-
GTA VI
Przecież to nie chodzi wyłącznie o leaki. Zabijają handel używkami (przynajmniej na starcie, jeśli późniejsza premiera z płytą się potwierdzi), obcinają koszty, a do tego dają sobie więcej czasu, bo nie muszą robić mastera do tłoczni.
-
GTA VI
To miałem na myśli. Masz miejscówki z konkretnym asortymentem zarezerwowanym dla Ultimate. Nie skorzystasz z nich bez bogatszej edycji, ale zakładam, że będzie więcej sklepów czy warsztatów.
-
GTA VI
Niektóre sklepy/ciuchy/tatuaże są dla edycji Ultimate. Chodzi o wybrane opcje personalizacji, nie że w ogóle nic nie zmienisz bez Ultimate.
-
GTA VI
Kilka dni temu pisali "Poczekajcie jak zobaczycie, jakie będą edycje do sprzedania :)))". No to zobaczyliśmy
-
GTA VI
Dla tych, co się jeszcze łudzą, cytat z notki prasowej Cenegi, oficjalnego dystrybutora w Polsce: *Wersje pudełkowe GTAVI będą zawierać kod do pobrania cyfrowej wersji gry. Pudełko nie będzie zawierać płyty z grą.
- GTA VI
-
GTA VI
- GTA VI
Pudełkowe wydanie z kodem, bez płyty xD- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Umowa o świadczenie usług jest na pewno tak napisana, że mogą swobodnie modyfikować ofertę. Jak się nie podoba, możesz anulować.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Bleeding Edge (pamięta ktoś jeszcze?), Kiln, Keeper, South of Midnight, Senua 2 - no hitów te studia nie robiły. Wiadomo, ludzi szkoda, ale rynek obecnie jest brutalny. Mam tylko nadzieję, że Arkane przetrwa.- Gears of War E-Day
- Gears of War E-Day
- Valor Mortis
Połowa października jest na pewno lepsza niż premiera razem z Control, Silent Hill i Onimusha. @messer33 Gra musi być gotowa. Opóźnić zawsze można, przyspieszyć niekoniecznie.- Marathon
Według mnie jest dużo zmian na plus. Cradle i przesunięcie do niego części perków pozwala lepiej poczuć progres budowania postaci. Survival z kolei jest fajną odskocznią od zwykłych trybów. Grałem trochę i nie spotkałem nawet jednego Rooka jeszcze, więc to de facto zabawa PVE. Podoba mi się, że Night Marsh nie jest po prostu nocną wersją mapy tylko zmienia też gameplay. Robienie wież po loot i klucz, wbijanie się na Complex - masz jakiś dodatkowy cel kiedy odpalasz ten wariant. Trochę jak z Outpostem i Pinwheelem. Gra się inaczej, ale szkoda, że nie jest to jednak całkowicie nowa mapa. Dodana broń bardzo spoko, Sentinel też (w Cryo zwłaszcza może być mocny). Wiadomo, że więcej contentu by się przydało na trzymiesięczny sezon, ale ja jak na razie jestem zadowolony.- Gears of War E-Day
- GTA VI