Treść opublikowana przez ogqozo
-
Sex, Drugs & linki muzyczne biatch
Powiem ci, że mi się nie chce to ściągać ten plik. Co mi nie przeszkadza, bo to tylko składanka, w dodatku (z powodowu "kopirajtu" głównie) kiepsko dobrana, z małą reprezentacją pierwszych trzech albumów. Ale i tak są to dobre piosenki, zawsze uwielbiałem np. "Just a Dream Away".
-
audioscrobbler
http://www.lastfm.pl/user/teka Tutaj wypadasz wporzo, więc zachęcam do wstąpienia.
-
Co ciekawego w TV?
Tak w ogóle. Ten film teraz można kupić z magazynem "Film" za kilka złotych. Polecam, choć wydanie niezbyt szałowe.
-
audioscrobbler
Zapraszam wszystkich serdecznie do grupy PE Underground, która po małej masakrze znowu żyje, chwilowo pod moją pieczą. Dołączcie. http://www.lastfm.pl/group/PE+Undeground No chyba, że słuchacie hip-hopu.
-
Europa League
Świetny mecz. Lech naprawdę staje się drużyną, której nie da się nie lubić. To, co robi w lidze i w pucharach. Teraz trzymam kciuki, żeby nie sprzedano połowy drużyny po fazie grupowej, bo oferty na pewno będą na połowę piłkarzy.
-
Europa League
Skończyło się jak zawsze. Ale były okazje. Chryste. Brożek jak zawsze potrafi przyprawić o zawał.
-
Kolejny model DS'a
W sumie to... mnie wali ta wersja. Lite mi starczy. Jednak i tak decyzja o nowej wersji DS-a nieco mnie zbiła z tropu. Właśnie miałem kupować Lite'a, a po premierze DSi pewnie poprzednik stanieje, więc nie wiem, czy kupować, czy poczekać jeszcze chwilę.
-
Rada odnośnie zakupów - elegancko i fajnie.
Obso ma rację, jeansy absolutnie nie stwarzają wrażenia, że jesteś kimś ważnym. Pytanie, czy komuś na tym zależy, mi ofkoz nie. Ale jeśli tak, to lepiej się nie pokazywać w dżinsach, śmiesznych okularkach i beżowym, damskim żakiecie. Płaszcz może chyba bać, ale nie ten na zdjęciu powyżej...
-
Przeglądarki internetowe
Ja ostatnio używam Chrome'a do ściągania plików, bo Firefox nie chce ssać. Nie wiem, czemu. Powinienem przeinstalować, ale to zajmuje czas i nudziłoby mi się bez internetu.
-
True Blood
Nienormalny jesteś. Ja nie mam niestety możliwości zdobycia czwartego odcinka, więc na razie czekam. Ale źle mi z tym.
-
Rada odnośnie zakupów - elegancko i fajnie.
Naziści raczej nie narzekali na brak elegancji, przecież mundury SS stworzył sam Hugo Boss.
-
Wygraj lige mistrzow
No wymiatasz. Moje próby zostają bez sukcesów. Mój kapitan zdobył całe 0 punktów, tak że raczej zawiódł.
-
poszukuje...
High on Fire to ciągle jest zwykły metal, z perkusją jako dodatkiem, a nie w centrum, i z ustaloną strukturą piosenek. Ja bym chciał coś naprawdę dla maniaków, albo dla praktykujących voodoo, właśnie coś jak w tych filmikach.
-
poszukuje...
Szukam muzyki w takim stylu: http://www.youtube.com/watch?v=T2Pfg0kF5hs I takim: Jakieś propozycje? Ale nie jakiejś "dobrej", tylko naprawdę za(pipi)istego napierdalania po bębnach.
-
Poszukuję soundtrack'ów do ... [ + linki ]
Szukam jednego utworu z FF5, Clash on the Big Bridge oczywiście, ale nie w jakości z gry, tylko coś lepszego. Czy gdzieś, na jakimś koncercie, albo gdziekolwiek, nagrano ten utwór na prawdziwych instrumentach? Help.
-
Wygraj lige mistrzow
Kurczę, 2 punkty mi zabrakły i miałbym dodatkowe miliony teraz do dysponowania. Ale i tak trudno się zdecydować, kogo wziąć. Chciałem Buffona, ale kontuzjowany. Ostatecznie skonstruowałem obronę z graczy Juve, Chelsea i Interu. W ataku wstawiłem Guizę z Fenerbahce i Sosina z Anorthosisu (tani, liderzy swych drużyn i grają ze słabiakami), a w pomocy Maniche'a z Atletico (świetna gra od początku sezonu). W sumie 6 zmian zrobiłem aż, no ale sytuacja zmusza.
-
Koncerty - terminy, relacje, wrazenia
We Wrocku Sepultura gra, 29 stycznia w WFF, jakby ktoś nie wiedział jeszcze. Supporty - Ill Nino, Hunter.
-
Nintendo Wii - najbardziej zmarnowany potencjał obecnej generacji?
Przesadzasz. Akurat jeśli chodzi o rozbudowane bijatyki, to Wii dostało zdecydowanie największą i najbardziej grywalną bijatykę ostatnich lat. Więcej mi nie trzeba, przynajmniej Smash Bros. się rozwija, nie to co Soul Calibur, który z każdą częścią jest coraz gorszy.
-
Nintendo Wii - najbardziej zmarnowany potencjał obecnej generacji?
Nie widzę żadnego racjonalnego powodu, by ubijanie jajecznicy miało być nie prawdziwą grą, a "dobra bijatyka" (ubijanie ludzkiej mordy) byłoby bardziej prawdziwe jako gra. To znaczy - widzę ten powód. Po prostu bijatyki to ciągle to samo od 20 lat (stoi dwóch gości i się tłucze), a jajecznica to coś nowego, więc większość graczy lubi bijatyki, a nienawidzi jajecznicy - bo się przyzwyczaiło do starego układu gier. Nowości zawsze mają to do siebie, że miłośnicy starego się buntują. Mi to akurat wisi. Lubię staromodne gry, na samo słowo "SNES" wzdycham, ale płakać nie będę. Życie idzie do przodu. Dobrze, że się rozwijają gry w różnych kierunkach. Również w takich, które mi osobiście się nie podobają. Niezmiernie mnie ciekawi Little Big Planet i Heavy Rain, ale nie wstydzę się też przyznać, że jestem ciekaw nowego Wii Sports. Gry to ciągle młoda branża, w której jeszcze niejedna rewolucja się zdarzy. Jeśli teraz obserwujemy swoistą "nową falę" (w postaci Wii, DS-a, Guitar Hero), to tylko się cieszyć, że jesteśmy świadkami przemian historycznych.
-
True Blood
A jakich napisów szukasz? Polskich?
-
Final Fantasy XIII
Ona ma na imię Nomchan?
-
Jaki laptop ?
No ale po co grać na lapku? I w co? W te dwie ciekawe gry, które wychodzą rocznie na PC? Za 400 zł można kupić DS Lite - po stokroć wygodniejszy w podróży, z masą świetnych gier, których liczba ciągle wzrasta. Więc nie widzę sensu brania czynnika "granie" pod uwagę przy zakupie laptopa. I nie widzę sensu, by komuś polecać wydawanie sporej kasy na coś, kiedy może mieć lepiej i taniej.
-
Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood
http://ds.ign.com/articles/913/913197p1.html Pierwsza recenzja. Zapowiadało się nieźle (jak zwykle), ale Sonic nie zawiódł swoich fanów i jak zwykle zawiódł.
-
Seria Phoenix Wright
http://kotaku.com/5053963/phoenix-wright-a...-female-musical W Japonii robią musical na podstawie Phoenixa Wrighta. W wyłącznie damskiej obsadzie. Yeah.
-
TOP 5 gier na GBA
Właśnie sobie tak wspominałem GBA, no bo grałem w chyba wszystko, no i postanowiłem przedstawić ostateczną listę 5 najlepszych gier na tę platformę. - Rhythm Tengoku - Wario Ware - Advance Wars - Mario&Lugi: Superstar Saga - Minish Cap No.