Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    No, Monsterwork.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Oj tak, zrimejkowali. W tym roku było w kinach.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Powiem tak. Bond w wykonaniu Craiga miał być bardziej realistyczny, surowy, dorosły. Tylko, że w przypadku "Quantum of Solace" ta "dorosłość" odznacza się tym, że zniknęły fajne rzeczy, które dawał nam Brosnan, a nie ma nic w zamian. Dialogi nie są już śmieszne, ale nie są też poważne - są po prostu żałośnie słabe. Fabuła koszmarnie naciągana, tylko że nie poprzez zastosowanie różnych zabawnych zbiegów okoliczności, a zwykły prostacki brak logiki. I tak dalej. Dla mnie to najsłabszy Bond od jakichś 20 lat.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na BieŃ temat w Rock
    Tutaj nieco lepsza jakość. http://lix.in/690966
  5. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Jest słabo. Zero stylu, zero polotu, zero ciekawych dialogów i postaci, zero zapadających w pamięć scen.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Er_WolvEr temat w Rock
    Akurat Comy to dość sporo słuchałem swego czasu. Doceńcie to poświęcenie.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Er_WolvEr temat w Rock
    To coś z YouTube'a... Cóż... Czasami po prostu włączasz, słuchasz minutę i już wiesz, jaka jest najsłabsza płyta roku na świecie.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Brann Dailor zawsze podkreślał, że lubi Genesis i Steve'iego Wondera, ale ja go nie przekreślałem z góry i proszę. Świetną muzykę zrobił. Teraz też może taka być. Trzy razy im wyszło, więc czekam, choć w zasadzie wszystkie wieści napawają mnie obamą obawą. Od tytułów, po czteroczęściową piosenkę, producenta itp.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo DS
    Nikt nie komentuje, ale DSi wylądował. My jeszcze poczekamy, ale widać już jak to działa: - przeglądarka internetowa - koszmar, sporo stron nie działa, a te co działają - robią to tragicznie wolno. - program do obróbki zdjęć fajny. - Nintendo robi nowe Wario Ware specjalnie dla DSi. Cóż... szkoda. - "piraty" nie działają z DSi, przynajmniej skizo tak pisze.
  10. Bardzo czekam na ten film. Pod koniec miesiąca będzie w kinach.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na waldusthecyc temat w Hardware
    O to be, że Windows wcześniej.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na waldusthecyc temat w Hardware
    Obsługę więcej niż jednym palcem?
  13. Jak chcesz usunąć płynem ryskę? Raczej się nie da. Czy będzie niewidoczna po założeniu folii? Bardzo możliwe, zależy, jaka folia.
  14. Ameryki to ty nie odkryłeś, misiu.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na waldusthecyc temat w Hardware
    Microsoft czerpie pomysły z Mac OS, a Apple z Windowsa. Chociaż fanatycy Apple'a wolą pamiętać tylko o tym pierwszym i część z nich nadal się upiera, że "jeden przycisk wystarczy". Dla mnie takie zrzynanie pomysłów jest lepsze, niż uporczywe trwanie w rozwiązaniach mniej wygodnych. Ogółem Windows 7 się bardzo spoko zapowiada.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Klub Dobrej Ksiazki
    Książka bardzo słynna, zyskała spory rozgłos, a autor od dwóch lat nie wychodzi z domu bez ochroniarzy. Nie z przesadnej ostrożności, tylko dlatego, że chcą go zabić. Porównania z "Ojcem chrzestnym"same się nasuwają. Świetny fragment książki wczoraj zamieszczono w "Wyborczej", jak wrzucą tekst do sieci to wkleję linka.
  17. Coś mało ten Akron podobny do Swans. W zasadzie to w ogóle.
  18. Dla mnie za ciężkie, zresztą tak samo, jak Godflesh. Jak sobie tego słucham, to po chwili albo wyłączam w(pipi)iony, albo chce mi się rzygać. To znaczy, Swans. Nie wiem, jak to coś, no bo jak podobne do Swans, to nie będę słuchał. P.S. "Body to Body..." to jedna z najbardziej depresyjnych płyt, jakie zrobiono, no rzeź.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na HunterX temat w Wii
    Angielski tytuł tej gry to Muramasa.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na waldusthecyc temat w Hardware
    Chcesz grać w gry i rozważasz z tego względu różnicę rzędu tysiąca dolarów? Po co? Przecież za taką cenę spokojnie kupisz next-genową konsolę - masz więcej gier, lepszych, wygodniej się gra i nie musisz się martwić RAM-em i tego typu pierdołami przez najbliższe lata.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kącik Sportowy
    Panie prezesie, rządź nam mądrze i roztropnie. Teraz to się dopiero zacznie.
  22. Ja, hm, pewnie już pisałem, że Van Santa wielbię. Miał jedną komercyjną wpadkę ("Buntownik bez powodu"), ale i tak udaną. Jego wczesne filmy to świetna rzecz. "Moje własne Idaho" - cudo. Ale również ostatnie 4 jego filmy są dla mnie wszystkie wybitne i doprawdy nie wiem, który jest z nich najlepszy - chyba "Last Days", które spokojnie znalazłoby się na mojej liście 20 ulubionych fimów. Gerry to jedna postać? Eee... Nie sądzę;]. Dla mnie Van Sant to nie jest kino do rozkminy, bardziej do chłonięcia. Czysta kinematografia. Sam klimat.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na ldsix temat w HardCore
    Dobra napierdalanka, chociaż nieco bez sensu.
  24. Polska premiera w lutym, więc pewnie będę czekał, tak jak w tym roku z "To nie jest kraj...". Podobno jest bardzo nieźle, no ale to się zobaczy. W tej chwili najbardziej czekam na "Synecdoche, New York", bo - cholera - nie ma nawet polskiej daty premiery.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Nie są złe, po prostu takie sobie. Nie wiem, jak to jest z ładowaniem - czy jeśli na płycie do PSX-a się ładowało, to emulacja tego samego z karty nagle pozbawia grę loadingów. Wiem jednak, że na emulatorze pecetowym, gdzie wszystkie dane są czytane z HDD - bynajmniej loadingi nie znikają i nadal są zauważalne.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.