oko można zawiesić. koncept fajny ale wieszak? Beznadzieja. Nie wiem, stetryczałem chyba ale te dwie rzeczy bardzo rażą po oczach. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

E tam, anonimowa czytelniczka z Łodzi najlepsza :P Swoją drogą chciałem zapytać kiedy i gdzie ogłoszony był konkurs "pokaż swoją kolekcję PE". Jakoś mi to umknęło.

 

Nowy papier oceniam pozytywnie, okładkę też bo się tak strasznie nie palcuje i nie "tłuści". Gazetkę dalej trzeba delikatnie czytać, z czacunkiem, ale już nie ma takich akcji że się rozmazuje tekst po przejechaniu paluchem. Póki co tylko przeleciałem 201 na szybko. Fajnie napisał Butcher o polskich bólach. Hity siódmej generacji jak zwykle ciekawie opisane, no i plusik za dalszy ciąg wspomnień czytelników.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Po przewertowaniu jest git choć są artykuły w formie zapchajdziury, które mnie nie porobią. 

 

Które? Zaraz będzie po wypłacie ;)

 

E tam, anonimowa czytelniczka z Łodzi najlepsza :P Swoją drogą chciałem zapytać kiedy i gdzie ogłoszony był konkurs "pokaż swoją kolekcję PE". Jakoś mi to umknęło.

 

W jubileuszowym, strona 85. 

Odnośnik do komentarza

hity 7 generacji - to już wszyscy wiedzą ;)

 

historia pe w pigułce - znany temat.

 

mój pierwszy raz z PE, i przychodzi zgred do czytelnika - wolałbym normalne felietony zamiast tych stron.

 

Fajnie się robi od strony 84 - czyli feliety zgredów. W to mi graj.

 

Tyle punktacji w sumie - generalnie mało co krytykuję PE ale ten numer ratuje jeszcze papier i jakość. Lepiej i nie wali po nozdrzach. :)

Odnośnik do komentarza

hity 7 generacji - to już wszyscy wiedzą ;)

 

historia pe w pigułce - znany temat.

 

mój pierwszy raz z PE, i przychodzi zgred do czytelnika - wolałbym normalne felietony zamiast tych stron.

 

Fajnie się robi od strony 84 - czyli feliety zgredów. W to mi graj.

 

Tyle punktacji w sumie - generalnie mało co krytykuję PE ale ten numer ratuje jeszcze papier i jakość. Lepiej i nie wali po nozdrzach. :)

Nie ma tego specyficznego zapachu ?  Shit ,kupowałem PE tylko dla niego ;)

Odnośnik do komentarza

 

historia pe w pigułce - znany temat.

 

mój pierwszy raz z PE, i przychodzi zgred do czytelnika - wolałbym normalne felietony zamiast tych stron.

 

No to akurat wypadkowa numeru jubileuszowego, gdzie nie sposób było upchnąć wszystkiego i taki był plan, żeby rozłożyć niektóre materiały (konkretnie te 3) na dwa numery. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.