Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę wiedzieć jak/czy mi pójdzie. Do tego mi służą bety :) BO zdanie na temat chce/nie chcę już mam wyrobione :)

Wymagania są bardzo niskie jak na dzisiejsze standardy:

 

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 8.1

Procesor: AMD Athlon X2 2,8 GHz lub Intel Core 2 Duo 2,4 GHz

Pamięć RAM: 4 GB pamięci RAM

Procesor graficzny: Radeon HD 4770 lub GeForce 8800GT, 512 MB pamięci karty graficznej

 

Fajnie byłoby ograć betę, na moim kompie powinno śmignąć pięknie, bo wymagania podobne do The Witcher 2, który chodził idealnie. No cóż, nie ma na PS4, to trzeba będzie piecyka odpalić :)

Odnośnik do komentarza

Wymagania wyglądają podejrzanie nisko, bym nawet powiedział. Może i Titanfall nie miał ustanowić nowego progu graficznego w grach PC, ale zawsze miałem wrażenie, że będzie to całkiem wymagająca gierka.

Możliwe, ze po prostu dolny próg wymagań jest dość niski by odpalić grę aby-aby, ale gra się rozpędza i na High Ultra pokazuje pazurki.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy może być podzielony na rundy tryb Last Titan Standing gdzie każdy ma jedno życie i jednego Tytana. Te kombinacje i emocje gdy zostaną dwa ostatnie mechy w tym jeden nasz. Czy włączyć autopilota a samemu przyczaić się na budynku z antytitan gunem ? A może zaryzykować uderzenie z flanki chociaż mamy mało HP w titanku ?

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Wymagania wyglądają podejrzanie nisko, bym nawet powiedział. Może i Titanfall nie miał ustanowić nowego progu graficznego w grach PC, ale zawsze miałem wrażenie, że będzie to całkiem wymagająca gierka.

Możliwe, ze po prostu dolny próg wymagań jest dość niski by odpalić grę aby-aby, ale gra się rozpędza i na High Ultra pokazuje pazurki.

Skoro bedzie wersja na x360, to minimalne na pc moga byc niskie.

Jak gralem w bf3 to moze titanfall tez mi pojdzie?

Odnośnik do komentarza

http://twitch.tv/redko5

'

stream devsa z Respawn, byłem zagorzałym hejterem tej gry "ta cod z robotami, super" aż do zobaczenia tego streama

 

movement tego typa jest nieprawdopodobny, przelatuje po mapce z predkoscia swiatla, wallrun, double jump na sąsiedni budynek i kontynuacja wallrunu w międzyczasie aimujac do ludzi na dole i strzelając w midair....kosmos!

 

gra wygląda tak z tryliard razy lepiej jak pros pokaze ci jak w to grac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...