Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na tk___tk temat w Region Filmowy
    8_8
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Kenny tJJger temat w Region Filmowy
    No co ty. Wiesz, że słownik PWN jest w internecie? Dość okrojony, ale takie podstawowe słowa w nim są. Co do Almodovara i klasy B to łotewa i wogle newermajnd, bo w sumie pojęcie "kina klasy B" dzisiaj totalnie staciło jakiekolwiek znaczenie, każdy rozumie co innego przez nie.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Kenny tJJger temat w Region Filmowy
    1. "Sin City" jest bardzo kiczowate. I jest bardzo słabe. Kino Almodovara też jest kiczowate. I jest bardzo dobre. 2. Nie jestem pewien, czy wiesz, co znaczy słowo "osławione". Na pewno nie odnosi się ono do filmu "Sin City". Który mimo wszystko jest bardzo słaby.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Van Nisterlooy strzela w Niemczech, mówiłem, że tak będzie. Jako fan Holendra totalnie nie rozumiem, czemu go oddali. Owszem, problemy ze zdrowiem, ale przecież gdy tylko wracał po kontuzji, to był nieustannie jednym z najskuteczniejszych napastników na świecie. A kasy tak wiele na jego oddaniu nie zaoszczędzili przecie. Teraz kończą mecze trzema napastnikami i żaden z nich nie umie strzelać, bo tak naprawdę to cała trójka jest skrzydłowymi, a nie "numerem 9". Real miał wczoraj 70% posiadania piłki i oddał 25 strzałów, musiał być zabawny mecz.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Totamten temat w The Pit
    Ej, nie chcę nikogo obrażać, ale to jest... najgorsza muzyka wszech czasów.
  6. nieeeeeee
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Hejas temat w Region Filmowy
    Niespodzianka - dystrybutor to odrzuca, nic ci nie płaci i zatrudnia kogoś potrafiącego wymyślić tytuł, który będzie COKOLWIEK mówił KOMUKOLWIEK. Cóż, brawo za chęci, sam bym od razu poleciał do kina na film pt. "Pełnopłaszczowy". Myślałbym, że to jakiś dokument 3D o życiu płaszczek w oceanie.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Widzę, że Figaro powoli dobija do ilości pięciu obejrzanych filmów w życiu, jak tak dalej pójdzie to za 10 lat trzeba będzie brać jego posty na poważnie.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Hejas temat w Region Filmowy
    Raczej widać, że ty nie masz pojęcia, na czym polega tłumaczenie tytułu filmu. Ciągle czekam na twoją propozycję. Wyobraź sobie, że mamy lata 80. i dystrybutor słysząc od ciebie "moja propozycja tłumaczenia tytułu: nie tłumaczmy go! Rachunek wyślę pocztą" po prostu patrzy na ciebie jak na debila i słucha dalej. Jaka jest wtedy twoja druga opcja, wyrażona w języku, który zna więcej niż 20% widzów?
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Hejas temat w Region Filmowy
    NABÓJ PEŁNOPŁASZCZOWY. Chociaż pełny magazynek wcale nie brzmi lepiej. Nie, wcale. - Hej fajna dziewczyno, pójdziesz ze mną do kina? - Pewnie, na co idziesz? - Na "Nabój pełnopłaszczowy". - A nie, to dzięki. -
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Wiolku temat w Region Filmowy
    No wiadomo, że jak film się podoba krytykom to w internecie wszyscy go będą je'bać. To, co się na forach wypisuje o "Social Network" to dla mnie idealny przykład, że ludzie są naprawdę debilni i jednocześnie cholernie przemądrzali. Są też niesamowicie poddani trendom, a jednocześnie uwielbiają zgrywać indywidualistów. W sumie ciekawe, czy sam film o tym nie będzie, ale to tylko gdybanie, bo nie czytałem tych recenzji. Generalnie zapowiada się Oscar dla najlepszego filmu, a czy sam film będzie dobry, no to wam powiem za parę tygodni.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    O żesz. Kur'wa. Ja. Pie'rdolę.
  13. Teka, bosko że mi o tym powiedziałeś, od dzisiaj mój foruming stanie się zupełnie nowym doświadczeniem. [ontop] Ostatnio oglądałem: Imperium zmysłów - pewien przełom w kinie jak na swoje czasy. Trudno powiedzieć, czy to porno, gore czy kino artystyczne, prawodpodobnie wszystko trzy naraz. Warto zobaczyć, chociażby żeby wiedzieć, skąd m.in. czerpali inspirację Francuzi od "nowego ekstremizmu". No i oczywiście dlatego, że przyjemnie i "odświeżająco" się to ogląda, z wyjątkiem może ostatniej sceny, gdzie już naprawdę zacząłem krzyczeć i zasłaniać oczy. WTF?/10 Blader Runner - przykład filmu, który stał się tak klasyczny, że trudno mu wytykać jakieś wady, chociaż są oczywiste. W momencie, w którym przeczytasz tysiąc interpretacji i obejrzysz 15 making-ofów, trudno już oglądać film w ten sam sposób, bo po prostu widzisz wszędzie te egzysentcjalne wątki itp. Mimo wszystko na ten moment nie uważam filmu Scotta za arcydzieło. 8+/10
  14. Mało ci, że masz dla siebie temat o polityce, musisz powtarzać te swoje teksty w randomowych miejscach forum? Jezus, kiedy będzie na forum opcja "ignoruj użytkownika"?
  15. http://www.boxofficemojo.com/genres/chart/?id=foreign.htm O_O Widać jakiś postęp.
  16. Amerykanie BARDZO nie lubią filmów z napisami.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Hejas temat w Region Filmowy
    Napisz od razu, jakie powinno być dobre tłumaczenie.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    W sumie Ronaldo jakby poprawił celownik to nikt by nie zwracał uwagi na te wszystkie bezsenowne tricki, jakie odstawia. Przez ostatnie parę sezonów uchodziło mu to płazem. W sumie ma na koncie 3 asysty i 2 gole, co przy bodaj 8 bramkach całego Realu sugeruje, że Ronaldo nawet w słabej formie jest całkiem skuteczny. No ale jak w ataku gra Gonzalo "nie umiem" Higuain, to trudno, żeby być mniej skutecznym od niego.
  19. Melissa to kiedyś niesamowicie hot dupa była, jarałem się nią jak byłem mały. http://www.youtube.com/watch?v=t-Tn9S5m4k0 Ale jej solowa muza jest koszmarna, słuchać się tego nie da. Tak to się kończy, jak basista układa muzykę.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Rock
    ZNani też jako "ci od Freebird".
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    A co mają chcieć, spaść z ligi? Że im się nie uda to inna sprawa, ale to chyba nie jest żaden news?
  22. A ty jesteś fanem Widzewa czy ŁKS-u? Bo nie wiem, co mówisz, jak piszesz "wygraliśmy z Zagłębiem 1-0".
  23. Jak Lady Gaga. Nie chcę cię peszyć, ale czwarta płyta Metalliki sprzedała się w ilości kilkunastu milionów egzemplarzy. Może dlatego, że była dobrą płytą.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Dobry interes zrobili z Boriello (a Milan słaby). Jestem pewien, że będzie walczył o króla strzelców, a przy okazji nie będzie kopał pozostałych zawodników w plecy.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Roma, ciśnij! Postawiłem na was masę kasy! Cesena przegrywa 2-0, więc wygląda na to, że od dzisiaj liderem będzie Inter i raczej mało prawdopodobne, by do końca sezonu się to zmieniło. Capello ostatnio coś tam gadał w wywiadzie, że jego zdaniem Milan i Juventus powalczą, ale chyba dawno nie oglądał ligi włoskiej i mu się wydaje, że za samą nazwę można wygrywać mecze.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.