Jump to content

Dead Nation: Apocalypse Edition


Guest Kasias

Recommended Posts

Guest Kasias

Dopakowana wersja małego cyfrowego hitu z 2010 ląduje na PS4. Gra śmiga w 1080p i 60 fps, dopakowano ją nowymi efektami i innymi upiękniaczami, poprawiono interfejs, znane z oryginału DLC pt. Road to Devastation dostępne jest teraz od początku zabawy. Na deser bajery związane ze streamowaniem i DualShockiem 4. Plusowicze łykają za friko.

 

 

Osobiście nie grałem na PS3, więc się cieszę :)

Edited by Kasias
Link to comment

Też nie grałem wcześniej i czekam. Trailer wkręca, taka bezmyślna i durna nawalanka do zombie. Może być ;) Za darmo tym bardziej.

Jak dla mnie jedna z lepszych gier z PSN na PS3. Nazywanie jej "bezmyślną" jest ignorancją. Często trzeba mieć plan, wiedzieć jakiej broni i kiedy używać łącznie z granatami czy flarami, których zawsze brakuje. Ale sami się przekonacie.;)
  • Upvote 2
Link to comment

 

Też nie grałem wcześniej i czekam. Trailer wkręca, taka bezmyślna i durna nawalanka do zombie. Może być ;) Za darmo tym bardziej.

Jak dla mnie jedna z lepszych gier z PSN na PS3. Nazywanie jej "bezmyślną" jest ignorancją. Często trzeba mieć plan, wiedzieć jakiej broni i kiedy używać łącznie z granatami czy flarami, których zawsze brakuje. Ale sami się przekonacie. ;)

 

Dokładnie, gra na wyższych poziomach trudności daje w kość, trzeba poznać levele, wiedzieć gdzie i w jakiej ilości wyskakują przeciwnicy. Ważna sprawa to mnożnik punktów, zupełnie jak w Resogun czy Super Stardus, tylko tu z tego co pamiętam mnożnik dopiero zeruje się, gdy zostaniemy zranieni. Z bratem skończyliśmy ten tytuł chyba z 5 razy, wykręcanie nowych rekordów strasznie wkręca. Jak macie możliwość, to grajcie tylko w co-opie, jedna z lepszych gier z tym trybem na PS3.

 

PS. Mam nadzieję, że DN2 już się robi i będzie to w pełnoprawna kontynuacja.

  • Upvote 1
Link to comment

No dodali tak, że na tych screenach gra straciła cały swój urok bycia bardziej mroczną, teraz jest za bardzo kolorowa i wygląda sztuczniej. Liczę, że DN2 pokaże pazur graficznie i zaoferuje większe lokacje niż pierwowzór.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...