Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

devilbot

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez devilbot

  1. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    Doskonały tytuł na lato i granie z doskokou. W dodatku atrakcyjny cenowo. Nintendo to wie jak zapewnić cudowny początek lata.
  2. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    Dzisiaj sobie skończyłem najtrudniejszą ścieżkę czyli górną i prawdziwe zakończenie. Ależ to jest przyjemna gra. Jeszcze zostały 3 etapy do odblokowania. To mój wynik i ścieżka: Tych dodatkowych challengy trochę jest. No i trzeba zdobyc też wszystkie medale na normalu żeby odblokować poziom Expert.
  3. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Asus już dawno miał takie sprzęty ale nie na steam os
  4. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.
  5. Zaraz się okaże że nic nie zamkną a schreier pisze i gada bzdury i zmienia zdanie jak chce Zwykła nagonka na Xboxa
  6. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Tak, a jeszcze wszyscy bohaterowie i przeciwnicy w sumie też mają swoje przemiany w formę ouroboros, która przypomina dawne anime czy seriale jak kamen rider czy karas
  7. Widziałeś jak to surowo wygląda? I wyszło na wszystko nawet na Xboxa. No i co to za zdjęcie, gdyby jeszcze pokazał że kupił
  8. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Jak już jestem w temacie to mam też przy sobie screeny z najlepszej nowożytnej serii jrpg w tym przypadku część trzecia sagi Xenoblade. Jak widać po obrazkach interesują mnie w tej serii pojazdy, a nie mangowe dziewczynki:
  9. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Nie trafiłeś od dawna nie jesteśmy braćmi. Drozdu stamtąd wyszedł dawno temu, a mnie Mysza7 wyjebał bo napisałem "Wolna Palestyna" Żeby nie robić offtopu to wrzucę screena Pikmin 4 i kirby
  10. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Na biednego nie trafiło
  11. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Szkoda, że ograłeś w gp za grosze i przez takich jak Ty kolejne studio prawdopodobnie pójdzie pod nóż. https://www.xboxachievements.com/news/aphelion-life-is-strange-studio-dont-nod-financial-uncertainty/
  12. Najlepsza konsola cena do jakości series s. Za 900zł zagracie w gearsy e day i GTA VI a na PlayStation w gearsy nie, a na pc za 20tys w GTA nie hehe
  13. Taki konsument nie potrzebuje nowej konsoli, na starych wciąż zagra w fortnite, Minecrafta czy gta 6, a nowa część dopiero za 25 lat
  14. Nie widzę problemu, przecież można już zacząć odkładać
  15. devilbot odpowiedział(a) na ASX temat w Kącik Wyścigowy
  16. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    No tak chcę odblokować wszystkie misje a potem challenge porobie ale bez spiny
  17. Co powie że konsola droższa bo drogi ram który to Microsoft sam skupuje i jest tego przyczyną
  18. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    No misje trwają max 5 min a jest ich w jednym przejściu 7. Na normalu jak skończyłem to zostało mi jeszcze 14 żyć. Raz zginąłem w tym czołgu bo zapomniałem, że skakanie jest. Jak grałem w to za dzieciaka to mi się wydawała kosmicznie trudna gra.
  19. Podwyżki konsol której nikt nie chce i tak kupować to taka słaba bomba
  20. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    Tez przeszedłem pierwsze przejście oglądając wszystkie scenki zajęło max 1,5h. Pięknie zremasterowane.
  21. To będzie 3500zł za series x. Uważam, że warto. Świetny sprzęt.
  22. A ty jak oceniasz, słyszałem, że przysłali Ci pudełko z jakąś limitowaną okładką?
  23. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Ja nieraz bym chciał zapreorderować i żeby mi zabrało kasę i zamroziło bo akurat mam na koncie coś to Microsoft nie ściąga pieniądzy od razu tylko przed samą premierą
  24. Niestety nikogo to nie obchodzi bo gta nie będzie w pudełku ważniejsze
  25. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    On głównie śledzi na ps5 regionu Turcja i India a że w Indiach kąpią się w rzecze w której płynie kupa to skojarzyłem że dziki Podobno w wersji deluxe gta 6 jest miesiąc tego gta+ i jak się nie anuluje subskrybcji to samo przedłuża.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.